• sanjinlego
    3k


    Desno krilo? Istina. Tu ti poziciju krpa Marko Pjaca, koji je zadnji put istu igrao na Euru 2016. kod Ante, i koji je protiv Šahtara izgledao - loše.

    Lijevog beka ti krpa najbolji desni bek u momčadi, zašto? Što je s Ogiwarom, Perkovićem (pitanje za trenera)?

    Imaš dva napadača, tri fronta! Što u slučaju ozljede jednog? Misliš da Bruno, ili Sandro mogu iznijeti sami dio sezone?
  • San Lorenzo
    15.3k
    nije kraj prijelaznog roka ali je početak sezone i sve je manje vremena da se ekipa uigra. Igrači i ako dođu, treba im vremena da se uklope. A za pozicije lijevog beka i desnog krila se znalo prije pola godine da su kritičnemodri7

    Imamo za uigrati ravno jednog igrača.
  • Crni86
    3.5k
    prijelazni rok traje slazem se, ali nama je prva finalna utakmica za 3 tjedna i zavrsio si sa pripremama. Logika bi nalagala da planski zatvaras pozicije u rosteru i imas spremnih i uigranih udarnih 11 za tu tekmu, a ne da ih dodatno otvaramo.

    Svi smo na kraju prosle sezone znali da nam treba desno krilo i lijevi bek ako se ne racuna na ogija u prvih 11 i to su bile najdeficitarnije pozicije koje je trebalo popuniti do play offa. Nismo nikoga doveli za njih.

    Nama ne fali samo jedna pozicija, odlaskom sucica nama fale 3 pozicije za prvih 11. Desno krilo, veznjak umjesto sucica i lijevi bek.

    Isto tako sto je sa spikicem?
  • scooniepenn
    3.2k

    Slazem se da ove kombinacije mogu funkcionirati, ali mi trenutno imamo za 3 napadacke pozicije 4 igraca plus Spika koji da sam nije odbio ponude bi bio bivsi. Za igru na 3 kolosijeka to je jako tanko i definitivno nedovoljno.
  • Laugreano
    2.5k
    I veznjak umjesto Baturina, ako slucajno bude prodan. I jos jedan veznjak umjesto Misica jer je pisalo da ga Paok zeli.
  • modri7
    130
    imam dojam da naši na play-off gledaju kao “ako prođemo, prođemo”.
  • Crni86
    3.5k
    [

    Za baturinu nema ni jedna ponuda, paok je ohladio od misica.

    Nemojmo se pravit francuzima kad je pisano na svim stranama da je nova ponuda za sucica na stolu i jos nije odbijena pa sam zato napisao i ako se realizira jer postoji mogucnost da se ponuda prihvati jer su nam ispunili sve zahtjeve koje smo postavili.

    I ako se ne realizira i dalje imamo dvije deficitarne pozicije koje nisi popunio u 4 mjeseca koliko se vec spremamo za ovaj transfer rok. Sori po meni je to planski onda lose. Ovo raubanje pjace na desnom krilu je uzasno. Stalno se negdje krpamo, ko da smo limitirani pa ajde nemremo nikog dovest pa bude osoba x uskocila i pokrila.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Očekujem ostavke svih u klubu još danas. Nisu u stanju nekakvog Carlosa dovesti.
  • Droljo
    8k
    Sučića pustit samo ako su sigurni da je pavić taj i da idemo u novu kampanju sa njime kao prvotimcem. Za početak u hnl-u startovi a lp klupa. Rog može to pokriti sa malime i možda je to ok.
    Ali prodavati sučića i dovoditi neko novo ime za tu poziciju mi nema smisla.
  • marcio amoroso
    36.3k
    Sučića pustit samo ako su sigurni da je pavić tajDroljo

    Sučić i Pavić nisu ista pozicija.
  • Dinaminjo
    929
    za ovakav komentar ocekujem ban par dana
  • Bosskovitz
    11.7k
    četiri - pet dana do prve HNL utakmice i tri tjedna do kvalifikacija za LP SD i Uprava rade, kako neki kažu, u tišini, a već se tjednima oko najvažnijih pozicija ne događa ništa osim prodaje igrača.Krulek

    Doveden hrvatski reprezentativac na lijevom krilu, dva nova igrača u obrani od kojih je barem jedan očito pojačanje a drugi perspektiva za pojačanje, radi se na napadaču i desnom krilu, ni jedan stožerni igrač nije prodan, ima još više od mjesec dana do kraja prijelaznog roka - "ne događa se ništa osim prodaje igrača."

    I onda se čudimo kaj Lesički piše za novce, a Dinamovi navijači ovakve stvari pišu za đ.
  • Droljo
    8k

    Nego? Jedan 8 drugi 6 ili kaj. Bez sučića mogu igrati kombinacije miško-rog, miško-pavić, pavić-rog ili ja nekaj ne kužim?
  • Neki tip
    21.3k
    za ovakav komentar ocekujem ban par danaDinaminjo

    Kolega, uvijek pogledati tko piše, a ne samo što piše. Jer ako znaš tko piše, onda je lakše razumjeti značenje napisanog. Mr Anderson je definitivno i bez i najmanje dvojbe ironičan.
  • Mr Anderson
    7.9k
    za ovakav komentar ocekujem ban par danaDinaminjo

    Sorry Sheldon, zaboravio sam da si cijepljen protiv sarkazma i ironije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions