• cibona
    2.9k
    Hoxha napreduje iz utakmice u utakmicu, ali htio bih malo vidjeti i pjacu lijevo zato što na desnoj strani izgleda skroz nemoćno. Pod hitno moramo nabaviti desno krilo, ovako jednostavno ne ide...

    Pričate o čovjeku ko da je najveća štetočinaCrusades1986

    Nisam nigdje vidio da se vrijeđa Ademija na osobnoj razini. Svi ukazuju na ono što je očito, a to je da je drastično pao u formi, ne igra sviju poziciju i vezni red pati. On je motivator naše svlačionice, ništa više, ništa manje. Tako treba i ostati.
  • Zagi
    7.6k
    A jbg, to zahvali svom lieblingu Pušiću.
    Taj njegov buildup je dobar ali ubi me koliko je guardiola-dosadno.
  • Peškaman
    4.2k
    Ono što je Modrić u Realu to bi trebao biti Ademi u Dinamu.
    Legenda,kapetan ali igrač za zadnjih 30/20 minuta u većim utakmicama.
  • Zagi
    7.6k
    Hoxha me ugodno iznenađuje.
  • don
    5.6k
    nisam fan Rileta na taj način, volim ih sve istom mjerom. Smeta mi kada se pljuju igrači samo jer se zovu Ristovski i Ademi. Siguran sam da je se Rile onako poskliznuo kao Mmaee i pao (mislim na fintu ali nisam siguran) gdje je Neva odlično obranio da bi bila ispisana cijela stranica pljuvačine.. Ali ovako to nitko nije spomenuo.

    Da se mene pita i meni bi RPG desno a Rile na klupu, osim ako je Ogiwara loš onda neka ide na LB. Ali onda kada već igraju, ocjenujmo realnu sliku na terenu.. Evo Ademi je među boljim bio na terenu u prvih 45 ali jbg zove se Ademi.

    Za mene je idealno RPG desno, Rile klupa (Ako je Ogiwara loš) i Ademi klupa. Ali kad igraju, igraju i želim im da budu Ronaldinho i Roberto Carlos u jednom.
  • čovjekjogurt
    617
    I Pjaca i Hoxha su lijeva krila i imamo 2 odlična lijeva krila. Sada nam treba prvo desno krilo.

    Isto je i na desnom beku. Imamo Pierrea i Ristovskog i sada nam uz Ogiwaru treba još jedan lijevi bek.

    Možemo ovako krpat pa da Pjaca ili Hoxha igraju desno a Pierre lijevo ali to onda nije posložena ekipa i sportski direktor ipak onda nije uradio posao na najvišem nivou.
  • sport
    3.3k
    Da je desno možda bi kad probije bok centrirao desnom nogom ,na lijevom boku u večini slučajeva se vrača na desnu nogu pa prema nazad
  • Omake
    2.5k
    Pass Roga za Ristovskog iz prve je neopisivo dobar
  • dinon7
    849
    Sve sto želim je da prestanemo igračima izmišljati pozicije i da svatko ima priliku, na svojoj prirodnoj poziciji pokazati što može i zna.
    Pjaca ako je doveden da igra lijevo, neka igra lijevo.
    RPG ako je doveden da igra desno, neka igra desno. Nema smisla izmišljati toplu vodu
  • badjibadara
    3.1k
    I Rudarima i nama travnjak je najgori protivnik. Kada se na to nakalemi vrućina i vlaga u zraku, dobijemo iznenađujuće sadržajno poluvrijeme.

    Ne sviđa mi se što prelako preskaču našu veznu liniju i što je (još uvijek neuigrana, ali iskusna) obrana pod konstantnim pritiskom.
    Srećom je Neva na visokoj razini.

    Kemijanje sa pozicijama je posebna priča. RPG je killer desno, no lijevo je tek solidan bek. Pjaca nedorečen i odsječen od ekipe.
  • Dudu9
    812
    po tvom znači nema veze ako je Špikić lošiji od Pjace ali treba imati prednost ipak je desno krilo, i ogiwara po treneru loši od RPG ali svejedno bolje slabijeg igrača stavit?
  • Marley
    1.6k
    Meni je sve ok, osim travnjaka, koji ce takodjer uskoro biti ok.
    Hoxha lagano zapocinje eksploziju koju mu zazivam vec neko vrijeme, Nevistic hvala Bogu nastavlja gdje je stao. RPG bas gust za gledati.
    Cak mi ni Ademi nije los danas.
    I ne igramo s Vardarom, nego ipak zescim protivnikom, k tome nam fali par kljucnih igraca radi bolesti. Tako da ja fakat ne vidim razloga za negativu. Ajmo vidjet dalje :up:
  • dinon7
    849

    I sto točno imaš od Pjace desno?
    I sto točno imaš od Ristovskog desno zbog kojeg RPG treba igrati lijevo?
  • Dudu9
    812
    a ko je bolji to od Pjace pa treba igrat?
  • cibona
    2.9k
    Ne shvaćam što nije jasno? RPG je miljama iznad Ristovskog i on mora biti desno, lijevo Ogiwara koji je sasvim solidan lijevi bek, a ristovski na klupu.

    A na desnom krilu neće biti niti Pjaca niti Špikić, već kapitalac.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.