• Mali Zeus
    12.5k
    Pa nisam nikaj krivo shvatio. Uvijek će bit takvi članci, nekom pašu, nekome ne. Ne vidim čemu nervoza oko istih?Nolifer

    Nema tu nervoze, samo sam napisao mišljenje.

    Što se tiče voxa populi pa sigurno postoje bolji načini od toga da novinar sjedne, ode na facebook i popiše par komentara sa zaključkom da su građani bijesni. Dodatno, novinarka Martina je mogla i malo istražiti temu, a da to nije istraživanje na ovoj razini:
    Stanovnici centra koji imaju povlaštenu parkirnu kartu (PPK) ni sad ne mogu naći mjesta za parking kod svoje zgrade jer se u centru parkiraju svi - koji dolaze na posao, kavu ili šoping. No tu je potrebno naglasiti kako su još od potresa dodatno zakinuti za mnogo parkirališnih mjesta koja su zauzele skele i podzemni spremnici za otpad pa stanari često nemaju gdje parkirati ili kruže više od pola sata kako bi našli slobodno mjesto koje je nerijetko izvan parametra koji je Tomašević postavio.

    Martina si je spila kavicu, obišla društvene mreže i poentirala da se ljudi u centru nemaju di parkirati zbog ljudi koji parkiraju u centru kako bi išli na posao, kavu ili u šoping.
  • Jaro
    7.3k
    mnogo parkirališnih mjesta koja su zauzele skele i podzemni spremnici za otpadMali Zeus

    Pa u 5 godina su mogli si obnoviti te svoje cijenjene zgrade gdje zive, a ovo sa spremnicima - kolko ih je tocno postabljeno i kolko je parkornih mjesta zauzeto?
    Ak si ne mogu prisutiti zivot u centru nek se presele na periferiju jbg. Aha, jbg, potres ih zeznuo sad pa im oronule i neodrzavane nekretnine ne vrijede kao nekad...
  • jedan u nizu
    8.2k
    Naravno da su grozni clanci, a predstavljaju obicni neku manjinu koja je najglasnija, a iz toga ne mozez zakljuciti jel zagrepcani stvarno tako disu i misle ili ne.

    Evo ti primjer:

    "Evo sto zagrepcani misle o dinamovim skupim turama.
    Gradani negoduju zbog novog poteza uprave dinama koja je odlucila naplacivati ulaz i razgledavanje za stadion koji je godinama proglasavan najruznijim na svijetu.
    Gospoda Zdenka iz Bistre pise kako je ovo sramota za jedan tako veliki klub, umjesto da poklanjanju novce, oni to naplaćuju, stadion se raspada i nema se gdje otici na toalet.
    Gospodin Miro iz Brezovice pita hoce li uprava od zaradenih kovaca na raspadnutom stadionu dovesti neka pojacanja ili cemo gledati hajduku u leđa.
    Student Filip iz Zagreba kaze kako ne prati nogomet, ali da u obilazak stadiona nebi otisao ni da mu plate.
    Da li je obilazak vrijedan tih movaca, gradani su jasno rekli svoje misljenje, a kako stvari stoje, uprava kluba ce morati promijeniti svoju odluku."


    A svi znamo kako su obilasci pun pogodan i kako se rasprodaju svi mogući termini i da je sve iznad ocekivanja. Takoder da su ljudi odusevljeni i puni pozitivnih dojmova. Ali eto, 3 debila ce se naci komentirari ovakve gluposti. Jedan debilni novinar ce to sloziti u ovakav clanak i onda ce 10 000 drugih ljud, koji ne znaju ništa o temi, prihvatit misljenje tog novinara i slozit ce se takva atmosfera u javnosti
  • Bosskovitz
    11.7k


    Još gore, stavit će dva debila i jednog koji misli da je to super ideja, ali je klub malo pohlepan s cijenom. Jer onda su pokrili "obje strane" pa ih ne možeš optužiti da su tendenciozni.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Pa u 5 godina su mogli si obnoviti te svoje cijenjene zgrade gdje zive, a ovo sa spremnicima - kolko ih je tocno postabljeno i kolko je parkornih mjesta zauzeto?Jaro

    To je to. Oni bi bili i jebeni i pošteno, onako zdravoseljački rečeno.
    Kužiš, život u centru je civilizacijski doseg.
  • Marley
    1.6k
    najjaci je "student Filip iz Zagreba". Ne prati nogomet, ali ne bi isao ni da mu plate :lol:

    Ne pratim ni ja modna zbivanja i ne bi isla na takav event ni da mi ne znam kako masno plate, pa onda ne vidim kako bi moje misljenje o toj temi bilo imalo relevantno.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ja se nadam da svi shvaćate da je ovo moja mašta na djelu, da je 'članak' potpuno izmišljen i da samo karikiram što bi se moglo napisati o trenutnoj temi na temelju dva tri komentara na fejsu. :sweat:
    Da ne bilo da sam ovo iskopirao iz nekog članka :sweat:
  • Medvedgrad
    257


    mogao bi ti lako postati još jedan u nizu vrbovan od novinara
  • Marley
    1.6k
    iskreno, ja nisam to shvatila, tak da hvala na pojasnjenju :lol:

    To ti samo govori o tome kakvi sve "clanci" izlaze u medijima, kad nisam uopce posumnjala u tvoj izmisljeni :grin:
  • Plavi-Plavi
    18
    Migrant je pretukao ženu u Ulici Vinogradi kod kućnog broja 49, a kad je ona potražila pomoć susjeda i njih je napao nožem. Sve se to dogodilo u subotu u podne usred bijela dana. Bila je to kratka dojava jednog našeg čitatelja, a mi smo tragom te njegove dojave uputili odmah upit PU Zagrebačkoj.

    I dobili sljedeći odgovor iz Službe za odnose s javnošću. "Nakon prethodnog događaja između dvoje stranih državljana s reguliranim privremenim boravkom u Republici Hrvatskoj- poznanika i poznanice, jučer u prijepodnevnim satima ženska je osoba u Ulici Vinogradi u Zagrebu zatražila pomoć građana.

    Jutarnji
  • Captain America
    17.6k
    Liječnik je radio kardiopulmonalnu reanimaciju, a podmukli sugrađani su to okarakterizirali kao napad na osobu.
  • puxigadjurdja
    1.6k
    Zeka peka dečki, malo kulturnog uzdizanja za domaće i praksa za belosvetske kirurge iz Porina ❤️
  • Nolifer
    8k
    A tu su nas htjeli uvjeriti da oni to ne rade i da su miroljubivi...
  • puxigadjurdja
    1.6k
    Pozdrav gradonačelniku grada Zagreba koji pjeva Majstore s mora.
    https://www.facebook.com/share/r/MWTWMQMdWuBp89m9/
  • Dzgšb
    812
    ponos glavnog grada,to će on reći da su mu namontirali :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.