• ShanKu
    733
    neki su rekli padamo.. ma sve bu to na kraju u redu :up: smanjit očekivanja i prepustit to sportskom direktoru i ekipi koja traži igrače
  • Paggini
    19.6k
    Da klub danas potvrdi dolazak carlosa, cordobe i cerina isti ovi koji su sad nervozni bi za 5 dana opet krenuli u akciju.skener

    A KAKO CEMO BEZ LIJEVOG BEKA UCI U LP????

    Na stranu sve, ali kad dovedemo desno krilo, po imenima i širini nismo dugo dugo imali ovako solidan roster igrača.
  • Laugreano
    2.5k
    I bolji rezervni golman nam treba
  • Paggini
    19.6k


    Tako je!!!! A kad svu ekipu popunimo, onda će ekipa ovisna o transferima prebaciti se na pomoćni trenerski kadar, pa će početi i traženje trenera za slobodne udarce, trenera za branjenje kornera i ostalog
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Paggini I bolji rezervni golman nam trebaLaugreano

    Realno rezervni golman nam nije razina LP. Bit ćemo kanta za napucavanje.
  • deda
    32.5k
    Nedo vam Bog da se mene počne slušat. Za mene su 3 igrača u prijelaznom roku maximum. I 1 iz škole. Sve drugo ukazuje da smo u prošlosti donosili loše odluke i da imamo balasta.
  • Dinaminjo
    929


    Trenutno je tako.
  • emilperska
    5.4k
    Lijevi bek, desno krilo i jedna back up špica nas dijele od jačine Bjeličinog Dinama..
    Kasnije će nešto ovisiti i o ždrijebu. Ako izvučemo Galatu, pomoći nam može jedino dragi Bog.

    Sve ostalo je u našim rukama i tako se treba postavit narednih mjesec dana. Ulaskom u LP osiguravamo dominaciju i bezbrižnost za narednih godinu dana.
  • Peškaman
    4.2k
    Ovu temu treba staviti pod Unescovu svjetsku baštinu.
    Raspleta/zapleta k'o u španjolskoj sapunici a nikako do vrhunca doći.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Malo je nezahvalno govoriti o širini kadra trenutno, dok nam par glavnih vedeta nije osiguralo svoj status ili su za njih još aktivne neke ponude.

    Sučić je očito u završnim pregovorima, i ako ode, nadam se da tražimo veznjaka sličnog profila.

    Aki je tu realno za epizodnu ulogu i svježinu, Rog je oporavljenik i ne mislim da je pametno s njim i Ademijem pokrivati "osmicu", pogotovo u tako zahtjevnoj sezoni. Pavić dolazi i razvija se, pa je logika da bi on mogao biti novi Sučić, ali po svemu za sada je ipak "back up" Mišiću.

    Kačavenda je "dupli" oporavljenik, tražit će priliku na više pozicija, vjerojatno kao i Stojković, ali mislim da su te pozicije one tri isturene (krila i desetka).

    Nadam se da dovodimo makar jedno desno krilo, napadača, uz odlazak Sučića i jednog takvog veznog (odavno se nadam Selahiju).

    Vjerujem da se neće ići u neko glavinjanje za lijevim bekom tek tako, ipak je to najzahvjetnija pozicija gdje se treba nać neko rješenje, jer iz raznoraznih kombinacija do sada nismo puno profitirali, pa vjerujem da je odluka da se rotiraju Ogiwara i RPG, te da desno profiliramo Nou.

    Prijelazni rok je za sada solidan, sve će diktirati kako ćemo pokriti tri navedene pozicije. Da sam mirniji nego prošlo ljeto, jesam, ali se nadam jednoj kvalitetnoj aktivnosti sportskog sektora do devetog mjeseca.
  • Dinaminjo
    929
    Necemo se tako lako stabilizirati sa transferima.
    Ako Sucic (nadam se) ostane i dalje ce biti na radaru kao i Bati. Rog je na posudbi. Mozda i Misko bude primamljen. Ademi nije u prime-u.

    Realno u ovom i sljedeca dva roka cemo morati rekonstruirati kompletnu vezu.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Što se tiče panike i histerije, nije opravdana.

    Dinamo je klub čiji će igrači uvijek biti na radaru i imati ponude. Tek kad ne bude tako, kukala nam majka.

    Znam da glupo zvuči to, ali nek nam svaki prijelazni rok ode jedan Sučić za deset milijuna eura. To je nogomet i sudbina nogometnih klubova.

    Drugačije održivost nije moguća i ne može se zamisliti.

    E sad, na treneru i SD je da nađu i isprofiliraju kvalitetne zamjene u financijskim okvirima koje možemo izdržati.

    Daj Bože da je sljedeći Pavić.
  • Paggini
    19.6k
    Lijevi bek, desno krilo i jedna back up špica nas dijele od jačine Bjeličinog Dinama..emilperska

    I dijeli nas jedan Bjelica :lol:
  • Maximo
    490


    Baš...jakir mi je ko neki baby Dalić...stavim najbolje kaj imam pa nek dečki probaju neš odigrat...osim senatora, senatori uvijek igraju jer su me oni zadužili...
  • emilperska
    5.4k
    U ovom sastavu i ako uđemo LP bit ćemo kanta kao i prije Bjelice, 2 pozicije nemamo odnosno radimo teška krpanja na njima koja na jedvite jade prolaze u HNL-u. Lijevi bek i desno krilo.

    Starter nam je Mišić koji je u slobodnom padu već godinu i pol, Sučić je na odlasku očito (čak i da sad opet odbe ponudu, ovi se mogu vratit za 10 dana s boljom ponudom).
    Među starterima su nam 2 senatora Rile i Teo. Teo nas je prošlu godinu spasio, ali on je u Čačkeovom Dinamu bio 4. stoper. Ne kažem da je Čač mač najbolji svjetski trener, ali s razlogom su u 3 6 1 Rile, Šutalo i zdravi Perić te povremeno Lauritsen bili ispred Tea. Sam Rile je isto u nekoj verziji slobodnog pada povezanog s godinama. Ako Sučić ode, onda je i tu potrebno novo (jako) ime.

    Ovaj sastav je dobar, potentan, širi i jači od prošlogodišnjeg (pogotovo onog iz rujna), ali ovo jednostavno za LP nije. Od dolaska Bjelice nadišli smo razinu da budemo u LP kanta za napucavanje. Naravno da nitko ne očekuje da mi lomimo Dortmund ili Real, ali uz 2-3 pojačanja lako bi mogli do nekih 6-10 bodova u ovih 8 utakmica što bi slijedile, bez da blamiramo i sramotimo ime kluba kao nekad..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions