• Zagi
    7.6k
    Jako malo sam gledao Ajax prošle sezone zbog puno posla, inače mi je to osim Dinama jedini klub kojeg simpatiziram još od Davidsa , Kluiverta,Seedorfa, Overmarsa i ekipe. Baš avantgarda nogomet.

    Tak da o konkretnom igraču znam jako malo ali velim oprez. Ta sezona im je ipak daleko, daleko ispod očekivanja.

    edit: mislio sam da smo na scout temi. Ajax i Sosa i Tahirović su sve offtopic ovdje
  • Orc123
    7.8k
    Jbg i Sosu su otpisali a svi cemo se sloziti da je Sosa jako dobar igrac i steta da nam nije dostupan...
  • Marley
    1.6k
    Ne treba tako strogo gledati na ekipu iz trenutnog Ajaxa. Evo i Sosa je otpisan, pa bi nama super dosao (osim sto to nije realno, nego kazem teoretski). Sosa uopce nije toliko los koliko se non stop govori. Gledala sam ih ama bas svaku utakmicu prosle sezone. Ok, ponekad zna u defenzivi tako usrati stvar, da se za glavu ulovis. Ali daleko od toga kakva se sprdacina radi, da nije nikakav igrac.
  • CastAway1986
    1.4k
    Henriquez je prošlo svršeno vrijeme..Tražio bi solidnu plaću a ovo što sam popratio u zadnje vrijeme od njega nije bilo dojmljivo. Ono što ti on može donijeti kao treći napadač može i Juric
  • CastAway1986
    1.4k
    Bravo majstore, nakon Andradea ovo je već drugi odličan igrač Qarabaga koji bi imao mjesto u Dinamu..Inače vidio sam da se dosta klubova zanima za njega..
  • Nogo
    3.6k
    Ako bi se gledala repka, budućnost i sadašnjost onda bi moji "realni" pickovi bili : Sosa kao lijevi bek, Pašalić kao desno krilo i Kramarić u napadu. Ako bi išli po veznjaka onda bih vratio Broza.
    Već sada ili najkasnije na zimu bih dogovorio Miereza.

    Znam da su osim Pašalića ostali nerealni ali da bilo koga dovedemo bi bio veliki hype i +.
  • CastAway1986
    1.4k
    Nakon losije sezone naravno da su u Ajaxu prvi na listi za odstrel vecinom stranci.
    Tahirovic je igrač velikog potencijala, za Romu odigrao nešto i u Serie A..
    Realnija zvuči njegova posudba nego Sose uz kojeg su otpisali i još jednog jako dobrog lijevog beka Wijndala..
  • CastAway1986
    1.4k
    naravno da nije Sosa bio toliko loš ali lakše im je njega okriviti i otpisati nego jednog Hata iz vlastite škole..Jedino mi je cudno da listi se ne spominje Medić.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ljudi pricaju o ajaxu ko da se iz slaven belupa dovodi igrac, uozbiljite se
  • CastAway1986
    1.4k
    El Toro bi mi bio uvijek prva opcija..Od dostupnijih uzeo bi Vipotnika pogotovo u trenutnoj situaciji u kojoj se nalazi
  • Zagi
    7.6k
    Ljudi pricaju o ajaxu ko da se iz slaven belupa dovodi igrac, uozbiljite seNino Bule

    U kojem kontekstu?
    Da je iz Ajaxa pa prema tome skup i teško dostupan? Vjerojatno.
    Da je iz Ajaxa pa prema tome sigurno pojačanje? Niti blizu istini.
  • Marley
    1.6k
    upravo to. Mene je iskreno, bas iznenadilo da su otpisali Sosu. A i da se hoce Sutala rijesiti, jer im je zadnje vrijeme bio stvarno dobar.
    Medic mi je totalni misterij.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Kod Sose znam apsolutno stvari od pocetka pa do sada "otpisa". Nije otpisan zbog nekvalitete nego u klubu vlada ajmo reci antikampanja protiv svih koje je izričito dovodio Sven Misintat, bivši direktor Stuttgarta, zatim Ajaxa. On je imao par mutnih poslova i svatko ko je došao, a da je on bas stao iza njega, ne uprava ili trener je otpisan. Sosa je bio dokapetan Stuttgarta, dvije sezone u top 3 asistenta Bundeslige prije odlaska u Ajax, Stuttgart mu nudi novi ugovor, on iako ima puno familije i rođaka odbija ostat teška srca u Stuttgartu jer otkad je dosao nitijednom nisu imali sigurnu sezonu, uvijek bi bilo ili ispadanje u drugu ligu, ili 15-16 mjesto i odlazi tada u Ajax, svi su bili oduševljeni time kao ide u top klub, Europu igrat bla bla. Stuttgart dovodi Mittelstadta za 600 tisuća eura bez ikakve perspektive na lijevog beka. Ajax odigrava najgoru sezonu u povijesti, Stuttgart najbolju u zadnjih 12 godina, ulazi u ligu prvaka, Mittelstadt starter Njemačke na euru i vrijedi 25 milijuna, Sosa otpisan u nikad gorem Ajaxu(ne zbog loših igara, nego zbog toga ko ga je doveo) i ne igra u repci. Bas čudo, u nogometu se sve okrene u godinu dana za 180 stupnjeva. Sada trenutno Sosa ima Atalantu , ali nije sklon tamo ići, čeka ponude Seville, Torina i Coma, a ima i puno opcija naravno u bundesligi ali mu teško tko može dati placu kakvu ima u Ajaxu. Uglavnom poznajem jako dobro situaciju kao i kod većine naših nogometaša koji su igrali u Dinamu jer sam u tim krugovima i mislim da njegovo dovođenje je nerealna opcija. Kad bi dosao bilo bi čudo, ali podsjećam do prošle sezone je bio 2 sezone zaredom u top 3 asistenta Bundeslige
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Tahirovića ne bih doveo u taj isti Belupo
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Zasto ne zeli u Atalantu? Pa kod njih bekovi igraju visoko kako on voli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.