• Zagi
    7.5k
    jer citat sad tjedan dana o fantasticnim igrama Frigana protiv Belupa i Varazdina.. kaj je prevec, prevec jeJurki

    Evo dogovor, 4 dana o Friganu, a 3 o Ivanoviću. Pošteno?
  • marcio amoroso
    36.3k
    Meni nema logike prodati Brodića za ovu lovu. Broda je dobar igrač, ne njurga i top je za trećeg napadača.

    Šta mislite da ćemo Miereza ili Carlosa dovesti za trećeg napadača? Hoćemo malo morgen. Ili da će Kule biti treći napadač? Također malo morgen.
  • Jurki
    11.6k


    https://www.transfermarkt.com/mislav-cutuk/profil/spieler/1133059

    Mozda se njega planira postaviti za trecu spicu.. pa da igra za juniore i ponekad za seniore.
    Za trecu spicu mozemo tak forsirati i Jurica.. iovak ga prevec placamo.
  • sanjinlego
    3k


    Vjeruj mi, Kevin Carlos nešto poput Obregona, ali razina više. Fizički dominantan, za bunkerice. Plus mlađi, a nije skup kao Ramon. Moja želja, a odluka je na Mariću.
  • Orc123
    7.8k
    I clanku pise da su Carlos i Simic ipak realniji kaj je i logicno. Carlos je zalog za buducnost, top napadac....ne vidim cemu dovodit napadaca koji je u velikom padu a Salzburg ga sigueno debi dao za 2milje ili manje....Mierez se ne cini realan a Carlos bi bio zalog za budućnost i u top je formi jer Petko me vjerujem da ce potpisati novi ugovor a uvijek postoji mogucnost da ode...
  • marcio amoroso
    36.3k
    Vjeruj mi, Kevin Carlos nešto poput Obregona, ali razina više. Fizički dominantan, za bunkerice. Plus mlađi, a nije skup kao Ramon. Moja želja, a odluka je na Mariću.sanjinlego

    Ja ne kažem da je loš. Nisam ga uopće gledao i ne mogu suditi. Samo kažem da sigurno neće doći da bi bio treći napadač. Treći napadač ne želi biti ni Kule, a o Petku da ne pričamo.
  • Mihaljević
    9.7k
    Dovedite buraza od Mmaee-a, imat čemo najjači crnački tandem ikad!
  • Zagi
    7.5k
    Kum mu je Roko Šimić , dakle zbog Darija?
    Tak reci.

    Šimić sredio Kačavendi rehabilitaciju na dinamo i tko zna kaj još, Bišćan sredio Topiću ugovor.
    Divno. To je ta naša fronta tog vremena?

    Jebeš takve dinamovce.
  • Maximo
    483
    " U svakom slučaju, ode li Brodić u Mađarsku, netko od ove trojice trebao bi postati novi igrač Dinama. Trenutačno su Carlos i Šimić ipak za korak bliže Maksimiru nego Mierez." Nadajmo se da je carlos bliže
  • NitkoBitan
    16.9k
    Carlos :love:
  • Klenx
    5.6k
    Samo ne Šimić. Mali je teška taraba i drvo od igrača.
  • Neki tip
    21.3k
    Šta mislite da ćemo Miereza ili Carlosa dovesti za trećeg napadača? Hoćemo malo morgen.marcio amoroso

    Vjeruj mi, Kevin Carlos nešto poput Obregona, ali razina više. Fizički dominantan, za bunkerice. Plus mlađi, a nije skup kao Ramon. Moja želja, a odluka je na Mariću.sanjinlego

    Pa ne piše čovjek da nije dobar pa da ga treba uvjeravati da jest, nego da igrač koji je proteklu sezonu zabio 14 golova + 4 asistencije u 1. švicarskoj vjerojatno ne vapi za iskorakom u povremene minute u HNLu na mjestu 3. napadača.

    Pod (razumnom i osnovanom) prepostavkom da nam je Petko 1. napadač, a da se s Kulenom nije prije koji tjedan produžilo ugovor da bi ga se potom zakucalo na klupu.
  • Dzoni
    609
    Bolje da stave nekog juniora tipa Cutuka ili Koscevica kao 3.napadaca umjesto da dovode Simica. Em ce nas Simic kostat dosta, em nisam pretjerano uvjeren da ce biti posebno dobar u Dinamu
  • MarK
    616
    Ako ćemo većinom igrati s jednim napadačem uz Petka i Kuleta taj se neće naigrati. Tim više što Kule zaslužuje veću ulogu ove sezone. U 352 formaciji možda može uskočiti i Pjaca. Nerealno mi je očekivati Carlosa ili Miereza jer su skupe investicije, a nema mjesta za njih. Inače 1.5 mil za Brodića je dobar posao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions