• Kujtim Shalla
    2.9k
    Sto se mene tice neka Sucic ide ako je 10 mil u pitanju. A na osnovu onoga sto sam vidio u par pripremnih Miško igra preko one stvari Kao i cijeli drugi dio prosle sezone. Ma klupa lagano i Pavica stavit na otvaranju pa nek se zapita Malo. Niko bas niko nije nedodirljiv po meni osim Petka
  • NKDZ86
    1.4k
    Stari moj, izbjegavati treba ovu temu, pročitao par stranica i dosta mi je. Koliko frustracija i negative bespotrebno, sve je pod kontrolom.
  • Zagi
    7.6k
    U ovom trenutku prodati trkački najmoćnijeg veznjaka je suludo.
    Bolje da smo ga onda prodali prije 3 tjedna za milijun ili dva manje, imali bi više vremena za odigrati neke druge varijante transfera te iste igrače uigrati.
    Klenx

    Marko Rog je spreman i uigran na toj poziciji.
    Ja stvarno ne vidim niti jedan dio nogometne igre gdje je Sučić u ovom trenutku bolji.
    Možda kroz 2-3 godine ali ako pričamo o napadu na playoff meni bi Rog bio u jasnoj prednosti.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Evo i mene sa insajderskom- Marco Pašalić nema ništa protiv dolaska u Dinamo

    Upravo ulazio u prostore radio Rijeke-na dobacivanje-ajde Marco u Dinamo, nabacio osmijeh i palac gore
  • Omake
    2.5k
    haha. Previše generacijskih trauma za bilo kakve kontakte s turcima. A i iskrenost dosta je jedna transfer sumraka saga po prijelaznom roku.
  • don
    5.5k
    moj Orc, jel znaš kako ide proces transfera? Naravno da u početku klub izvisi neku nerealnu ponudu i onda slijedi protuponuda, pregovori...
    Fascinantno mi je da netko vjeruje da će se ti novci dati za bilo kojeg igrača trenutno a ne Pašalića.

    Igraca s iskustvom europskih utakmicaOrc123

    sa bar 10 golova u europskim natjecanjima! E da, kako ne. Još možda uz to da mu i CV klubova gledamo pa ako nije imao bar 2 kluba iz liga petice ništa, za hnl dobar samo!

    koji moze napraviti visakOrc123

    molim? :rofl: nadam se da sam krivo skužio i ne znam u kojem kontekstu pričaš ali višak može napraviti svaki igrač koji ima doticaj sa nogometnom loptom. Ne znam uopće čemu spominjanje toga ali ok.

    iskusnog igraca ala RPG.Orc123

    iskusni igrač ala RPG nikad ne bi došao u Dinamo da nije bio besplatan, jer tu cijenu Dinamo teško da će kad platiti.
  • plavadesetka
    19


    Kacavenda je ofenzivni veznjak, Sučić igra skroz drugu ulogu.
  • dinon7
    849

    Danas niti na klupi :chin:
  • scooniepenn
    3.3k

    Uspjesan ili neuspjesan transfer? Klubovi dakle ne posluju na tim razinama? Mozda sam propustio dio gdje Dinamo vise nije profesionalan klub od kad smo dobili svoj Dinamo. A kad smo kod rezultata zar njegova prodaja ne znaci slabljenje ili je to zapravo jacanje u funkciji boljih rezultata?
  • Crni86
    3.5k
    a oni vec gube. Jako cudno da im najbolji igrac sjedi na klupi stvarno se mozda nesto kuha.
  • NitkoBitan
    17k
    Prije tekme je pisalo da je na klupi, sad ga odjednom nema. Ja gledam po sofi.
  • don
    5.5k
    ne sjedi, nije ni na klupi.
  • Crni86
    3.5k
    jos cudnije, prvu tekmu znam da je uso s klupe. Stvarno se nesto ocito kuha dal je to pobezano sa nama vidjet cemo.

    Nadajmo se da je na avionu za zagreb
  • Orc123
    7.8k
    iskusni igrac ala RPG nikad ne bi dosao u Dinamo da nije besplatan? Sta je pjesnik zelio reci ovom konstatacijom?
    RPG je dosao u Dinamo, besplatno da, super posao.
    Mmae isto tako, pa cak i Torrente...
    Isto kao i kod nas u jacim klubovima uvijek je neki igrac visak, a za nas bi bio top pojacanje.
    A da bi doveo nekog za pare, moras i platiti...logicno a? Ako smo imali 4milje za Sutala onda mozemo i 4milje potrositi vani za neko krilo sa kontinuitetom a ne za krilo sa jednom seniorskom sezonom......ne moramo nuzno ulagati samo u hnl.
  • Izet Hajrović
    2k
    Da, čudna situacija, prvo je bio na klupi na Sofi, a sad ga nema. Na Instagram objavi Yverdona njegovo ime nalazi se na klupi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions