• Nino Bule
    13.4k
    Taj dio naroda je odlučio stati uz teroriste.Tundra

    Pod stat uz teroriste mislis rec zive i postoje u gazi haha
  • cibona
    2.9k
    Ideš na ignore. Domaće izdajice su ljudi koji se protive genocidu, jesam te dobro shvatio? Ovo je uvreda na osobnoj razini, koju si dvaput ponovio. Tvoja retorika je ekstremistička, gnjusna, anacionalna, protuhrvatska i uvredljiva.

    Taj dio naroda je odlučio stati uz teroriste.Tundra

    Srami se. Ovom rečenicom doslovce opravdavaš ubijanje nevine djece od strane židovskih terorista.
  • Nino Bule
    13.4k
    Mene nazivaš domaćom izdajicom??cibona

    Mi smo domace izdajice a oni koji se ližu sa židovima koji su nas priznali 1998.-e godine a u ratu surađivali s milosevicem, prodavali im oruzje da ubijaju hrvate, danas se netanyahu liže s vučićem, takve podrzavat je čin hrvatskog domoljublja hahaha
  • Eduardo
    19.9k
    Ovo je baš baljezganje gluposti, teško mi je čitat tvoje upise jer mi se gadi koliko si neuk. Sram te može biti kaj imaš Hrvatsku zastavu na profilnoj, jer si anacionalno nastrojen i takve domaće izdajice kao ti najveći su rak našeg društva. FujTundra

    @Tundra ide za početak pet dana na hlađenje. Religija i politika su valjda dvije stvari koje rade najveći nered na ovom forumu, a proizlaze i manifestiraju se na ostatak foruma upravo iz ove i sličnih tema kojima možda i nije mjesto na ovom forumu. Sve ok, ne morate se slagati, ali vrijeđanje na ovaj način neće ići.

    Također, tema ide pod ključ na 24 sata, a o njenoj budućnosti i budućnosti ostalih sličnih tema ćemo razmisliti kroz sljedećih nekoliko dana.
  • NORTE
    11.4k
    Izgleda da slijedi eskalacija...

    SAD i Britanija pozvali svoje građane da napuste Libanon. "Krenite odmah"

    SAD: Ojačat ćemo svoju vojsku na Bliskom istoku i zaštititi Izrael
  • miro
    4.4k
    Čim Ameri šalju mornaricu, znači da Iran misli ozbiljno. Bože pomozi
  • Nino Bule
    13.4k
    Prosvjeduje se i u izraelu protiv rata, bibija boli kurac
  • NORTE
    11.4k
    I Francuska pozvala svoje građane da napuste Libanon.
    Hezbolah ispalio 50 raketa.
    Očekujem veliko sranje, vjerojatno čim završe Olimpijske.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.