• din
    442
    Mene je također zabrinuo start gdje nismo baš sigurno ušli, Nevistic jednom zakasnio u izlasku, mme je ispao ono gdje ga pretrčao igrač, ugl nismo dobro reagirali kod izgubljene lopta na sredini jer s brzom tranzicijom bi nas bolji klubovi mogli kazniti
  • Mr Anderson
    7.9k
    Dobro je, nema nikakve prehlade, probudio se ko beba, pasalo je ljetno tuširanje na otvorenom. Svaka čast djeci na zapadu koji su gledali tekmu cijelo vrijeme po toj kiši, dok je hrpa mimoza utakmicu provela na šankovima pod zapadom.
    Još jednom velim, kad ekipa ovak odigra, nije ti žao kisnuti. Stvarno je bilo što za vidjeti jučer. Jedino mi za Roga žao.
  • Common Sense
    796
    Istina, Lawal nam je radio probleme u početku. Inače za njega mislim da bi se jako dobro uklopio kod nas, ima brzinu, MMaeea je preletio poput brzog vlaka, eksplozivan je, visok, jak u duelima, mlad igrač, dobro je pritiskao Teophilea i MMaeea.

    Po meni idealno rješenje za našeg 3. napadača.

    Imao je odličan pas za Lisicu, a da Theophile nije ispratio onu akciju do kraja, kasnije bi i smanjio na 2:1.
  • Daliban
    1.6k
    Ajde da sam i od tebe komplimente dozivio :grin:Laugreano

    Ja ću uvijek komplimentirati kada je dobro. Problem je što je u zadnjih godinu dana bilo dobro tek na mahove.

    I dalje mislim više-manje sve što sam mislio i do sada. Ova utakmica nije sad ne znam što promijenila, ali mogu reći da mi se sviđa ideja s jučerašnje utakmice i optimističniji sam po pitanju LP/EL

    I dalje mislim da ne smijemo prodati ni Baturinu ni Sučića. I dalje mislim da nam trebaju lijevi bek i desno krilo. Mislim da smo na stoperima sada okej, ali i dalje bih volio da imamo jednog baš brzog stopera. Pjaca i Hoxha su mi jučer bili odlični i mogu reći da sam mnogo optimističniji glede njih za ovu sezonu.

    Sve što se na ovoj utakmici može kritizirati su sitnice. Važno je samo dominantnije krenuti u utakmice, važno je i kako će to izgledati na bunker jer je to ono što će nas u većini utakmica čekati na samom početku.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Hoxha je definitivno drugi igrač danas nego kad je došao. Odmah sam bio rekao da ga treba istrpiti. Došao je iz malog kluba u kojem se sve vrtilo oko njega u veliki klub što je za njega bio svojevrsni šok. Od onog gola Rijeci preko EP ko da mu je pao ogromni teret s leđa.
  • Daliban
    1.6k

    Da, vidi se da sada igra s mudima. I dalje ima one svoje tehničke boljke, ali taj gard i sama fizika sada napokon dolaze do izražaja kada se ne libi napasti. Jedina kritika na njegov račun jučer mi je jedan otvoreni pas na drugu stranu koji nije odigrao, ali to je cjepidlačenje. Bio je super.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Hoxha je baš pozitivno iznenađenje i samo se nadam da će tako nastaviti. Ja sam prvi bio protiv njegovog dovođenja, ali to je samo dokaz da sam ja opravdano samo navijač :grin:
  • Mr Anderson
    7.9k

    Da, imao je jednu situaciju u 2. pol. kad mu je Pjaca bio sam ko duh , a nije ga vidio. Da je odigrao, Pjaca ide sam na golmana. Jebi ga, da ima još i odličan pregled igre bio bi igrač za lige petice.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nama bi mogao koristiti, nije on sad ekstra klasa, imati će on uspona i padova, ali da danas puno bolje izgleda nego kad je došao i padao prek lopte tu nema spora.
  • Daliban
    1.6k
    Jel zna netko Hoxhine GPS podatke? Koja mu je maksimalna brzina?
  • Tongo Doumbia
    4k


    Naravno, i sam Jakir je na konstataciju nekog od novinara da "Hoxha leti" rekao, citiram, " Nije bilo tako na početku, jel tako? Pa da. "

    Došao je iz Belupa, u kojem su ambicije u tom trenutku bile jednake Marsoniji, jer je Rudeš već neformalno ispao, u Dinamo koji je u najtežoj situaciji zadnjih 15 godina. Pisao sam to i tada.

    Dečko je htio samo Dinamo i opetovano to dokazuje. Uvijek takvi kao Arber, a nikad "povratnici" kojima se moraju titrat jaja da bi i pomislili na dolazak.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Osim toga, tu je i konkurencija koja te tjera naprijed. A kada ti je Pjaca konkurencija onda moraš dati 100%. Sreća za nas kaj se Marko odlično snalazi i desno.
  • Zagi
    7.6k
    Sreća za nas kaj se Marko odlično snalazi i desno.Mr Anderson

    A kako Hoxha u zadnje vrijeme igra, srećom i za samog Marka.
  • IceMan
    2k
    Meni Pjaca izgleda sa tribine, ono baš moćan.

    Brz, jak u duelu, jak na lopti… samo da je zdravlja i bit će top top top pojačanje.
  • vjeko1701
    8k
    Ima za Jakira opravdane kritike dovoljno al mu se treba priznati da je prepoznao da može Hoxhu napraviti u igrača kakav mu treba i da je prepoznao vrijednost Kuleta i Brodića i inzistirao na njima. Svo troje su bili predmet sprdnje i teških kritika po dolasku u klub.

    Hoxha i Kule će biti vrijednost Dinama ove sezone a Brodić je dao svoj doprinos duploj kruni i donio nešto u blagajnu kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.