• don
    5.6k
    želja na zimu: otkup Roga!

    čovjek je klasetina.
  • Peškaman
    4.2k
    Hoxha i Nevistić +
    Petko koliko god da je drag ali strašno ide na živce kad u onakvoj situaciji da gurne lijevo Ademiju ide po prekršaj.
  • Orc123
    7.8k
    Brine me forma Misica , pao je dosta, stoperski par dobro izgleda, Rpg tenk ali limitiran totalno na lijevom beku bas kao i Pjaca na desnom gdje je neprepoznatljiv. Neva i Hoxha najbolji na terenu.....
  • San Lorenzo
    15.4k
    Solidno izgledamo, fali okomitosti u završnicama akcija...Mmaee jako dobar, volio bih ga vidjeti u paru s Maxom.
  • Daliban
    1.6k
    Tempo kao da se vani sa psom dodajem.
  • NitkoBitan
    17k
    Nama je nepresusno potrebna spica poput Miereza ili Carlosa. Dajte nam nekog tko ce se sletit u 16m, pretrcat stopera a ne iznudivat faul za slobodnjak.
  • don
    5.6k
    Rpg tenk ali limitiran totalno na lijevom bekuOrc123

    može objašnjenje? Za Pjacu se slažem ali RPG je tenk bio u ovih 45min.. Nikakvih limita nije bilo što bi možda mogao desno uraditi a nije na lijevom beku.
  • Crusades1986
    11.9k
    Plus tu još fale Baturina i Sučić... bit ćemo bolji nego prošle sezone na jesen to je sigurno.

    Fali nam još jedan igrač (desno krilo) da nas podigne i spremni smo.
  • Noel
    5.9k
    Meni ovo nije uopće tolko loše sa obzirom na pripreme, prijateljsku tekmu i protivnika..
  • Progressive overload
    81
    Nemam nikaj protiv njega osobno ali on je prije Kine bio nedovoljno dobar za Europu, poslije Kine i za HNL.

    I sam je priznao da nije pravi i da zna razlog.
  • hardek
    2.8k
    ova tekma u usporedbi s onom jučer je kao da gledam ligu veterana.

    Ne postoji probojnost na desnom beku, više smisla bi mi imalo da Ristovski igra lijevo a RPG desno ako već Ristovski mora igrati.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Sve me strah pisati, jer je pripremna i ne volim generalno suditi o bilo čemu, ali me jako raduje puno brža i fluidnija lopta kojom se lakše dolazi u zadnju trećinu. To je sada već osjetno.

    Pjaca se muči desno, kažete. A mislite li da trenutno on ima ovakav prvi korak i brzinu kakvu Hoxha ima, uz opasku da je velika većina tvrdila kako je on postao teretan?

    Ne budite licemjerni, Arber je najbolji igrač Dinama na pripremama i zasluženo ulazi u sezonu kao startno lijevo krilo. Održao je formu od Rijeke i Osijeka, pa preko Eura do danas. Na njemu je da nastavi.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Ne bi morao forsirati prebacaj lopte na desnu nogu,bio bi na svojoj prirodnoj strani i imao svoje prirodne kretnje.

    Vidi se iz upisa da si veliki fan Ristovskog kao sto sam i ja bio ali nekad treba priznati da ne ide. Puno je efikasnije “zrtvovati” Rileta lijevo da primarno zatvori prema nazad a sve prema naprijed je plus sto uradi a drzati RPG na prirodnoj poziciji zato sto je duplo jaci igrac u oba pravca
  • vjeko1701
    8k
    Ja bi svejedno probao kako izgledalo da zamjene strane.
  • Crni86
    3.5k
    Nit smrdi nit mirisi za sad. Defanzivno pogreske rileta nas skoro skupo kostale. Prema naprijed hoxha odlican, ali fali konkretnosti. Te konkretnosti nam je falilo i prosle sezone.

    Aki odlican prvih 20 minuta, ali oko 23 minute se vec vidlo da je pao njegov ritam i tu su krenuli nasi problemi defanzivno. Ademi moze bit odlican igrac za zadnjih pola sata. Ali ispred njega moraju biti i sucic i rog.

    Volio bi vidjet i jedno pola sata ogija kako bi kombinirao po lijevoj strani jer hoxha ostavlja dosta mjesta iza sojih leda ulaskom u sredinu. rpg jednostavno nije ljevak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.