• Paggini
    19.6k
    Čim netko počne post sa trebali bi igrati 3-5-2...
  • sanjinlego
    3k
    Petak nije za nogomet, ali jest za Dinamo, jest za stadion Maksimir!

    Od 21 sat Dinamo na Maksimiru dočekuje Istru na otvaranju nove sezone. Ispred nas je jedan jedini cilj - napuniti stadion!

    Zato daj, pojavi se, dosadno je sjedenje.

    ZAJEDNO PURGERSKI!
  • Dubbbrava
    446
    Ajmo nastavit gdje se stalo prošle godine, sve ispod 7.000 ljudi za mene je teško razočaranje
  • NKDZ86
    1.4k
    Dajte karte što prije u prodaju!
  • ZgDLions
    395
    Dajte zg odmah u prodaju za probu
  • NORTE
    11.4k
    Young Boys tri poraza u prva tri kola prvenstva.
    Bern postaje sve primamljivija opcija za naš dinamo.

    Skoro pa odmah potpisujem da preko mladih momaka i krcatog kaveza u Bernu odemo u LP. :fire:
  • Facke
    3.6k


    Ja sam si siguren da bi mogli do tad premeniti trenera. Nebudu se oni igrali s play offima. Tak da mislim da Bern bude opasen iak su imeli male los start sad. Saki protovnik koji je v tim playoffima je opasen i ima kvalitetu.
  • ZgDLions
    395

    Jel se i Partizan računa ili samo zadnje kolo.
  • dinon7
    849

    Sanjam o tome. Bar mi je to gostovanje blizu :heart:
  • mali M
    5k
    sve što si napisao ima svoje prednosti i mane. Neću sad u pojedinosti da ne širimo priču, ali samo bi htio reć apropo klinaca sa davanjem minutaže. Najgore mi je kad se daje škart vrijeme klincima. Treba staviti Pavića od prve kad se Miš treba odmoriti, Mikića kad vidiš da RPG treba odmor. Ali sa PRVOM momčadi, sa ostalim prvotimcima. Kad vidim da se složi B momčad pa očekuje da se netko dokaže to mi je koma, ili da igraču škart vrijeme, ono zadnjih 17 min dok gubiš pa na kraju ispadne da "nije ni on ništa napravio svojim ulaskom".
  • don
    5.5k
    PETAK, 21:00 - SVI NA MAKSIMIR!


    Blizi se početak nove sezone u kojoj Dinamo kreće u obranu dvostruke krune i borbu za plasman u Ligu praka!
    Želimo nastaviti tamo gdje smo stali prošle sezone koja je imala spektakularan završetak, a to podrazumijeva pun sjever u petak navečer kada na Maksimiru gostuje Istra.
    Očekujemo da tribina nastavi svoj rast i prenese energiju i dobru atmosferu u novu sezonu koja će biti prepuna izazova kako za naš klub tako i za nas.
    S pravom se može reći kako je ovo prva sezona nakon dugo vremena u koju ulazimo bez ozbiljnijih opterećenja van čiste navijačke priče, s fokusom na ono što slijedi na tribini i naravno
    - na terenu!
    Uskoro nas očekuje i doigravanje za ulazak u Ligu praka i
    europska navijačka jesen čemu se svaki navijač veseli i iz tog razloga je bitno da u novu sezonu uđemo pobjednički i sa stilom.
    Vidimo se na Maksimiru!

    SJEVER BRANI SVOJU KRUNU!


    IMG-1986.jpg
  • Peškaman
    4.2k
    Inače nisam bio ni upoznat da se u Novom Travniku otvorila udruga navijača Dinama,jučer/prekjučer je bila akcija učlanjivanja u klub,75+ ljudi učlanjenih u prvom danu.
    Pohvale za momke :clap:
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    Kad bi se mogle pustiti karte za Istru zna li tko?
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    vjerovatno ce sutra ili prekosutra biti samo za clanove i onda u cetvrtak za sve ostale
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.