• Mlađi referent
    12.3k


    Nemoj da te Todd Boehly čuje
  • Droljo
    8k
    Za mene su 3 igrača u prijelaznom roku maximum. I 1 iz škole.deda

    I to samo ako smo prodali bar 2!
  • Maximo
    490


    Slažem se skroz da...ne kužim zašto netko ko navija za dinamo u isto vrijeme nebi htio jači i konkurentiji dinamo...to mi nekako ide ruku pod ruku...
  • Mali Zeus
    12.5k
    Nisam baš shvatio, znači zato što nemamo dodatna 2 imena ćemo se blamirati i biti kanta za napucavanje u LP ili sam nešto propustio? A ako ih dovedemo ćemo imati 6 do 8 bodova u toj istoj LP.
  • emilperska
    5.4k

    Nemoj mi izokretat riječi pls, dosta mi je tog na ovom forumuu. Ti si bar iskusni forumaš da izokrećeš riječi tako bespotrebno..

    Napisao sam da je sastav nešto posloženiji i kompletniji od onog prošlogodišnjeg, ali taj prošlogodišnji je jedva prošao grupu u KL. U HNL-u smo se mučili kao nikad i ponajviše zbog nesposobnosti ovih debila dolje smo na kraju uzeli naslov. Ovo nije trenutno dovoljno da bi u LP stabilni bili. S jačim sastavima (Bjeličin i Čačkeov Dinamo) smo u LP uzeli 5 i 4 boda.

    Šta misliš koliko bi uzeli s ovim?

    Naveo sam da uz 2-3 igrača na kritičnim pozicijama plus ovisno što će biti sa Sučićem, mi dolazimo otprilike negdje na Bjeličinu razinu. A kak bi rekao Paggini, nedostaje još i Bjelica..
  • Laugreano
    2.5k
    Nama ce najvece pojacanje biti, ako RPG igra desnog beka i ako imamo boljeg od Ademija za prvih 11.
  • Dzgšb
    812
    Čekamo Miru i hazu ko ozeba sunce što se kaze :gasp:
  • Orc123
    7.8k
    Istuna, normalno bi bilo svaki prijelazni rok nadograditi momcad sa 2-3 igraca...ali mi smo trenurno otpustili, rijesili se valjda 15 igraca, a neki su na odlasku....definitivno su nam potrebna minimalno jos 2-3 igraca u to kvalitetna ako zelimo igrati na visokom nivou ove godine . I to bez odlazaka psim mozda najavljenog Sucica.....krilo, napadac, vezni ako ode Sucic....l. bek nije pod mus ali bi dobeo dosao...
  • Mali Zeus
    12.5k
    Nemoj mi izokretat riječi pls, dosta mi je tog na ovom forumuu. Ti si bar iskusni forumaš da izokrećeš riječi tako bespotrebno..emilperska

    A gle, zato što si zaključio s tom rečenicom pa mi se tako činilo. Slažem se da treba dovesti još 2 igrača, ali s druge strane ne čini mi se da bi bila baš takva kriza da i ne dođu. Uostalom treba još vidjeti koji bi to igrači bili, nije to samo popunjavanje rupa. Uostalom dobro je netko rekao, momčad bi bila na Bjeličinoj razini po nekima, ali i trener bi trebao biti na toj razini pa da recimo izvuče najviše i iz trenutne momčadi.
  • Maximo
    490
    Gledjući ovu zadnju pripremnu utakmicu...treba nam još bar 1 desno krilo i 1 napadač...Z pjacu mi je teško procjenit u kakvoj je formi, jer je na tom desnom krilu neučinkovit.
    Također je očito da ademi i rile nisu trenutno igrači za prvih 11, uzevši sve to u obzir...kratki smo na 4 pozicije...možda i 5 ako računamo jakira :D Može se za par igrača izvuć pozitvan dojam, ali svakako bi istaknuo Roga i Arbera, vidi se dobra energija kod Marka, dosta je lopti osvojio, a individualno smo preko Hoxhe najviše radili...također ističem taj individualni dio ko bitan, jer mi se čini trenutno da nemamo neke automatizme i taktiku...
  • Jurki
    11.6k
    Za mene su 3 igrača u prijelaznom roku maximum. I 1 iz škole. Sve drugo ukazuje da smo u prošlosti donosili loše odluke i da imamo balasta.deda

    28 igraca kojima smo mahnuli na odlasku je prevelik dokaz da nam je transfer politika do sad bila blagoreceno u banani.
    I slazem se s tvojom konstatacijom da treba kupiti 1 max 2 igraca i to je to.
    Onda to moze biti jako kvalitetan igrac za kojeg mores mirne duse iskesirati 5+ milja i fertik posel.
    Kad malo gledamo ove najbogatije klubove.. nis oni ne pretrpavaju roster.. kupe igraca dva i to je to.
    Isto tak nije dobra prevelika fluktuacija imena jer treba vremena da se ti igraci aklimatiziraju i uigraju s ekipom.
    Strasno je kad malo pobrojimo place ovih prekobrojnih i nekvalitetnih ... kolki su milijuni eura vkvar disli bezveze.
    3 put pukne loptu.. i op ode milja-2 na transfer i placu..
  • badjibadara
    3.1k
    Danas, 29.07.2024. imamo izbalansiran kadar, fizički spremne igrače spremne na sve izazove. Sve preko ovoga je bonus.
  • emilperska
    5.4k

    Pa eto onda se slažemo.. :)

    Makar dosta tog ovisi o samo ždrijebu i play off i LP kasnije, ali kako bi rekli ovi šta rade statistička istraživanja "ceteris paribus" odnosno ako bi nas sve zakačilo kao npr. 2019. i 2022., ovo nemre bit dovoljno dobro za LP, bar s ovim očekivanjima koja smo sami sebi stvorili da samo sudjelovanje nije dovooljno..

    Ono što mi daje optimizam je da fkt mislim da ne fali baš toliko puno za otprilike tu negdje jačinu kao 2019. ili 2022. pa se nadam se da će se sve posložiti do grupne faze..
  • Nogo
    3.6k
    Iako se činilo kako je napada Yverdona na korak do Dinama, čini se da će Kevin Carlos put Besiktasa.

    Sada će krenuti histerija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions