• Peškaman
    4.2k
    Sučić je baš specifičan tip veznog igrača,nalik Brozoviću zbog kapaciteta pluća.
    Nadam se da neće doći do transfera jer sam mišljenja da će Petar tek ove sezone pokazati svoj potencijal,pogotovo igrajući u Europi i da će njegova cijena rapidno rasti.
    Ako prodamo,ostajemo na Rogu koji je na posudbi do kraja godine,potrebno je naći i dovesti pojačanje u rangu Pere što,prema meni,mi nismo u mogućnosti do play-offa LP-a.
  • Gringo
    72
    Jakir je jučer za pojačanja rekao: "doslovno je sve u zraku"
  • Daliban
    1.6k
    10 milja je ozbiljan novac za igrača koji je odradio tek jednu sezonu u Dinamu.Kermit

    Alternativni timeline u kojem je Baturina nakon prve pune sezone prodan za 10m u Atalantu i Zona slavi jer ipak je to tek jedna sezona u Dinamu.
  • OsamŠest
    3.3k
    Nije sve samo u cifri, odlazaka Kovačića i Broza u Inter kao veliki klub je postavio temelje za kasnije velike prodaje.plavadesetka

    Odlazili su i ranije u velike klubove. Modrić, Ćorluka, Eduardo, Lovren.. Pa još ranije Šimić, Biščan, Balaban..

    Razumijem o čemu pričaš, ali povukao sam paralelu kako bi dao doznanja da je 10m eura za Sučića odličan novac.
  • Mali Zeus
    12.5k
    nije isti tip igrača i još odlazi u zimu.
  • Daliban
    1.6k
    Razumijem o čemu pričaš, ali povukao sam paralelu kako bi dao doznanja da je 10m eura za Sučića odličan novac.OsamŠest

    Paralelu povuci sa današnjim tržištem, a ne tržištem od prije sto godina.
  • Gringo
    72
    a nije baš jučer igrao preko K, imao je par pit bullovskih reakcija i jedan udarac prema golu (čak je bila u okvir).
    Miško mi ima nešto u sebi ko Petko, kad mu se da igrat najjači je na terenu
  • Zagi
    7.6k
    Jesmo ga vračali polako? Jesmo.
    Jel izgleda dobro i spremno na pripremama? Izgleda.
    U oba pravca je trenutno klasa iznad Sučića. Barem ja to tako vidim.

    Iskusan je , neće se ukakiti u Turskoj ili Grčkoj ili tako nekoj atmosferi. Dok Sučić...

    Ostaje samo strah od ponavljanja ozljede. A sada, koliko je za to veće mogućnost nego da bilo koji drugi igrač skrši ligamente, ne znam. Sigurno je veća ali koliko, 10%, 30%?

    Rizik je ali veći rizik je igrati sezonu samo sa Pjacom desno. To je katastrofa koju samo čekaš da se dogodi.
  • Dudu9
    812
    Usporedba velikog talenta dinamove škole , i igrača kojeg si slao na posudbu u zrinski di je bio jedan do 20 posuđenih igrača nije isto
  • Tom Hanks
    3k
    @Veljko Jebo te taj sa profilne
  • Daliban
    1.6k
    Jel izgleda dobro i spremno na pripremama? Izgleda.Zagi

    Sučić mi je i dalje bolji.

    Usporedba velikog talenta dinamove škole , i igrača kojeg si slao na posudbu u zrinski di je bio jedan do 20 posuđenih igrača nije istoDudu9

    Slažem se da je Baturina viša klasa od Sučića, nije u tome poanta.
  • OsamŠest
    3.3k
    Paralelu povuci sa današnjim tržištem, a ne tržištem od prije sto godina.Daliban

    Uvijek se davao veliki novac. Poanta je razine talenta, od kojih su neki od navedenih talentiraniji od Sučića, recimo, pa se dobilo manje.
  • vjeko1701
    7.9k
    Ako je do osiguravanja budzeta, ostanka svih ostalih prvotimaca i potencijalnog dovodenja ozbiljnog pojacanja na desno krilo, onda mi transfer ima smisla iako Sucic nije ni blizu rekao sve sto moze u Dinamu. Jos ako su u igri pritisci igraca i menadzera bliskog Mamicu, nazalost tako je kako je.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ne pričamo o klupskim uspjesima nego o individualnim igračima i njihovim kvalitetama.Daliban

    Pa ne pricam ni ja o klupskim uspjesima nego o tome da su franjic i jakic igrali ozbiljne uloge protiv jakih protivnika i nosili se s tom razinom, zato si i dobio 5 i 8 milijuna za njih, spikic/kulen/bulat nisu nikada nista napravili na toj razini zato i je plafon dobiti 1-2 mil eura, poanta je vrlo jasna ako malo ukljucis mozag. 10 mil eura ponude za sucica nikako ne moze biti katastrofa jer prije te ponude nitko nije ocekivao da ce doci ponuda veca od 5-6 milijuna, cinjenica da je bogati como s novim vlasnicima zagrizao i govori tome u prilog, pitanje je da li ce se ovo ljeto itko ukazat i s pribliznom cifrom za njega sto ti govori da je trzisno ponuda i vise nego korektna.

    Isto kao sto ti manjak ponuda za perkovica, bulata i spikica govori koliko su na cijeni, uspoređivat ih s jakicem i franjicem je valjda jedna od vecih gluposti napisanih na ovom forumu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions