• Tongo Doumbia
    4k
    Eto. I tu se vraćamo na Hazu i tvrdnju s kojom se 100% slažem.

    Bolje tri prava transfera, nego 5-6 popuna i alibi odluka da se forma zadovolji.
  • nemapredaje
    3.2k


    Jesi si pripremio vrećicu za povraćanje?

    Ti si iz “vjv” i “mozda” zaključio da ti se sve gadi.

    Gori sve …
  • čovjekjogurt
    617
    Olmo vjv u Barcu - sjeda lova dinamu uskoro, a najavio jakirovic da ce igrat pjaca desno i da se ima Kacavendu i stojkovica....isuseeee

    znaci mozda se ni nece ic vise po krilo....gadi mi se ovo
    Veljko

    Dobro, nije valjda da ćemo potrošiti svega 750 tisuća eura (Pjaca) na transfere u sezoni kada smo olakšali budžet za plaće za 3-4 milijuna i u sezoni kada imamo jedinstvenu priliku ući u LP. To bi stvarno bilo trošenje u rangu Slaven Belupa, Šibenika i sličnih klubova. Mislim da će se ipak potrošit još koji milijunčić.
  • Dinaminjo
    929


    750 pjaca
    750 cavlina
    800 kaca
    700 mmaee (posrednicima)

    3m
  • Veljko
    68
    Pa nadam se...Jos ce sad doc lova za Olmica (oko 5 milijuncica)...mora se malo i potrosit jbg... Najgore je sto se forsira neke igrace na poziciji di im nije mjesto...to mrzim

    Jos ce se i Spikic mozda prodat u Hellas pa se malo treba nekaj potrosit
  • Veljko
    68
    I to je tebi velika potrosnja? 4 igraca za 3m??
    Mi i dalje nemamo konkretno desno krilo i adekvatnu zamjenu za Petkovica haha
  • don
    5.5k
    znaci mozda se ni nece ic vise po krilo....gadi mi se ovoVeljko

    za rubriku vjerovati ili ne...

    Rečeno je da je trenutno na desnom krilu Pjaca, lijevo Hoxha i da rade na dovođenju desnog krila te da uskoro u konkurenciju ulazi Špikić.

    drugim riječima, desno igra Pjaca dok god ne dođe desno krilo, onda se prebacuje na lijevu stranu.
  • NitkoBitan
    17k
    Mi i dalje nemamo konkretno desno krilo i adekvatnu zamjenu za Petkovica hahaVeljko

    Dolazi Cordoba i tu ce bit Spikic kao zamjena dok ne dode Pasalic. Vjerujem da se radi i na dovodenju jos jedne spice.
  • Veljko
    68
    Vidit cemo - zivi bili pa vidili... Nadam se
  • Svakiclanjebitan
    12
    Nažalost prava pojačanja mogu se kupiti pri kraju prijelaznog roka kada klubovima zafali novac pa su primorani prodat igrače uz spuštanje cijene. Ono što vidim neki pesimizam me malo žalosti, ali svatko ima pravo na svoje mišljenje. Obrana je ključ svega i to je po meni velika prednost jer u "malim" tekmama možemo si dopustiti da igramo s dva ili čak i tri napadača. S malim tekmama se osvajaju prvenstva. Uprava se uhvatila s nečim novim u njihovim karijerama i ne treba očekivati brda i doline, premda za sada rade odličan posao u svim segmentima. Samo pozitivno trebamo gledati da bar jednom krenemo zajedno, kao nedavno kada nam je bila voda u grlima... Mi smo ekipa dinamo, frendovi i prijateli...Vrijeme ponosa je pred nama!!!! Pozdrav svim dinamovkama i dinamovcima!
  • Mali Zeus
    12.5k
    znaci mozda se ni nece ic vise po krilo....gadi mi se ovoVeljko

    Dobro si izvukao njegove riječi iz konteksta. Svaka čast, ali stvarno. :cheer: :up: :clap:
  • dinon7
    849
    Drago mi je da je Kaca potpisao i da je postao nas igrač.
    Vjerujem da će dečko pokazati da zaslužuje nositi Dinamov dres.
    Dobro došao :strong:
    Sto se tiče desnog krila, ako su svi kolumbijski novinari i mediji prenesli da je to to, vjerujem da će se to kroz par dana u potpunosti riješiti.
  • M94
    1.2k
    Nek bude sto manje ozljeda.
  • striko
    1.5k
    Čudi me samo na 3 godine s obzirom da se radi o mladom igraču
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions