• sanjinlego
    3k
    Ponuda iz SA za Hoxhu - odbijena!
  • Medvedgrad
    257
    Bulat je prošle sezone startao u 24 od 58 utakmica.

    To je 41% utakmica.
  • Daliban
    1.6k
    Razumijem apsolutno sve koji misle da Sučić treba ostati, naravno, i ja bi volio da ostane, ali mnogi od nas/vas ne znaju širi kontekst oko kluba.
    Ne bi htio na javnom forumu iznositi detalje iz kluba, ali imali smo ozbiljnih problema u lipnju s likvidnosti (do dolaska rate za Šutala), i lova nam treba, kako bi mogli dovesti pojačanja.
    Najskuplja opcija je da preko faktoringa prodajemo buduća potraživanja.
    Nije realno da nikoga ne prodamo i da platimo odštete 10 mil eura, što mnogi zagovaraju.
    Haza

    Šta pričaš ti, kakve odštete 10m eura? Doslovno nismo ništa potrošili.

    Pričaš o prodaji Sučića kao da ga prodajemo za 30m eura, a ne pišljivih 9+1. Pa za to i postoje igrači poput Perkovića, Kulena, Špikića, Brodića, Bulata. Na svima njima zajedno smo ladno mogli zaraditi preko tih 9+1, ali Bulata i Rukavinu smo podijelili besplatno, a Kulena ostavljamo da mu pada vrijednost pored novog napadača kojeg tražimo. Pritom svim silama pokušavamo potrošiti novac na nepotrebne igrače poput Čerina i Elšnika koji nisu bolji ni od koga u našem veznom redu mimo Ademija koji ionako ne bi trebao ni biti u rosteru.
  • emilperska
    5.4k
    Ja razumijem da ima likova koji ce SDa branit do kraja jer ima fkt dobrih stvari sta radi. Ali davanje Bulata za dzabe je neobranjivo iz konteksta kasnijih dealova koje je dogoovorio..
  • Common Sense
    796
    Ne damo našeg Jajana Giggsa!
  • Paggini
    19.6k
    Ali davanje Bulata za dzabe je neobranjivo iz konteksta kasnijih dealova koje je dogoovorio..emilperska

    Ko ga je dao za dzaba jebote život? Lik je otišao na posudbu s opcijom otkupa hahahaha
  • scooniepenn
    3.3k

    Ne spadam sigurno medju one koji ce pod utjecajem emocija pisati sve i svasta. Ali ajmo sagledati nekoliko stvari. Brodica se prodalo, a njegova zamjena ocito nije dogovorena. Nadalje, desno krilo i dalje nemamo, a 1.8. je. Ako se zaista prodalo Sucica smatram to jako losom odlukom, bez obzira sto dio vas misli kako mu ne moze jos rasti cijena. Odigrao je tek nepotpunu jednu sezonu plus ce u ovoj biti i nositelj i izgledno reprezentativac pa je to meni dovoljno da mu cijena ode gore za najmanje 3 do 4 milje nakon iduce sezone. No, ako se takva odluka donijela Cerin mora jucer biti ovdje. Ova ekipa ima bazu, ali je daleko od formirane pa prodaja Sucica otvara rupu sad vec na drugoj poziciji i to mi se 3 tjedna prije play offa nimalo ne svidja.
  • E46
    634
    Šunjić je slobodan igrac, ako se vec prodalo Sucica ne vidim sad tu nekog motoricnog igraca koji bi ga zamjenio... Ili vidjeti kakva je situacija sa Jakicem.
  • Daliban
    1.6k
    Ponuda iz SA za Hoxhu - odbijena!sanjinlego

    Bitno da Sučića prodajemo da Ademi može igrat.
  • Crni86
    3.5k
    Vidim paniku oko Sucica, iskreno nakon danas sam miran jer i ako ode Sucic, onda Pavic mora upast u prvih 11 iste sekunde i vjerujem da ga vec sada moze dostojno zamijeniti.

    Naravno ako je ponuda Coma da nas je oborila s nogu i smatramo da necemo moc dobiti vise za Sucica.
  • Crusades1986
    11.9k
    Bitno da Sučića prodajemo da Ademi može igrat.Daliban

    Navodno je sam Ademi čak dogovarao detalje ugovora da se što prije riješimo Sučića.
  • scooniepenn
    3.3k

    Niti blizu. Baturina iz zadnje polusezone je by far najbolji Baturina sto god dio vas mislio.
  • Daliban
    1.6k
    Vidim paniku oko Sucica, iskreno nakon danas sam miran jer i ako ode onda Sucic, Pavic mora upast u prvih 11 iste sekunde i vjerujem da ga vec sada moze dostojno zamijeniti.Crni86

    Pavić nije osmica i ne treba ga tratiti na osmici. Isključivo zadnji vezni.
  • Sunja86
    1.2k
    Bit će dovoljno utakmica kroz sezonu za obojicu, Sučić u ovom trenutku mora ostati.
  • Maximo
    490
    Sad će jakir umirit navijače i reći da pošto je prodan sučić, ademiju smo ponudili novi 5 godišnji ugovor i on će zapravo bit taj kapitalac u vezi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions