• Crusades1986
    11.9k
    Po osamdesetčetvrti put par istih pojedinaca na prvu skoči na novinski članak koji se isto toliko puta pokazao da nema veze s vezom.
  • Paggini
    19.6k
    Ova tema :heart: :hearts:
  • rioda
    4.8k
    Ne samo da se skače na novinski članak, nego ga se ni ne pročita s razumijevanjem...
  • skener
    873
    ne valja kad igrac dođe besplatno, ne valja kada ga se plati.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    A mozda je u tih 2 milijuna ukljucena i trogodisnja placa. Dajte ljudi, malo se smirite, jbt svaka vijest vam je razlog da se pjenite, nista vam ne valja, zanima me kako bi pojedinci to odradjivali da su oni SD.
  • Laugreano
    2.5k
    Ovaj post si trebao sa velikim slovima napisat, da se dobije pravi dojam :smile:
    Ljudi zasto se tako lovite za clanke portala koji nas gleda na svakom koraku popljuvati? Zasto?
  • Orc123
    7.8k
    Isprike, pretjerao sam....previdio sam ovo s bonusima 2mil eura ......moja greska....
    Edit: velicinu covjeka tek vidis kad ta osoba zajebe i onda se zna ili ne zna ispricati. Ja problema s tim nemam. A mnogi bi se mogli zapitati ovdje.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Jebo te, pa nisu mi jasne neke stvari.

    Nije mi jasna, kao prvo, ta enormna količina brige o tome koliko plaćamo ili ne plaćamo igrača.

    Znači prvo se stvori narativ da su kapitalci ili instant pojačanja samo oni za koje se istovari kariola eura. U redu.
    Nakon toga se zaziva nekakvo glavinjanje i preuzimanje rizika, u trenutku kad je valjda svima jasno da klub nije naročito likvidan i da pomno bira igrače. I to je u redu.

    Zatim se u medijima odnekud stvori vijest da plaćamo Kačavendu dva milijuna eura.

    Znači niti se provjeri točnost, izvor, kontekst, niti se uzmu pozadinske informacije, niti se iskomuniciralo ili informiralo o kakvoj je kombinaciji riječ,u koliko će se rata platiti, kakva prava naš klub ima.

    Nego su svi odlučili skakati kao u bunar i pecat se kao djeca iz osnovne škole.

    I najednom je "naš ratnik Kači jede travu" ekipa transformirana u "koji kurac Mariću radiš" ekipu.

    Ja sam redovno najveći i najhladniji kritičar svih sumnjivih odluka sportskog sektora. Ali polako.

    Valjda tamo ima nekakav trener, kondicijski, medicinska služba koja je procjenila u kakvom je stanju mali. Valjda klub zna zašto ide u otkup dečka, za kojeg se do prije dvije godine tražilo i do osam milijuna eura.

    Prije nego što uopće saznamo cijenu otkupnine.
  • cibona
    2.9k
    Plaćen je 800.000 eura, a ako njegov transfer bude iznosio 10mil Lokomotivi će se uplatiti iznos da transfer ukupno iznosi 2 mil.BPAM

    E to je dobar posao. Odlično :up:

    Eidt - negdje sam pročitao da je pristao na iste uvjete kakve se nudilo Šotičeku, tako da još jedan palac gore.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Zaopravio si da ako je igrač doveden 'besplatno' da je to prinova, a ne pojačanje. I da je to ciganjenje i to nijedan klub osim Dinama nikad ne radi.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Vjerojatno navijači Reala tako pljuju Pereza, jer je doveo besplatnog francuskog polovnjaka na desnom krilu, koji je pritom očito teretno desno krilo, jer redovno igra špicu :lol:
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus Vjerojatno navijači Reala tako pljuju Pereza, jer je doveo besplatnog francuskog polovnjaka na desnom krilu, koji je pritom očito teretno desno krilo, jer redovno igra špicu :lol:Tongo Doumbia

    Ma užas. Taj Perez šibicari sve u 16.
  • NitkoBitan
    17k
    Vjerojatno navijači Reala tako pljuju PerezaTongo Doumbia

    Kad si vec njih spomenuo, ovih dana je Ancelotti izjavio kako je prijelazni rok za Real gotov, odnosno da vise nece bit dovodenja igraca ovaj prijelazni rok.

    Mogu samo zamislit njihov forum, sok i nevjerica...
  • Veljko
    68
    Olmo vjv u Barcu - sjeda lova dinamu uskoro, a najavio jakirovic da ce igrat pjaca desno i da se ima Kacavendu i stojkovica....isuseeee

    znaci mozda se ni nece ic vise po krilo....gadi mi se ovo
  • Mali Zeus
    12.5k
    Olmo vjv u Barcu - sjeda lova dinamu uskoroVeljko

    Što to vrijedi kad nećemo potrošiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions