• Nino Bule
    13.4k
    Moze se sosu na emociju dovest pitanje je samo koliko bi ajax trazio
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    German Onugkha ,napadac . Vec sam ga spominjao. Strasan napadac iz Vejle kod preleca imas info iz prve ruke . Prvi strijelac danske lige prosle sezone. Moze se dobit za max 1,5 mil a imas igracinu . Dinamo bi prihvatio 100 posto
  • Droljo
    8k
    German OnugkhaKujtim Shalla

    Ja sam za.
    Jedino da je mrvicu tamnoputiji ali prolazi i ovak.... :rofl:
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Pogledao malo par njegovih highlightsa i odličan dojam mi je ostavio. :up: Zapeo mi je za oko i njegov suigrač Musa Juwara, lijevonogo desno krilo, 3 gola i 6 asista prošle sezone. I on mi se po highlightsima čini kao solidan igrač, a dostupan za malu cifru (oko 800k na transfermarktu).
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ma buraz ovaj je bas mrak Boje ,garincha buraz samo takav
  • Orc123
    7.8k
    Svaka cast ljudi, ovdje se stvarno spominje jako puno odlicnihni realnih igraca za nas i mnogi od njih bi bili cak i odmah pojacanja. Blesavo zvuci ali koji put da netko od ljudi koji prate igrace za Dinamo, pa da bace oko i pogledaju sta se ovdje objavljuje bilo bi korisno za njih i za Dinamo. Brat Kujtim fakat zna poslat zanimljivih igraca iz Skandinavije.....ovaj napadac je jedan od tih....
  • Mr Anderson
    7.9k

    Jeli Vejle ima namjeru prodavat tog igrača?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    da stari,ima godinu jos ugovor,nece produziti a posto nisu veliki klub Puno bi im znacila prodaja ,da nebi otisao dzabane
  • Droljo
    8k
    Treba javit mariću. Dobra špica, nije skup...
  • Tranzicijski Napad
    110
    #18 Juninho - Qarabag

    Odlicno se snalazi u 16m , zabio sad na zadnjoj utakmici protiv licolna red limpsa

    db837352b2cd1c0805a5cce1001c5e9a.png

  • blubach
    230
    Ja da sam Marić, za Sosu bi poslao ponudu za posudbu koja bi vrijedila do kraja prijelaznog roka (osim ako bi prije našli drugog beka).
    Za PO LP ionako ne očekujem pojačanje, a ako ga se oni ne uspiju do tad riješit mislim da bi im itekako odgovaralo da bar dio plaće netko preuzme i da igra, pogotovo ako uđemo u LP.
  • don
    5.5k
    Blesavo zvuci ali koji put da netko od ljudi koji prate igrace za Dinamo, pa da bace oko i pogledaju sta se ovdje objavljuje bilo bi korisno za njih i za Dinamo.Orc123


    nadam se da se klub neće nikada spustiti na taj rang.
  • Crni86
    3.5k
    neka javi neko nekome u klubu da smo im nasli skauta za nordijsko trziste :grin:

    Stvarno jako dobro skeniras nordijsko trziste, primjetio sam vec nekoliko upisa i da svi navedeni igraci na kraju zavrse u dobrim klubovima.

    Ima svakako zanimljivih igraca svugdje jer ovdje se stvarno vrte konstantno neka zaninljiva imena koja na kraju naprave jako dobre iskorake u karijerama, ali da ih se primjeti na vrijeme je potrebna rasirena skautska sluzba. Vjerujem da do ove godine nasi skauti predvodeni Vlakom nisu bili bas neka sreca, ali vjerujem da ce Maric to postaviti na zdrave noge. Onako su se vec i odradile neke promjene po pitanju skautske sluzbe. Pa cemo u neko do gledno vrijeme vidjeti rezultat toga.
  • Droljo
    8k
    nadam se da se klub neće nikada spustiti na taj rangdon

    Ja bih rekao dići na taj rang.
    Zašto ne? Bar se ovdje ne pišu gluposti i predloži se par igrača dnevno. Nekome iz skautske službe je to 5 minuta svako jutro da uz kavicu baci oko. Da pomognemo sa jednim besplatnim ili povoljnim igračem u povijesti zone napravili smo posel. Svi pušemo u ista jedra a mi ovod nemamo financijskih potraživanja niti koristi za razliku od tisuće managera što zatrpavaju klub sa igračima i ponudama. Opet velim jednog da skuže koji im je iz ovog ili onog razloga promakao uspjeli smo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.