• Nino Bule
    13.4k
    Hoxha je ogroman upgrade na menala i marina, takvo nesto sam i predviđao
  • E46
    634
    Hoxha ubija kako igra, izgleda da mu je trebao proces prilagodbe i da je postojao strah od toga da je najslabija karika u Dinamu.
  • Daliban
    1.6k
    Što se same igre ubuduće tiče, volio bih jedino da protiv bunkera igramo slobodnije. Sa mnogo više kombinatorike i manjim distancama, pogotovo u veznom redu. Treba nam dinamičniji posjed u takvim situacijama. Imamo vezni red koji je dovoljno otporan na presing i nadmoćni smo u tijesnim prostorima, samo treba volje i hrabrosti pa čak i do točke pretjerivanja da bi se to izbrusilo. Osim što mi je po ukusu, mislim i da je produktivniji način za otvoriti suparnika od mehanističkog i školski dosadnog pozicijskog nogometa. Nije dovoljno tražiti igrače između linija predvidljivim cirkuliranjem lopte.

    Jednom kada načnemo suparnika lako se prebacimo da pozivanje presinga preko stopera.
  • DiddyGuela
    2k


    Ti ne mozes bez pametovanja ni nakon 5:0 na otvaranju sezone.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Nama jučer nisu nastupili Max, Perković, Rog, Ademi, Stojković, Cordoba (ako je siguran) i Petko. To je uz ove koji su nastupili preko 20 baš ozbiljnih igrača. Samo Bože zdravlja i sve bude top.
  • E46
    634
    I sto je najbolje od svega smanjen je budzet placa a da se nije osjetno oslabilo ekipu, i mislim da trenutno nitko nije preplacen od igrača.
  • Daliban
    1.6k
    Ti ne mozes bez pametovanja ni nakon 5:0 na otvaranju sezone.DiddyGuela

    Daj me prestani navlačit za rukav. Nije nikakvo pametovanje nego način da unaprijedimo igru. Tu se stvarno ništa konstruktivno ne može napisat da netko odmah ne skoči.

    Ako ne želiš slušat mene, slušaj Spallettija - "There are no tactical schemes anymore.The spaces are no longer between the lines but among players.The skill is in finding them."
  • sebenico
    552
    Jučer je bila tekma u kojoj se najbolje vidjelo što znači imati napadača koji traži dubinu, koji je prisutan u šesnaestercu i koji sudjeluje u obrani. Nema sumnje da je Petko nogometno gledano daleko bolji igrač od Kulena, ali mislim da Jakiru i ekipi više odgovara napadač tipa Kulena jer imamo dovoljno igrača koji mogu donijeti loptu naprijed i onda je bitno da je se ima i kome isporučiti.
  • NKDZ86
    1.4k
    Odlična večer uz oluju, tekma, atmosfera, pozitiva, navijanje, dres, olmo, večer iz snova za sve ljubitelje plave boje!
    10/10
    Vidimo se u Osijeku braćo!
  • Big Daddy
    1.1k
    fakat, poceo sam citati i nakon par rijeci odustao, Boze sacuvaj
  • DiddyGuela
    2k


    Moja isprika. Nastavi sa predavanjem, molim te. Hvala.
  • austrijanac
    4k
    Jutarnji čaj, nakon kiše i pivi sinoć.
    I ovako razvodnjena piva mi je bila još slađa s kišom.

    Igra top, nema se tu što reć. Istra došla otvorenim gardom i muški poginula, bit ce oni dobra ekipa u HNLu sigurno.

    Sergeju pohvale za 5-0 (kritiziram ga gdje stignem pa je red i pohvalit).

    Mali minus za RPG i beka, te sam dojma da je na 3-0 mogao već mjenjat, a ne čekat 70 minuta.

    No ako je to najveći problem, nemamo kaj ni pričat.
  • dzis
    807
    Sjajna,sjajna tekma. Jakir nam se svima smjeska sada sa trasferom Hohxe. Jucer je izgledao kao Orsic.

    Sve je bilo top,osim obrane koja je visila par puta. Ali novi stoperski par pa cemo sve to zaboravit.

    Kule je nasa verzija Miereza. Baturina imam osjecaj ce se poigrati ligom. Nakon ovakve tekme bojim se da je ovo zadnja sezona u svetom dresu i zato je vec knedla u grlu.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Pogledao sam sada tekmu još jednom, jer jučer na Sjeveru naravno pol toga nisam uspio vidjeti od onog ludila, haha
    Mi smo jučer odigrali maestralno, a najviše me oduševilo kaj do kraja tekme nismo spustili tempo, nego su svi grizli do zadnje sekunde.
    Ne bi nikoga izdvajao, ali :lol:
    Drago mi je zbog Hoxhe, kojeg sam i sam popljuvao nakon onih loših igara kad je tek došao prošle sezone, Arbere oprosti mi!
    Kule... Tako mi je drago zbog tog dečka koji je prošao silne posudbe, dokazivanja, omalovažavanja i sprdnje, a sada igra nogomet života u klubu kojeg obožava, ima li kaj ljepše od toga?! Nadam se i želim mu da bude prvi strijelac HNLa ove sezone :cool:
    Pjaca je jučer ubio desnu stranu, onaj dribling kod asista za prvi gol :love: Samo da ga ozljede zaobiđu :pray:
    RPG je prebacivanjem na desnu stranu pokazao da ga ne treba gurati lijevo, onaj tunel i lob za gol :heart:
    Baturina je čudo, bilo ga je po cijelom terenu, na kraju 3 asista, top
    I za kraj KTC, čovjek s 34 godine igra kao mladić, preorao je teren i uz to još zabio gol :strong:
    Svi ostali su naravno zaslužili aplauz, bravo cijeloj momčadi i Jakiru! :clap:
    Žao mi je jedino Roga i one glupe greške, dečko to nije zaslužio i nadam se da se neće ponoviti...

    Uz ekipu koja je bila na klupi (Petko, Rog, Stojke, Perke...) i još koje pojačanje, jednostavno ne vidim da nam itko može konkurirati ove sezone u HNLu, a imati ćemo kaj za reći i u Europi :strong:
  • Majki2111
    3.1k
    Opera-Snapshot-2024-08-03-115144-www-youtube-com.png
    free image hosting
    Zadnji put kad smo dobili Istru 5:0 bila je sezona 20/21. Velika sezona

    Istra jučer nije bila loša. Jaki smo ovu jesen.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.