• badjibadara
    3.1k
    Jakir je jučer za pojačanja rekao: "doslovno je sve u zraku"Gringo

    Znaci da su u zrakoplovu na putu prema Plesu...
  • Zagi
    7.6k
    Sučić mi je i dalje bolji.Daliban
    Ok, ne slažemo se ali u redu.

    Čak i ako si ti u pravu , koliko to bolji? Malo/puno/nemjerljivo?

    Jel toliko bolji da nadomjesti dolazak novog krila, novog napadača i ostanak Baturine ?

    Mislim, svi znamo odgovor na to pitanje. Samo se treba konačno uhvatiti brojanja do 50 m eura i prestati živjeti u zemlji čudesa.
  • Daliban
    1.6k
    Uvijek se davao veliki novac. Poanta je razine talenta, od kojih su neki od navedenih talentiraniji od Sučića, recimo, pa se dobilo manje.OsamŠest

    Mislim da si u vlastitom postu naveo viša razloga za Sučićev ostanak nego za prodaju. Jedini argument za prodaju je ostanak Baturine s čim se u konačnici slažem, ali je spekulativno. Ne znamo financijsku i tržišnu situaciju i ovisi li ostanak Baturine o Sučićevoj prodaji. Ova usporedba prijašnjih i današnjih prodaja mi nije uvjerljiv argument.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Stvarno, al najstvarnije ne zasluzujes nista drugo s takvom profilnom.
  • Papastrumf
    12.2k
    A kad smo kod rezultata zar njegova prodaja ne znaci slabljenje ili je to zapravo jacanje u funkciji boljih rezultata?scooniepenn

    To pitanje ces morati adresirati na one koji odlucuju. Da ja odlucujem, sigurno bih spustio rampu.
  • Veljko
    68
    Potpuno sam na strani Zagija, s prodajom Sucica bi (vjerovatno) bio u mogucnosti kupiti desno krilo, napadaca i jos eventualno beka s tim da bi skoro pa sigurno osigurao ostanaka Martina Baturine - Sto bi iskreno bilo daleko najvece pojacanja u ovom transfernom roku
  • OsamŠest
    3.3k
    Mislim da si u vlastitom postu naveo viša razloga za Sučićev ostanak nego za prodaju. Jedini argument za prodaju je ostanak Baturine s čim se u konačnici slažem, ali je spekulativno. Ova usporedba prijašnjih i današnjih prodaja mi nije uvjerljiv argument.Daliban

    Mislim da sam bio jasan i mislim da nema potrebe petljati proste stvari, pa da ponovim..

    Sučićev ostanak u Dinamu - fenomenalna stvar.
    Sučićeva prodaja za 10m eura - fenomenalna stvar.

    Na SDu i ostatku ekipe je da napravi sve u korist kluba.
  • Gringo
    72
    tako je ;) zato sam naveo Jakirovu izjavu
  • Daliban
    1.6k
    Isto kao sto ti manjak ponuda za perkovica, bulata i spikica govori koliko su na cijeni, uspoređivat ih s jakicem i franjicem je valjda jedna od vecih gluposti napisanih na ovom forumu.Nino Bule

    Sučić je bolji i perspektivniji igrač od Jakića, a Franjić kojeg smo prodali za 7m ne može u istu rečenicu.
  • Veljko
    68
    Yverdon odbio Besiktas-a i Servette-a
  • scooniepenn
    3.2k

    Niti jedan od nas dvojice nije klinac i vodi se argumentirana rasprava, a ispada da se slazemo. Financijski je to odlican aranzman, ali meni su dva problema u ovom transferu. Primarno trenutak u kojem odlazi, a sekundarno jer nemamo adekvatnu zamjenu. Ja sam privatnik i da bi ljudi u mojoj firmi dobili placu moji partneri i ja im to moramo osigurati. Nekad se u poslu mora uzeti umjereni rizik ako se vidi da bi dugorocna korist mogla biti veca. Za mene je neprodaja Sucica u smiraj play offa upravo tak umjereni rizik. Iskreno ne vidim scenarij u kojem mi u roku 7 dana dovodimo igraca razine Cerina ili boljeg koji rupu moze ekspresno popuniti i tu sve pocinje i zavrsava za mene.
  • Time
    855
    Cijena od 10 mil je okej,ako su uspije dogovorit i taj postotak od prodaje uz malo srece ide to na 12 13 mil.Žalim samo sto necemo vidit veznu liniju Sucic-Pavic-Baturina,ali sta je tu je...racuni se moraju placat.
  • Daliban
    1.6k
    Jel toliko bolji da nadomjesti dolazak novog krila, novog napadača i ostanak Baturine ?Zagi

    Mislim da prodajemo Špikića, prodali smo Brodića, a ako ode Perković njegovim novcima ćemo vjerojatno dovesti lijevog beka. Ako je Sučićeva prodaja potrebna za ostanak Baturine to je jedini argument koji priznajem i s kojim se slažem. Međutim, mi to ne znamo. Agitirati u tom svjetlu za Sučićevu prodaju umjesto za njegov ostanak mi je promašeno i bespredmetno.

    Općenito sumnjam da ćemo se na tržištu puno isprsiti ako ne uđemo u LP. Računam da u klubu računaju tako. Ne vjerujem da bi nam prodaja Sučića sama po sebi priuštila klasna pojačanja na svim tim pozicijama koje nam vise.

    Ma bajke su da je prodaja sucica uzlet za dovodenje pojacanja…Olmic

    :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions