• mbzg
    96
    Odlična tekma, ja se s klincima nekak zavukao u onu novinarsku ložu. Koji je to užas za gledanje, imaš osjećaj kao da si u bunkeru u Normandiji. Nije ni čudo kaj nam novinari, komentatori pišu i pričaju gluposti, pa pola ih uopće ne prati tekmu. Malo me zasmetalo kod Mammea kaj je vise puta išao nonšalantno, u njihovim kontrama dosta daleko stoji od igrača i nejde onda na njega ful gasom kao npr Theo. Mislim da mu je ovaj i prigovorio par puta. A ovo s Rogom ne znam kak bi bilo da je slučajno ušao. Imao sam tam zapisnik s igračima i stvarno je bilo navedeno da je Rog br 14. Dobro da su skuzili na vrijeme, inače Rog je odmah popizdio i demonstrativno otišao u svlačionicu.
  • Ludovic IX
    7.2k
    U kuzevoj titulu 2005/06, krenuli smo dobro u sezonu i onda smo drugo ili treće kolo igrali u osijeku i izgubili. I igrali smo loše. Ostatak sezone, znamo kako je bilo. Tako da ne suditi odmah po utakmici u osijeku ako ne odigramo dobro.

    Iskreno, nadam se da ćemo iskoristiti njihovo igranje 3 t3kme u 7 dana. Ali neće bit lako kao danas.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Predivan ulazak u novu sezonu. Uvjerljivo, suvereno, iako je bilo bez Petkovića i bez pojačanja na desnom krilu o kojem su ispisani deseci stranica. Posebno mi se svidjela želja kod svih igrača, i na 4:0 i na 5:0 su grizli, željni su dokazivanja i pravih, natjecateljskih utakmica.

    RPG-ov gol, kao da se radi o iskusnom napadaču, maestralno. Baturina odličan. Klinci koji hvataju ozbiljne minute, to je uvijek dobro. Navijanje vrhunsko; uvijek je zajeb s tom kišom - Sjever poludi, a Zapad ohladi, ali to je tako. I još ovaj dres koji je vrhunski.

    EDIT: e da, i Olmo. Toliko dobrih stvari večeras da ih nisam sve ni popamtio. Taj dečko je ogledni primjer vrhunskog odnosa prema klubu i količina poštovanja koje imam za njega kao osobu je veća nego kod većine naših bivših igrača. Ne samo ta njegova iskrena privrženost klubu, gradu i Hrvatskoj, nego i reklama koju je toliko puta napravio nama vani, a taj word of mouth je najbolja reklama na svijetu.

    Nije Istra baš mjerilo za kvalitetu, ali ovo je bilo otvaranje za poželjeti. Veselim se Osijeku, idemo i tamo pokazati da ove sezone nema zajebancije kao prošle!
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Baš teška romantika večeras, kakvo otvaranje sezone na ovom našem oronulom Maksu...
    Za nikaj na svetu ja menjal ga ne bi :love:
    Ali ne bi to bilo to bez ove lude ekipe koja nastavlja ono ne damo da potoneš iz prošle sezone, baš brutalno dižemo standarde navijanja i ludila na tribini!
    Igrači su svoje rekli ovom magijom na terenu, danas fakat nema smisla bilo kaj komentirati. Bacili su jebenu rukavicu u lice ostatku HNLa!
    A Olmić... čekamo da nam se vratiš i još jednom nas povedeš jednog dana :heart:
    Jedino ostaje žal da nismo koreografiju digli pa da sve bude savršeno, najte kaj zameriti!
  • Daliban
    1.6k
    Jako dobra utakmica, svi odlični. Jakir inspiriran Šahtarovim pristupom.

    Otvaranja malo štekaju, ali znamo da je to boljka KTC-a. Bio je stvarno odličan danas, ali jebiga to mu je slaba točka. Lijepo navlačimo presing, čekamo, ali ima dosta situacija gdje moramo reciklirati jer jednostavno ne možemo dovoljno tečno otvoriti. Važno je prepoznati te momente kada se vezni oslobodi u prilazu, preuzeti rizik i pravovremeno odigrati u sredinu. Nekad bi možda pomoglo da stoperi stoje nešto bliže, ali za to bi nam trebao Max u kombinaciji s Maeom.

    Baturina prešao igricu. RPG mašina, gol ekstra.

    Ovo što smo danas igrali je bilo odlično i to je idealan pristup za LP/EL. U HNL-u će nam biti ključno dati taj prvi gol, velika većina suparnika neće izlaziti na nas dok se to ne desi.
  • Mihaljević
    9.8k
    Osijek nam je uz Poljud proteklih godina najteže gostovanje, nismo mogli izabrati bolji trenutak da im dođemo na noge, još nisu uigrani zajedno + imaju europske utakmice, imaju dobru ekipu, bit će baš teško, ali ako budemo kompletni imamo ih. A i ne bi bilo loše da se dogovori neko pojačanje do tada.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nije mi ovo ni u top 10 namakanja na Maksimiru. Srećom, nije bilo hladno, ni vjetra, a i dobri su ovi Adidas dresovi od prošle sezone, brzo se suše.
    Što se tiče tekme, baš za uživat u igri, svi su bili razigrani. A kad si klasa ko Pjaca i Gabriel onda ti je svejedno na kojoj strani igraš, usprkos dežurnim plačljivcima koje trube da će ih se uništiti tako.
    No, svaka čast svima, ali Baturina je naš pokretač, s njim i bez njega mi smo dvije različite ekipe. Svakako ga zadržati još ovu sezonu.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Pošto je prodana 5k pojedinačnih, brojka bwz kiše bi bila debelo preko 8k ali i ovih 6k uz ovo vrijeme je napredak. A neznam jel lože idu u broj . Jel oni prolaze kakve skenere?
  • DrawTube
    4.7k
    I zaboravio sam napomenuti - 2 bengalke na Zapadu!
  • Dr Hofmann
    833
    Mogli bi nazvati cijelu ovu sezonu: Nema zajebancije kao lani. Nadam se da ćemo demonstrirati moć na svakom koraku nemilosrdno
  • Mali Zeus
    12.6k
    Razigrani, rastrčani, učinkoviti, ubojiti.

    U početku je bilo malo problema, Istra igrala dobro, al kad smo počeli s golovima sve je bilo gotovo.
    U drugom smo praktički hakl igrali.

    Neva siguran
    Mmae mi se jako sviđa.
    Kararina doktorski
    Rile dobar
    Još uvijek ne mogu vjerovati da RPG igra za nas, zvijer
    Nemojte prodavati Sučića
    Baturina Istri radio malu djecu, bolesno dobar igrač
    Mišić standardno
    Hoxha drugi igrač od gola na Rujevici
    Pjaca će biti pojačanje, ne prinova
    Kule nastavlja di je slao prošle godine.

    Atmosfera odlična, osobito s obzirom da je početak kolovoza.

    Olmo. :heart:
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Ovo sa Hoxhom i Pjacom odlično funkcionira,užitak je Pjacu gledat uživo, baš koda spava s loptom,strašna elegancija pokreta on i Bati.

    Sve ispod 27 milja za Batija je podcjenjivanje kluba.

    RPG mora igrat desno jer je napadacki bolji na toj strani, Rile nek krpa lijevu stranu, jer ovako gubiš RPG-a napadački.

    Sjever sa stilom ušao u sezonu, dižemo standarde još vise u ovoj sezoni.
  • don
    5.6k
    gledam ovaj sažetak i kod gola za 3-0 na 3:50 bi 95% igrača napravilo pas u prostor odmah...ali ne i Martin Baturina. Kakav dragulj :fire:

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.