• marcio amoroso
    36.4k

    Pavić je čista šestica, a Sučić je box to box veznjak. Pavić to sigurno ne može pokriti, ali itekako može pomoći ovoj momčadi i uvjeren sam i da hoće.
  • Bosskovitz
    11.7k
    imam dojam da naši na play-off gledaju kao “ako prođemo, prođemo”.modri7

    A kako bi trebali gledati? Kao "sve ili ništa"? Pa ako prođemo zatvorit ćemo se, a ako ne prođemo onda ćemo rasprodati sve i sljedeće 3-4 godine igru bazirati na juniorima i skupljati iskustvo?
  • Neki tip
    21.3k
    Sučić je box to box veznjakmarcio amoroso

    Kao i Rog. Ako se proda Sučića, naravno da će trebati nekoga i dovesti, ali nije baš da ostajemo goli i bosi. Rog je odličan igrač i upravo box tu box 8ica.
  • CastAway1986
    1.4k
    Nije normalno koliko kritičara ovdje ima, pa valjda treba sacekati kraj prijelaznog roka za neku ocjenu!!
    Nova uprava ima ozbiljan posao a ne igra FM..
  • marcio amoroso
    36.4k
    Kao i Rog. Ako se proda Sučića, naravno da će trebati nekoga i dovesti, ali nije baš da ostajemo goli i bosi. Rog je odličan igrač i upravo box tu box 8ica.Neki tip

    Rog je top veznjak, ali nažalost naš samo do zime, a k tomu još ima problema sa ozljedama.
  • Neki tip
    21.3k
    Znam da je samo do zime, zato i velim da bi se Sučića svakako moralo pokušati zamijeniti i dovesti novog igrača za poziciju (nimalo lako), nego kažem da nije da mu nema tko sad uskočiti u kopačke. Ima, samo nije trajno rješenje i isto bi se moralo tražiti.
  • Dinaminjo
    929


    Sorry, al to mi je isto kao pogledaj broj na dresu, nema veze kako danas igra
  • miro
    4.4k
    Ako fakat prodajemo Sučiča za 9 milja. Kačavenda nas košta 1 milju i recimo da Roga možemo dobit za 3-4. Nisu li njih dvojica dovoljni da premostimo godinu-dvije dok Pavić ne stasa?
  • Neki tip
    21.3k
    Sorry, al to mi je isto kao pogledaj broj na dresu, nema veze kako danas igraDinaminjo

    Sorry, ali ovo mi je olivarijevska razina usporedbe.

    E, sad, ako znaš što je mislim o Olivarijevim usporedbama, onda znaš i što mislim o kvaliteti ove tvoje, a ako ne znaš, onda možeš misliti i da sam te pohvalio, npr. :)

    Kontekst je sve, ali jebiga ak ne ide ne ide, sve pet.
  • Droljo
    8k
    Sučić je box to box veznjakmarcio amoroso

    U većini utakmica je sučić bio taj koji je stajao na zadnjem veznom a miško je išao naprijed.
  • modri7
    130
    Znači, pojačati ekipu na deficitarnim pozicijama znači ići na sve ili ništa? Tko uopće traži da se ide na sve ili ništa? Ovdje se spominju igrači (npr Carlos) koji vrijede 1,5-2 milijuna eura. Pa Brodić je prodan skoro za toliko. Evo i sve da ne uđemo u LP, normalno je da nam najbolji desni bek igra lijevog beka? Ili lijevo krilo da nam igra desno krilo?

    Dobro su se naši kriteriji spustili. Ovo opravdavam jedino ako kinte nemamo.
  • Noel
    5.9k

    Imam dojam da Pavić može bit Sučić iz prošle sezone.
  • modri7
    130
    Dat za Roga u ovim godinama koji je pretrpio tešku ozljedu 3-4 milje?
  • Crni86
    3.5k


    Nije bas mali novac u igri i taj novac bi nam mnogo stvari olaksao. Nije li se upravo u 4. mjesecu i trazio plan b ako ne uspijemo uci u skupinu LP?

    Pa ako plan B podrazumijeva prodaju npr baturine, a dotle prodamo vec i sucica imat cemo jako velikih problema u prvenstvu.

    Mislim kaj sad i ak u prvenstvu budemo drugi boze moj je ista retorika koja se provodi i za ne prolazak po. Dinamo mora teziti najvecim stvarima, a ne se zadovoljavati prosjekom. Sa osvajanjem kupa smo mogli igrati europa ligu.
  • Dinaminjo
    929


    Ova matrica (forum) ne dozvoljava puno prostora za citanje intencije "govornika".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions