• Orc123
    7.8k
    Svaka cast Neva ali previse dopustamo.....Mmae siguran, Rpg tenk, Rog ide glavom kroz zid, Hoxha najbolji na terenu.....
  • dinon7
    849
    Pjaca baš pati desno.
  • Dudu9
    812
    Arber jebeno igra
  • San Lorenzo
    15.4k
    Zapamtite gdje ste bili na današnji dan...Miško pogodio okvir gola! :starstruck:
  • Mališan
    1.8k
    Petko puco iz prve, misic pogodio okvir gola, hoda najbolji pojedinac… kakav dan za biti ziv
  • Boycie
    1.1k
    I Ristovski nabacio na glavu.
  • Dudu9
    812
    ili nisu očekivali takav loš travnjak ili su htjeli novi teren sačuvati od ljetnih vrućina pa zato čekali 8mj
  • San Lorenzo
    15.4k
    Još mjesec dana i Jakirove slike možemo postat u topic 'Guzice i Sise'.
  • i more je plavo
    1k
    I Ademi je danas bolji nego na proslim tekmama, jedino sto predugo vuce loptu, pa zasere sve dobro kaj je napravil, ali cesto prekida pasove, agresivan je na igracu i isceprka loptu.
  • Orc123
    7.8k
    zato jer igra poziciju koju cise nece nikad igrati kad Bati bude spreman ili Stojkovic.....
  • Ali
    2.1k
    Jakirovic nista nije naucio iz Dalicevih gresaka.
    Osnovno pravilo trenera bi trebalo biti da ne igraju zasluzni nego najbolji. A ako su zasluzni pravi oni ce podignuto svoju razinu da dodju na teren kao najbolji !

    Kao sto je Dalic popusio europsko tako cemo i mi ligu prvaka i prednost u hnl. "Oni su me zaduzili..."
    Rile Ademi, Misic i Hoxha pa i Petko je u zoj skupini.

    I onda radi zasluznih Pjaca igra na krivoj poziciji, RPG igra na krivoj poziciji, Nema mjesta za Ogiwaru...
  • don
    5.6k
    Bravo za Ademija.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Petkovic je imao bar 3 situacije u kojima je mogao gurnut suigraca u mat poziciju, niti jednom nije isao na najjednostavniju opciju.

    Dok ce mu Kulenovic bit jedina konkurencija ocekujem od njega tesku bolikurcinu od igre.
  • Crusades1986
    11.9k
    Baš mi je drago da se Ademi nekima da ne kažem šta.

    Pričate o čovjeku ko da je najveća štetočina.
  • Samurai
    103
    Mislim da ovo kaj gledamo je već bolje nego zadnje dvije sezone.
    Tak da idemo zasad u dobrom smjeru..vidjet ćemo slj petak
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.