• Olmic
    3.6k
    Ma bajke su da je prodaja sucica uzlet za dovodenje pojacanja…
  • plavadesetka
    19


    Prodaja Sučiċa nema veze s Baturinom. Baturinu se prodaje čim doðe solidna ponuda.
  • Sixthway
    457
    Pošto je prodaja Špikića bila već dogovorena ali onda je ovaj to sabotirao ,daje mi naslutiti da su pojačanja više nego spremna da budu prezentirana iako im je ovaj sad malo pokvario planove jer su možda računali na novac od njegovog transfera . Taj dečko će na kraju završit cijelu sezonu na tribini.
  • badjibadara
    3.1k
    tako je ;) zato sam naveo Jakirovu izjavuGringo

    Je, samo ispada da ih vozi Mister No u Piperu iz Manausa, najblizim putem preko Patagonije za Zagreb.
  • Nino Bule
    13.4k
    Sučić je bolji i perspektivniji igrač od Jakića, a Franjić kojeg smo prodali za 7m ne može u istu rečenicuDaliban

    To su tvoje subjektivne procjene u ovom trenu, trziste nuzno ne razmislja tako, naravno da je jakicu trenutno karijera u losijoj putanji nego suciceva al sve se to brzo promjeni, jedan transfer u como i da se ne adaptira dobro u seriji a i eto ti. Franjic je potcjenjen igrac koji je imao ogroman problem sto moze sve dobro igrat pa mu nikad nije definirana pozicija, po meni da se zacementiro na stoperu i samo skok popravio bio bi standardan u ligi petice al jebiga najbitnije godine karijere je potratio jer smo mi dobili ponudu koja se ne moze odbit.

    U svakom slucaju poanta je da su i franjic i jakic i kvalitetom i potencijalom PUNO blize sucicu nego spikicu, perkovicu i bulatu, sto je bila tvoja suluda teza, nesto u razini da kazem da su hoxha i ivanusec slicna klasa.
  • Daliban
    1.6k
    Mislim da sam bio jasan i mislim da nema potrebe petljati proste stvari, pa da ponovim..

    Sučićev ostanak u Dinamu - fenomenalna stvar.
    Sučićeva prodaja za 10m eura - fenomenalna stvar.
    OsamŠest

    Nisi bio jasan jer si u postu argumentirao da je Sučićeva prodaja prerana i tek treba eksplodirati, biti pozvan u reprezentaciju, itd., da bi na koncu zaključio da je njegona prodaja fenomenalna stvar jer smo prije 10 godina prodali Brozovića također za sitne pare.

    Ono, kupi vagu pa važi argumente i možda postaneš jasniji.
  • don
    5.5k
    Izvor?plavadesetka

    pogledaj par stranica iznad, napisao sam sve.

    Servette se isto zanimao ali ništa konkretno.
  • sanjinlego
    3k


    Baturina ide samo u slučaju da se ne izbori Liga prvaka, ili ukoliko dođe ponuda koja obara s nogu.
  • Nino Bule
    13.4k
    Baturinu se prodaje čim doðe solidna ponuda.plavadesetka

    Ovo nije istina ne znam cemu pisat ovakve izmisljotine
  • NitkoBitan
    17k
    Prodaja Sučiċa nema veze s Baturinom. Baturinu se prodaje čim doðe solidna ponuda.plavadesetka

    Itekako ima veze. Ako pokrijes budzet prodajom Sucica onda nemas razlog prodat Baturinu. Osim ako smo mazohisti pa nam se placa porez na dobit.
  • Kia pride
    33
    Za 9+1 ide svaki igrač Dinama osim Baturine. Klik klak to ti je tak. Ne razmem potrebe za neke pretjerane diskusije tu.Ristovski se nadam isto ide, Špika isto. Samo čisti Mara i dopeljaj novu krv.
  • dinon7
    849

    Jel priča s Cordobom definitivno gotova ili?
  • Zagi
    7.6k
    Ako je Sučićeva prodaja potrebna za ostanak Baturine to je jedini argument koji priznajem i s kojim se slažem. Međutim, mi to ne znamo. Agitirati u tom svjetlu za Sučićevu prodaju umjesto za njegov ostanak mi je promašeno i bespredmetno.Daliban
    Argument ti je sobzirom da nemamo apsolutno sve brojke ispred sebe, nećemo uzeti očitu matematiku u obzir jer nam to ne paše.
    Jednostavno ćemo se praviti da rupa u proračunu ne postoji jer ne znamo jeli ona 7, 9 ili 13m eura.
  • Daliban
    1.6k
    Baturina ide samo u slučaju da se ne izbori Liga prvaka, ili ukoliko dođe ponuda koja obara s nogu.sanjinlego

    loooooool

    Izvoz bojna na aparatima. Još kad na kraju ostanemo bez obojice. :rofl:
  • Zagi
    7.6k
    Sanjin nije nikakav izvor. Najbolje da sada i od toga napravimo priču.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions