• Facke
    3.6k
    Glejte nedaj boze ozljede Petkovic i da nam bude Kulenovic jedina opcija v napadu. Cenim Kulenovica , pravi ratnik na terenu al si zname da ima probleme s realizaciju.
    Mene zanima , ak se isle u prodaju Brodica, el je spremna zamjena ili se bude tek sad iskala?
  • Nino Bule
    13.3k

    Nece ti ljudi iz kluba nista takvog pisat dok se prica ne zavrsi, mogli bi dnevno 2 demantija radit, mogao ti je hint biti to da ni miro ni haza, nasi "insajderi" nikad nisu ni rijeci rekli o carlosu, to sto smo mi vjerovali lesickom, nicoti, matiju je nas problem
  • Nino Bule
    13.3k
    Zašto se odmah reagiralo na laži tate Šotičeka?Captain America

    Pa lazi tati soticeka su kleveta koja direktno steti imidzu kluba, 100 razlicitih portala koja ce povezat 1000 imena s klubom nisu nesto cime ce se klub bavit, to je sastavni dio nogometa i svaki klub na planeti je povezivan stalno s igracima preko medija
  • Samurai
    103
    imaš 10
    Na stolu za sucica,prodaje se olmo imaš potencijalnih 6
    Imaš sigurno EL nekih 15 miljona
    Ak nismo kreditno sposobni onda smo u banani..
  • Samurai
    103
    ja sutra platim članak 100€ i napišem da vrbancica zeli Benfica..daj molim te
  • Noel
    5.9k

    Niti to itko traži @deda je sam iznio info da Dinamo nikad nije bio zainteresiran za Carlosa..
  • Laugreano
    2.5k
    Aha transparentnost znaci da uprava izvjestava javnost o situaciji sa transferima, da nebi doslo do histerije na forumu. Jebeno.
  • scooniepenn
    3.2k

    Ajmo ne spominjati molim vas Jurica ni u kakvom kontekstu Dinama. Juric je cisto pranje love kojem je Sibenik vrhunac vrhunaca. To sto ga imamo na placi ne znaci da se trebamo zavaravati kako nam za ista koristi osim mazanja ociju da eto imamo 3 napadaca. Oni sto neki zaboravljaju je da cemo mi izvjesno igrati dobar dio utakmica u HNL-u s 2 napadaca pa samim time bi bili bez ikakve alternacije.
  • Jurki
    11.6k
    mozda je i placen clanak.. al se korisitimo informacijama koje imamo.. sad dal su tocne ili krive to ne moze nitko potvrditi, a ni demantirati.
    Daj mi samo reci otkud si ti zvlekel zakljucak da ne valja.. a to nisu napravili nasi treneri u skoli, sportski direktor koji te klince gleda svaki dan?

    Mozda nebi bilo lose da se javis u klub pa da bus skaut pro bono.. pa bumo imali samo top talente razine Yamala.
    La Masia drz gace.


    Znamo svi kakav je Juric nogometas i pozadinu njegovog transfera a i place u Dinamu.. al jbg ak je vec na placi.. sjedit na klupi moze.
    Nadam se da odlazi i to cim prije..
  • Papastrumf
    12.2k
    Članovi kluba koji su birali na izborima ljude koji su obećavali transparentniji Dinamo. Kolike stvari su demantirane zadnjih tjedana i mjeseci. Zašto se odmah reagiralo na laži tate Šotičeka?Captain America


    Kakve ovo veze ima s transparentnoscu? Gdje bi klub stigao kad bi demantirao svaku glupost u medijima? Reagira se kad nesto direkto steti klubu kao sto je bio slucaj s tatom Soticek.

    Takodjer, treba imati na umu da nekada klubu i odgovara da ga se u medijima povezuje s nekim igracima jer npr. mogu raditi u miru na nekom sasvim drugom.
  • Samurai
    103
    Pa daj čitaj! “ Cutuk je 3 koplja ispod pavica i Mikica,kao i vrbancic”
    Pa u ovom trenutku nije na toj razini da može pomoći u nekoj rotaciji..
  • Captain America
    17.6k
    Pa lazi tati soticeka su kleveta koja direktno steti imidzu klubaNino Bule

    Imidžu ne šteti što će se sad razne hijene uhvatiti ovoga i orgijati o nesposobnosti kluba?

    transparentnost znaci da uprava izvjestava javnost o situaciji sa transferimaLaugreano

    https://www.marca.com/en/football/real-madrid/2019/03/25/5c991495268e3e7b518b45fa.html

    Ovako to odrađuju malo jači klubovi.

    mogu raditi u miru na nekom sasvim drugom.Papastrumf

    Nadam se da će nas iznenadit onda.
  • Omake
    2.5k
    Što se tiče 3. napadača, meni je tu glavno pitanje što trener misli igrati. Ako će se držati 4231 ili 433 nema smisla dovoditi nekog napadača koji je po kvaliteti, plaći i godinama sličan Kulenoviću. Ja bih radije doveo napadača koji je nešto slično što je KTC bio za stopera lani. Iskusan igrač na zalasku karijere, ne pretjerano skup, koji je primjer pristupom i koji može pomoći kao vatrogasno riješenje, dok se u ostalim utakmicama, bez rezultatskog pritiska i rizika daje minutaža mladom napadaču, bio to Ćutuk ili Koščević. Bliže samo tomu da je Ćutuk taj komu se daju te minute kroz sezonu jer je i sam SD njega naveo kao primjer na onoj presici što je držao. Na klubu je da procjeni vjerojatnost ozljede Petkovića i Kulenovića i da sukladno tome gradi roster.

    S druge strane ako se dobrom dijelu sezone misli opet igrati onu verziju 352 onda moramo dovesti još jednog napadača.

    Nema smisla da se klub svakog tjedna par puta oglasi kojeg igrača pokušavamo dovesti, kao što to npr rade klubovi u Kolumbiji di debili troše dragocijeno vrijeme sportskih djelatnika rašetajujući ih svakim imenom na kugli zemljskoj da popune sat ili 2 svog sadržaja.

    Nemojte dopustiti da nas mediji, što ovi stari (novine i portali), što ovi novi (YuTBeri i Twitter insideri) podijele. I njih netko hrani, što informacijama, što financijama da stvaraju određeni narativ. Svijet je pun kurvi, najviše ovi parazitskih, najmanje onih seksualnih.
  • Samurai
    103
    Postoje u školi isto tako Tzv razvojni igrači bez kojih nemozes razvit Tzv. Projekte kluba..
  • CastAway1986
    1.4k
    Na stranu što nam ga Osijek ne želi prodati Mierez mi je bio i ostao prva opcija kao i Selahi kao zamjena za Sučića s obzirom da smo i dalje naklonjeni HNL tržištu..Carlos me se nije previse dojmio kladim se da ga pola ovdje zna samo preko video klipova tako da mi nije žao da su bila samo medijska naklapanja..Imam dojam da se Brodić prodao jer stvarno je drugi napadač blizu da se mogu kladit rekao bi da se traži model dovođenja Šimića..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions