• emilperska
    5.4k
    Osim toga, ustupanje Bulata ovom propalom bankrotiranom Standardu se branilo da idemo onda ove sezone all in sa Sučićem.
    Prodaja Sučića se brani da nam je dijete Pavić next big deal, a Ademi i Rog ce to pokrpat dok ovaj ne stasa..
    Svaka cast..
  • Veljko
    68
    Mozda za tu lovu Miereza dovedemo
  • Dadox
    19
    Hazine informacije iz kluba su obična laž. Ne radi se nikakvom insajderu nego običnom naklapanju i nagađanju. Ne vjerujte mu ništa.Lupa šuplje priče.
  • Daliban
    1.6k
    Do kraja roka ćemo sigurno potrošiti još 7 mil eura.Haza

    Na šta ćemo ih potrošit?

    O proviziji za Maea ne znam ništa, a ako smo njegovu proviziju platili 1,5m onda smo budale. Na Pjacu i Čavlinu smo potrošili 1,5m.
  • scooniepenn
    3.3k

    Pa s obzirom da cemo u prvenstvu igrati nerijetko s 2 napadaca, da. Osim toga, mi trenutno imamo za 3 napadacke pozicije 5 igraca od kojih Spika nije na pripremama odigrao nista i jos ga prodajemo koliko vidim. Ako je to tebi dovoljno 20 dana prije starta Lige prvaka, posteno.
  • emreli21
    31
    vise. Pjaca 1,5 sam.
  • Daliban
    1.6k
    Kaj nije bila neka fora da ćemo platit pola, a pola njemu kroz plaću rastegnut?
  • emreli21
    31
    glupost. Da aktiviras klauzulu od 1,5 milje, treba platit klubu prvo 1,5 milje ‍♂️ ne mozes ju aktivirat za 700k
  • blubach
    230
    Uz pretpostavku da je sve ovo istina, da će sutra Sučić biti prodan i da je Špikić blizu odlaska, je li realno od prosječnog navijača poput mene očekivati da do kraja sljedećeg tjedna u klubu MORA biti bolji veznjak od Sučića i bolje krilo od Špikića?
    Sve osim toga bi bio debakl.
    Da se razumijemo, da nismo korak do LPa, da smo npr direkt u EL, razumio bih čekanje do kraja roka neku dobru priliku, neke diskontne cijene i slično, ali ova sad situacija? Pa tu nema opravdanja nikakvog.
  • Daliban
    1.6k
    Osim ako se dogovoriš s klubom i igračem drugačije jer je klubu ionako svejedno.
  • scooniepenn
    3.3k

    Formalno smo trebali platiti 1.500.000 Rijeci, ali ce Pjaca nama 750.000 vratiti jer ce ih dobiti kroz ugovor, to znam 100 posto.
  • skener
    873
    Mozda sam zabrijao ali jakir i jucer i danas ima dosta cudne izjave na pitanja o transferima
    Kao da nesto ne stima između njega i sportskog direktora
  • Crni86
    3.5k
    dzabe ti to sve kad ce nas trener vjerojatno i dalje pjacu trosit na desnom krilu, i gurat ademija u vezni red.

    To je prvi problem koji se mora rijesit jer po ovome svemu pitanje je tko je radio selekciju ovog kadra? Kad nama konstantno neke pozicije krpaju drugi igraci.

    Kadar je po meni sada vec odlican, i decki su to pokazali danas (uz ostanak sucica i dolazak desnog krila i spica rekao bi cak da je kadar savrsen), ali s jakirom neki europski rezultat necemo napravit.
  • Haza
    4.1k

    Neka si ti meni rekao. Možda dobiješ još koji lajk da dođeš do dvoznamenkaste brojke lajkova. Ako treba budem ti ga ja dao.
  • emreli21
    31
    a ja znam 100 posto da nije tako. jbg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions