• Nino Bule
    13.4k
    Prije su mi Bulat, Kulen, Špika i, ajde, PerkovićDaliban

    Nitko od njih nije pokazao ni napravio u dinamu trecinu onog sto su franjic i jakic napravili, ljudi su igrali u dinamu koji je igrao cetvrtfinale europske lige dok su kulen bulat i spika gubili od balkanija 2:0 na kosovu, morate stvarno pocet ozbiljno dovodit u pitanje svoje nogometno znanje jel štrapate po čitave dane i 9 od 10 upisa su kao da piše netko tko je jucer poceo pratit nogomet
  • Tongo Doumbia
    4k
    Daj prestanite s glupostima kako je Sučićev agent na tajnoj misiji rušenja Dinama, jer je dobar s Mamićem, pa zato šalje malog u Como.

    Dobio je ponudu kakvu je dobio, nije samo on vlasnik prava za Sučića. Uostalom, to mu je najveći transfer do sada, nema razloga da ga ne pokuša realizirati, ako se prilika otvorila, a je.

    Vi koji ismijavate Como, po talijanskim medijima i onome što ja pratim, to je najperspektivniji sportski projekt godinama unazad. Tamo se živi najbolje i najlagodnije u državi i postoje egzaktne činjenjice zašto se malom ide tamo.

    Na kraju dana, traži ga Cesc Fabregas i sigurno mu je predstavio jasan plan i hijerarhiju njegova razvoja.

    Iz perspektive nas, 10 milijuna eura za igrača koji, ne da nema nastup u hrvatskoj reprezentaciji, nego je tek jednom bio na pretpozivu, a iza sebe ima tek 20-ak ozbiljnih seniorskih nastupa u HNL-u, je top posao.

    Na stranu moje mišljenje i sentiment koji me veže za njega još od Mostara. Pisao sam i prije dvadeset dana da sam razočaran, jer mislim da možda dogodine može ići za 15. Ali tko to garantira?
  • Dudu9
    812
    Svi bi htjeli da Sučić ostane, ali vec par puta pisali upućeni da nam klub nije u bajnim financijama, znači da klub nešto mora i prodati da bi doveli drugog, ako bi umjesto Sučića doveli desno krilo i lijevog beka ja bi bio zadovoljan
  • dinon7
    849

    Gledam utakmicu i ne vidim ga na klupi.
    Isto tako na službenim stranicama švicarske nogometne lige nije naveden na klupi
  • Crni86
    3.5k
    i po slikama s ig je na stadionu te je imao spreman dres u svlacionici.
  • Veljko
    68
    Ali vidio sam na slikama da je Carlos jos tamo, znaci bio je u trenirki itd prije tekme
  • don
    5.5k
    iskusni igrac ala RPG nikad ne bi dosao u Dinamo da nije besplatan? Sta je pjesnik zelio reci ovom konstatacijom?Orc123

    pjesnik je rekao to da je RPG bio pod višegodišnjim ugovorom da Dinamo ne bi platio njegovu odštetu koja ne bi sigurno bila manja od 4 miliona, a i sumnjam da bi ga uopće i gledali, skautirali a ovako kad su vidjeli da mu istječe ugovor..

    Mmae isto tako, pa cak i TorrenteOrc123

    Da dođe Walker u Dinamo, on se mora dokazati i pokazati da je pojačanje a ne Mmaee i Torrente. Ne možeš reći da su pojačanja dok to ne pokažu. Čist primjer ti je Brekalo i Hoxha. Jedan dočekan kao kralj koji će pojesti ligu a drugi kao najveći propalitet i na kraju je ovaj drugi donio više svom klubu nego Brekalo.

    Ako smo imali 4milje za Sutala onda mozemo i 4milje potrositi vaniOrc123

    kad je to Dinamo prije Šutala dogovorio takav transfer, a kad poslije? I svi znamo tko je odradio taj transfer tako da.
  • Daliban
    1.6k
    Nitko od njih nije pokazao ni napravio u dinamu trecinu onog sto su franjic i jakic napravili, ljudi su igrali u dinamu koji je igrao cetvrtfinale europske lige dok su kulen bulat i spika gubili od balkanija 2:0 na kosovu, morate stvarno pocet ozbiljno dovodit u pitanje svoje nogometno znanje jel štrapate po čitave dane i 9 od 10 upisa su kao da piše netko tko je jucer poceo pratit nogometNino Bule

    Ne pričamo o klupskim uspjesima nego o individualnim igračima i njihovim kvalitetama. Gubili od Balkanija, izbacili Betis, tako svejedno. Lako je spinati takve stvari ako ti je spin doktorstvo profesija. Moram priznati da ne razumijem potrebu nekih da pravdaju užasne transfere poput Sučića za 9 milijuna.
  • dinon7
    849

    To nisam vidio i nemogu garantirati.
    Sad ili je riječ o ozljedi ili je stvarno transfer u pitanju.
    Ne vidim treću opciju
  • Mario17
    2
    - Mogu na dosta pozicija. Najbolje se osjećam u vezi. Mogu igrati desno i lijevo krilo, čak sam u Lokomotivi igrao i špicu. I zadnjeg veznog. Najbolje se osjećam na poziciji “osmice”. Nisam puno igrao na toj poziciji, ali sve utakmice koje sam odigrao bile su odlične
    Kačavenda
  • rioda
    4.8k
    Treća opcija je viroza :grin:
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kevin Carlos je bio na klupi, ali ima let u 16 za Zagreb pa je morao otići
  • Zagi
    7.6k
    Ako prodaja Sučića znači dolazak desnog krila kojeg struka želi , ovog Carlosa/Miereza i zatvaranje fin konstrukcije za sezonu (ostanak Baturine) potpisujem kaj hoćeš, gdje hoćeš, brzinom svijetlosti.

    Ozbiljno precijenjujete dečka.
    Imamo još neke rupe u momčadi koje se jednostavno moraju popuniti. Ako Pjaca osjeti koljeno mi nemamo niti jedno desno krilo, halo.
  • Orc123
    7.8k
    RPG je bio pod ugovorom s Nantesom, nije mu isticao ugovor....ocjenjen je kao visak i tak je potpisao za nas jer ga novi trener nije vidio ko opciju.
  • scooniepenn
    3.3k

    Slazem se da nitko nije ocekivao da ce napraviti takav iskorak prosle sezone. A zasto se i na temelju kojih parametara misli da s izvjesnom Ligom nacija iza sebe, dakle statusom hrvatskog reprezentativca i dvije sezone iza sebe nece vrijediti vise? Nema u nogometu egzaktnih stvari, ali meni je recimo dosta realna premisa da nam je prolazak jednog protivnika u play offu Lige prvaka s njim puno izvjesniji nego bez njega. Posebno kad mi za njega kao i Baturinu u ovom trenutku nemamo nikakvu zamjenu. Kod Baturine bi to vjerojatno imali da je Stojkovic bio zdrav lani, ali eto nazalost nemamo. U slucaju Sucica bi to Pavic mogao biti na ljeto i onda bi njegova i prodaja Baturine bile planske.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions