• Crni86
    3.5k
    nije 6. je a onda misic moze na 8. sto i je njegova pozicija.
  • i more je plavo
    1k
    Nije mi namjera braniti SD-a ali, ako netko od vas misli da smo mogli dobiti veliku lovu za Bulata, ali ju nismo zeljeli, nek pokaze tu ponudu.
    Decku smo produzili ugovor i onda shvatili da imamo puno igraca na njegovom mjestu, i logicno je da se rijesis njegove place.
    Isto tako Rukavina, decko je imao ugovor, i lako je reci " nek trci po jarunu" ali netko mu svaki mjesec mora isplatiti placu, i onda ta lova negdje fali.
    Na Brodicu smo nesto malo i zaradili, riješili se Šutalovog ugovora.........
  • Captain America
    17.6k
    onda Pavic mora upast u prvih 11 iste sekunde i vjerujem da ga vec sada moze dostojno zamijenitiCrni86

    Govorimo o dečku koji pivu još ne može legalno kupiti. Baturina je prije 2 godine izgledao, najblaže rečeno, komično u limitiranoj minutaži LP. Paviću bi to bio još veći šok.

    Sučić je fizički zvijer i igrač kakvog nismo imali od Brozovića u klubu. Ne možeš Paviću takav pritisak staviti na leđa.
  • hardek
    2.8k
    Možda sam krivo vidio, al meni se činilo da danas kad je usao Pavić smo prešli na 4 2 3 1
  • Daliban
    1.6k
    Može, ali Mišić nema Sučićevu trku i pritom ostajemo bez zadnjeg veznog na klupi. Također, dečko ima 17 godina i sigurno neće tako naglo biti bačen u vatru. Osmicu će većinom igrati Rog i Ademi.
  • Veljko
    68
    sad pare uzet za sucica i onda dovest krilo i napadaca
  • Daliban
    1.6k
    Razvijati Pavića u duplom pivotu bi bilo kriminalno.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Kaj nismo probleme s likvidnošću riješili revolving kreditom tada + novi sponzori su tu s jačom lovom?
    Prodali smo i Brodu sada još k tome te s tim zatvorili Pjacu i Čavlinu praktički...
  • austrijanac
    4k

    I ostavit jedan dio za otpremninu određenog zaposlenika kluba, za svaki slučaj.
  • Haza
    4.1k

    Potrošili smo na Pjacu, Čavlinu i Mmaeea skoro 3 mil eura, jer smo platili proviziju za Mmaeea.
    Do kraja roka ćemo sigurno potrošiti još 7 mil eura.
    Imam dojam da su neki danas zaključili da je gotov prijelazni rok što se tiče ulaznih transfera.
  • emilperska
    5.4k

    0 EUR i potencijalni X iznos koji se moze i ne mora akitvirat. Koliko je tocno novaca danas?
  • Haza
    4.1k

    Prodali smo trećeg napadača, zar danas moramo imati zamjenu za trećeg napadača?
  • Common Sense
    796
    Sva ta lova dolazi piecemeal, malo po malo. Uvijek smo bili i uvijek ćemo biti razvojni klub koji će prodajom morati puniti proračun. Druga opcija bila bi ili tajkun vlasnik ili da dobivamo 20 mil godišnje za tv prava.
    Pema informacijama kojima ja raspolažem, ponuda za Sučića je prihvaćena i Sučić ima zeleno svjetlo za odlazak na liječnički (ponedjeljak).
  • emreli21
    31
    za njega nije bilo nikakve ponude, samo upiti, nijedan iz SA
  • Veljko
    68
    mislis da cemo potrošit jos 7?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions