• Mlađi referent
    12.3k


    Slažem se vrlo zanimljiv. Tek sam jučer obratio pažnju na njega, 19 godina, a već sad impresivna lepeza rješenja u 1 na 1 situacijama, ozbiljno brz.

    Kad (ako) popravi end product, bit će ozbiljan nogometaš za najveće razine, definitivno nije slučajno u Šahtaru. Ne znam imamo li mi vremena trpit njega ove sezone i šaltat ga desno, ali nikako ne bih volio da dođe u Hajduk i tu doživi svoju boom sezonu.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Prošle sezone skrenuo pažnju na sebe protiv Barcelone u Ligi prvaka, kasnije kao da je nestao, ali zanimljiv svakako
  • Orc123
    7.8k
    Dimamo bi mu sigurno bio veci izazov od Hajduka...posudba sa pravom prvokupa i moze....
  • Daliban
    1.6k
    Nemojte me odmah posrat i ubit u pojam zbog ovoga. (Možda da kolege koje se bave statistikom i onim grafovima izbace brojke)
    Meni se sviđa lisica iz istre.
    Droljo

    Definitivno. Već sam ga i ja jednom ili par puta spomenuo u kontekstu nerazvikanih igrača s kojima bih bio baš zadovoljan kada bismo ih u rotaciju pokupili za razumne novce i mimo sve pompe. U stilu onih Osijekovih transfera iz HNL-a.

    Njega ove sezone planiram malo više popratiti..
  • Daliban
    1.6k
    Newerton je uzbudljiv i zabavan igrač, ali odluke koje donosi mu nerijetko znaju biti upitne. U Dinamu se ne bi naigrao pored Pjace i Hoxhe, a u Hajduku bi pored ovakvog Perišića i Kalika sigurno bio rubno prvih 11, u uskoj rotaciji. Zato mislim da bi Šahtar prije prihvatio posudbu njima dolje, a mislim da sve to ima veze i s tim da Srna želi pomoći Hajduku da digne kantu. Sumnjam da bi nama ikako izlazili ususret.
  • scooniepenn
    3.2k

    Ne vidim da se nesto spominje u zadnje vrijeme.
  • hardek
    2.8k
    Lisica mi se čini da ima problema s ozljedama. Stalno je ozljeđen. Jako je brz, ali mi se čini malo jednodimenzionalan.
  • Droljo
    7.9k
    jednodimenzionalan.hardek

    Ak on ima fizikalije i ako nije skup te se može dovesti ja bi ga uzeo. Bolje da on bude na klupi nego špikić. A ionako špika valjda ide. Mlad je, reprezentativac, naš itd ima dosta pluseva.
  • Zagi
    7.6k
    Lisica ima problema sa ozljedama tipičnim za tako eksplozivne igrače.
    Šteta, kada je tek ulazio u seniore bio sam jako na tom hype trainu.

    Bila je ona jedna tekma, prolazio je Franjića na beku kako je htio.
  • CastAway1986
    1.4k
    Navodno je Istra tražila od Sivaspora 1.5M , pisalo je prije par dana o tome
  • Droljo
    7.9k

    Onda niš. Opet ću reći da hnl bagra mora riskirati sa nama. 500k i 30% pa ak mali uspije svima dobro.
    I eventualno nekog mladog dat na godinu dana (da ostane na našoj plaći) ako im neka pozicija gori.
  • CastAway1986
    1.4k
    Samuel Dahl službeno u Romi za 4M !
    Ta cijena za nas nije bila realna mada mislim da je mali veliki talent.

    Prati li itko poljsku ligu ?
    https://www.transfermarkt.com/john-yeboah/profil/spieler/439914

    Ofenzivni vezni a može i desno krilo, jel ga itko gledao , valja li šta?
  • mbzg
    96

    Meni izgleda jako zanimljivo, brz, dribling, šut, lijevak…statistika slična kao kod Pašalića.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Meni se iz Šahtjara više svidio Vinicius od Newertona. K tome igra desno.
  • Hrc-Vg
    346
    https://www.transfermarkt.com/federico-bonazzoli/profil/spieler/241527

    Počeo sam ga pratiti dok je bio klinac u FM-u, mislim da bi u našoj ligi dominirao. Jak ko bik, tehnički jako dobar…2.5 m po TM-u.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.