• Maki17
    217
    Angelo Henriqez slobodan igrač, možda za opciju za trećeg napadača. 30 godina tek ima, za neku normalnu plaču. Netko ga je nedavno spomenu čak mi se čini da ima našu ženu ili tako nešto. Inače najbolji treći napadač ikada mi je bio Budimir, nije se nikada gurao ali kad je ušao gol bi uvijek zabio.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Gdje je on zadnje igrao? Jel u Poljskoj?
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Vidim spominjete Sosu iz Ajaxa, a kaj mislite kolika bi bila sansa da probamo privuc Tahirovica? Na posudbu do sljedece sezone uz otkup za neke ok novce i postotak, zasto ne probati. Dvije smo utakmice do LP, mozemo sigurno probati dovesti takvog bar jednog igraca
  • Maki17
    217
    Bio je sezonu prije u Poljskoj, ovu zadnju u ruskoj drugoj. Dvadeset utakmica 6-7 golova i u Poljskoj i u Rusiji
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Mislim da ce možda nekima biti čudno, ali meni je jako zanimljiv na desnom krilu i smatram ga puno većim potencijalom od Pasalica-Raul Florucz iz Olimpije. Austrijanac koji je stasao u Loksi, al je bio posvađan sa Sikicem i upravom Lokse i nikad nije dobio šansu u prvoj ekipi zbog toga iako je bio 2 sezone daleko najbolji igrač Jaruna, doslovno se rugao s drugom ligom.Osobno mi je dosta ljudi iz Lokse i pričalo da je to kvalitetom najbolji igrač Lokse, ali da neće dobit šansu zbog tih zavrzlama. Top sut lijevom nogom, dribling rekao bih sigurno najbolji od svih krila u hnl. Otišao u Olimpiju prošle god i dao 9 golova i 5 asista. Ove sezone već dao gol u europskoj tekmi protiv ukrajinskog predstavnika. Olimpija već ima 2-3 ponude za niega iz Italije oko milijun eura. Mislim da ga se može dovest za milijun i pol i da će to biti odličan igrač jer ima sve sto moderno krilo treba imati. P.s evo gledam i brojke 3.8 uspješnih driblinga po tekmi, uvjerljivo prvi dribler SLO lige
  • Laugreano
    2.5k
    Nek treci napadac bude Kule. To je najbolja opcija. Ne znam zasto bi dovodili slabijeg igraca od Brodica.
  • Orc123
    7.8k
    a to se vidjelo odmah za toga Florutza Da je strasan igrac....
  • Marley
    1.6k
    Steta je da Kule bude tek treci napadac. On garant moze i vise od ovoga sto je dosad postigao, a to se sigurno nece pokazati ne bude li igrao.
  • Omake
    2.5k
    Šta mislite o Benjaminu Tahiroviću kao potencijalnoj zamjeni za Sučića? Ajax ga je otpisao. Capology tvrdi da ima plaću 550K godišnje. Meni se svidio kao zadnji vezni koji drži tempo u rep. BiH i to nešto malo što je igrao za Ajax lani.
  • Zagi
    7.6k
    A ne znam. Bio bi oprezan sa uzimanjem igrača iz najslabijeg Ajaxa u povijesti.
  • Marcinko
    595
    E sad, povijest je teška riječ, završili su 5 na tablici. Čak i teške rezerve iz najjačeg Ajaxa nama nisu bile dostupne, ovaj povremeni prvotimac iz nikad slabijeg Ajaxa u zadnjih 20ak godina je isto tako nama nedostupan.
  • Orc123
    7.8k
    Tahirovic je dobar igrac ali.....mislim da to za nas nije realna opcija......kupit ga ne mozemo, jedino mozda posuditi sa mogucim otkupom ali ja nezz kako bi to mi uopce mogli ispregovarati....
  • dzis
    807
    Vrijedilo bi probat, pitanje po kakvoj cijeni bi ga se moglo dovesti.

    I nas Sutalo je dio istog najslabijeg Ajaxa ikad,a dizali smo ga u nebesa prije transfera.
  • Zagi
    7.6k
    Njima je peto mjesto tamo kao da mi završimo četvrti u sezoni.

    Ovaj Ajax iz prošle sezone je slaba momčad i povremeni prvotimac je stvarno slab rezime u tom kontekstu.
    Pogotovo jer nije iz njihove škole već iz Romine. Ok , skautiran od Ajaxa pa bi trebao imati neke kvalitete?
    Velika je razlika kada te skautirao Overmars ili Mislintat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.