• čovjekjogurt
    617
    24 sata kažu da Brodić odlazi i da su prve mete Dinama Šimić i Mierez.
  • sebenico
    536


    Samo da se ne ide po Šimića. Taj nema što tražiti u Dinamu. Koliki mu je otac nesposobnjaković, ovaj je još veći.
  • dinon7
    838
    Dobra odluka ako je istina.
    Hvala mu na svemu sto je dao za Dinamo :strong:
  • Paggini
    19.3k
    Daj Miereza neka sve izgori!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jurki
    11.6k
    dodat milju i pobrat Carlosa.. top posel
  • miro
    4.4k
    Šimić je nešto slično što i Kulen samo puno manje simpatičan
  • čovjekjogurt
    617
    Smrdi na dovođenje Šimića. Mierez je vjerojatno samo duda varalica, kao pokušali smo ga dovesti ali Osijek traži previše pa smo se morali okrenuti jeftinijoj opciji a to je naš Roko koji dobro pozna klub, otac mu je bio igrač i funkcioner, neće mu trebati vrijeme za prilagodbu itd.
  • rioda
    4.7k
    Službeno nije na posudbi, od 26.6. je ponovo igrač Lokomotive...

    Da se razumijemo, mislim da je dogovor klubova da prođe pripreme jer naši žele vidjeti je li spreman za puni pogon kod nas pa bi ga uzeli. Ako nije, onda će ga ostaviti u Lokomotivi...

    Meni on nije ništa posebno pokazao dosad, osim puno truda. Nikakve milijune ne bih davao za njega
  • austrijanac
    4k

    Samo kažem, prošla je više od godine dana, znamo mi svi kakvi su to poslovi (da napomenem, u Travnju su tu insjaderi pisali da Kača se uopce ne bavi profesionalno niti da išta od njega očekujemo, pa mi upravo on izgleda najaktivnije na pripremama).

    Od svega u vezi njega, to produljenje ugovora je još najnebitnija stavka. A i općenito, u ovom prijelaznom roku, totalno nebitna.
  • Paggini
    19.3k


    Može i Carlosa neka sve izgori!!!!!!!!
  • sanjinlego
    3k
    Kevin Carlos. Kaže Letica da je napast za obranu.
  • sebenico
    536


    Nama treba napadač drugačijeg profila od Petka i Kulena. Ja bih pokušao Frigana na posudbu uz opciju otkupa...
  • Captain America
    17.6k
    Prvom prilikom kad bi se Mierez sapleo kao jučer Petko bi oni koji ga najviše zazivaju krenuli s kritikama.

    Preskup igrač da bude drugi napadač, a nedovoljno talentiran da bude prvi. S obzirom da je došao Pjaca i da se traži još jedno krilo, minimalne su šanse da ćemo igrati 352.
  • Jurki
    11.6k
    Frigana na posudbu uz opciju otkupa...sebenico

    Evo nam i Matija uskrsnul nakon godine dana..

    Idem skupljat potpise, pisat dopis Hnsu, Uefi, Fifi.. Haagu.. nek okoncaju ovaj prijelazni rok..
    jer citat sad tjedan dana o fantasticnim igrama Frigana protiv Belupa i Varazdina.. kaj je prevec, prevec je
  • dinon7
    838
    Neka svih njih koji žele nazad u hrv nogomet dalje od Dinama. I Šimići i Frigani i Belje Itd.
    Uprava radi odlične stvari i ne vidim razloga za vraćanje nekoga tko nas je prije par godina odbijao. Naći će se dovoljno kvalitetni igrači na tržištu, u to sam siguran.
    Druga stvar je sto sam nestrpljiv i sto bih želio da je bar desno krilo riješeno, pa da se i Spikica pusti, ma gdje god to bilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions