• tigric
    281
    za koju tribinu ce biti besplatne članske ulaznice?
  • NitkoBitan
    17k
    Nema potrebe za prvokupom na "manjim" tekmama kao svojevrsnom pogodnoscu za clanove. Vrijede dvojne cijene (nize za clanove) i to je za ovakve tekme dovoljno (kad interes nije ogroman).

    I za zapad i za sjever. Ali te besplatne clanske karte vise ne vrijede za derbije nego samo za obicne prvenstvene/kup (?) tekme.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    na stranici kluba pise da su za clanove cijene sljedece:
    Tribina zapad dolje -15e
    Tribina sjever dolje -7e

    dakle nema vise besplatnih ulaznica za clanove koliko sam skuzio.
  • NitkoBitan
    17k


    ULAZNICE

    Članovi Dinama mogu iskoristiti pogodnost besplatnog ulaza na 4 utakmice Hrvatske nogometne lige i Hrvatskog kupa po vlastitom izboru sve do isteka članarine. Pogodnost za ovu utakmicu vrijedi za tribine sjever dolje i zapad dolje.

    Članovi besplatnu ulaznicu mogu preuzeti na ticket pointu uz predočenje članske iskaznice i osobne iskaznice u vremenu kada je ticket point otvoren za prodaju ulaznica ili online putem već od 30. srpnja.

    Preuzimanje besplatnih članskih ulaznica online: https://tickets.gnkdinamo.hr/
  • Nino Bule
    13.4k
    Ima 4 besplatne koje vrijede za kup utakmice i ne derbij hnl utakmice (dakle nema ih za hajduk,osijek i rijeku)
  • Hnlovac
    1k
    Vidim ZM brojna na društvenim mrežama u punoj snazi mobolizirana

    Zašto su karte 12e za nečlanove, gdje je stadion, gdje su pojačanja nebum došao dok ne dodu pojačanja

    Jedan lik mi je najjači, kaže sramite se 12 eura za sjever, odgovore mu i se nisi učlanio, frajer odbrusi kaj tebe to briga to su moja posla

    Dno dna od ljudi
  • ivanzg
    129
    Kad u klub stižu uplate od Uefa i kojim načinom kad sa sazna koje natjecanje se igra ( jednokratno, na rate kroz cijelu sezonu itd itd) i isto pitanje kad sjedaju uplate od pobjeda ili neriješenih.
  • Infinity
    16.3k
    Zasto mi ostali ne mozemo vidjeti te komentare? Ima ih par, ne kazem da nema, ali 'moblizirana bojna u punoj snazi'? Ocekivao sam vise, razocarao si me.
  • Crusades1986
    11.9k
    Tako se komentiralo i za cijenu šampionskih majici, za cijenu godišnjih i za obilaske oko stadiona.

    Stvarnost je bila da su se majice razgrabile pa se čekalo na njih duže nego inače, godišnje u slobodnoj prodaji su razgrabljene, a za termin za obilazak stadiona moraš imat najbrži prst kako bi na vrijeme dobio rezervaciju.

    Te isfrustrirane starčeke koji ne znaju Maksimir na karti pokazat ne treba uopće doživljavat
  • Hnlovac
    1k
    ah :(

    Ma to je kolekcija komentara na zadnjih 50 objava valjda, naravno udarci termin će biti i objave za prodaju ulaznica

    Udio pozitivnih ili konstruktivnih komentara na možda 20%, ostalo pljuvačina
  • Infinity
    16.3k
    Udio pozitivnih ili konstruktivnih komentara na možda 20%, ostalo pljuvačinaHnlovac

    Ne bih se slozio. Znam s vremena na vrijeme pogledati komentare, pa se cak i medju njima nadje neki poput tvog, a na kraju negativnih bude par komentara. Mislim da pretjerujete s trazenjem tih negativnih komentara, pogotovo kad mi tvrdis da je takvih 80%, jer nije ni blizu.
  • Hnlovac
    1k
    A vjerojatno je i tak kak kažeš, sam kažem da mi je veliki šok nakon zone pogledati ostale društvene mreže Dinama, nebo i zemlja

    Pogotovo zato što mi je zona izvor 90% informacija
  • Droljo
    8k
    Recite vi kaj želite ali meni je 20 eura za istru na Maksimiru preskupo. Ok član sam pa je 15 al svejedno je puno. Trebalo bi to biti 10 za zd i 5 za sd pa kad se budu kontra istre otvarale gornje tribine bude vrijeme za dizanje cijena. Moje mišljenje i znam da vas se većina nebu složila sa njime. Živeli
  • Brusa
    1.5k
    gle, kaj ja znam....Al 5 € je karta za utakmice 2 ili 3 županijske lige...ne može i 1. Liga onda bit 5 €...jbg
  • Droljo
    8k

    Ok nek bude 6 onda. A nerijetko je bolja tribina na tim niželigaškim tekmama. Bude i krov...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.