• SjevernaStrana
    1.8k
    Ako se plasiramo u Ligu prvaka UEFA nagradu isplaćuje 20.9., a za Europsku ligu tjedan dana kasnije.

    22. studenog se isplaćuju nagrade za prva četiri kola, a 21. veljače nagrade za preostala četiri kola te nagrade i bonusi za konačan plasman.
  • Brusa
    1.5k
    a nerijetko je samo drvena klupa :grin: a također , ovdje gledaš dinamo, i npr Petka i Baturinu, a tamo Peru, Jozu, Matu, Šteta i sl.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Nisam upratio jel objavljeno tu na zoni:

    I jedno i drugo važno je zbog novog programa vjernosti koji će idućih dana biti predstavljen svim navijačima, ne samo vlasnicima godišnjih utakmica. U njemu će redovan dolazak na utakmice imati važan utjecaj na kupnju godišnjih ulaznica za iduću sezonu, a raniji ulazak na stadion će se dodatno bodovati u programu vjernosti.

    Boduje se i raniji ulazak na stadion. Ne losa ideja. Jako me zanima provedba iste, tj cijeli sustav lojalnosti :)

    Btw. takoder imam problem sa dodavanjem godisnje ulaznice na app. A vidim da nisam jedini. Jel netko našao riješenje?
  • Dubbbrava
    446
    Mene zanima koje to lijepo iznenađenje čeka sve navijače na stadionu
  • NKDZ86
    1.4k
    Nadam se Kochu.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k


    Evo ja sam postavio isto pitanje na temi godišnje:
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/474385
    Nisam dobio odgovor, sutra ću poslati mail na klub pa javim kada dobijem odgovor :smile:
  • Sajla
    5k
    Mene zanima koje to lijepo iznenađenje čeka sve navijače na stadionuDubbbrava

    Dijelit će komade travnjaka poslije tekme, s obzirom da se mijenja nakon Istre :wink:
  • mokoxax468
    698
    Možda će, s obzirom da će se mijenjati travnjak, dopustiti navijačima ulazak na teren poslije utakmice
  • don
    5.5k
    hoće li helikopter dolazit po ljude na sjever ili
  • Sljeme
    2.4k
    U njemu će redovan dolazak na utakmice imati važan utjecaj na kupnju godišnjih ulaznica za iduću sezonu, a raniji ulazak na stadion će se dodatno bodovati u programu vjernosti.

    Ne kasne svi zbog cuganja okolo, neki rade pa jure s posla, klinci, obaveze, uostalom hrpa dolazi izvan grada na tekmu pa zakasne... Po čemu su oni manje vredni?

    Bodovi za redovan dolazak super, al ovo je bezveze.
  • mokoxax468
    698
    Ne, navodno kanaderski balon i skakanje jedan po jedan
  • NKDZ86
    1.4k
    Možda bumo vidjeli i Carlosa kojeg svi priželjkuju :grin:
  • Paggini
    19.6k
    Ne kasne svi zbog cuganja okolo, neki rade pa jure s posla, klinci, obaveze, uostalom hrpa dolazi izvan grada na tekmu pa zakasne... Po čemu su oni manje vredni?Sljeme

    Pa nitko neće isključivati ekipu ako ne dođe ranije iz dobivanja nekih povlastica ala prvokupi i slično, nego će se nagraditi ekipu koja dođe ranije s nekom pivicom, hot dogom i slično, pretpostavljam. Takvu odluku pozdravljam.
  • Pop corn
    8.1k
    Pa nitko neće isključivati ekipu ako ne dođe ranije iz dobivanja nekih povlastica ala prvokupi i slično, nego će se nagraditi ekipu koja dođe ranije s nekom pivicom, hot dogom i slično, pretpostavljam. Takvu odluku pozdravljam.Paggini

    Tako je. Prvokupi isključivo po broju dolazaka na domaće utakmice
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.