• Nino Bule
    13.3k

    Oko placanja odstete za igraca koji je duze polomljen u seniorskoj karijeri nego zdrav
  • skener
    873

    Iskreno cudio bi se da je samo jedan takav slucaj
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ova farsa sa kacavendom moze nam samo naškoditi. Svaka cast decku, Ali neka ga nazad u lokse. Onako realno moze nam posluzit ,Ali nam nije potreban. Prevelilik rizik i da je na placu samo. A platit 3 milje za njega je suludo. Nadam se da.maric radi punim parom i da desno krilo stize a tako i napadac. Nema teorije dati petku ugovor na 5 godina. I 3 je Puno
  • FrenchMontana
    625
    Jedan od njih je, uz 1 odigranu utakmicu u Kupu imao cca 350 tisuća eura godišnje. To je horor.sanjinlego

    Marko Brkljaca pretpostavljam. Odigrao protiv Splita osminu finala kupa i to je to od njega. Sramotno.

    Mlade talente moramo “krasti” s planom razvoja i tu biti prvi, a ne mahati s vrecama novca. Veliki plus za trenutnog SDa po tom pitanju.
  • striko
    1.5k
    Ja mislim da samo odustali od njega i posudba će se ispoštovati i to je to.
  • Ivdzo11
    4.1k
    A platit 3 milje za njega je suludo.Kujtim Shalla

    Ma mislim da ni ne pregovaraju o tolikoj cifri, mozda maksimalno 1-1.5 mil i mozda neki buduci %...

    To mi je nekako razumnije
  • Izet Hajrović
    2k
    nije niti Deni Jurić daleko, mislim da on čak ima i veća primanja. Zna li se kakva je situacija s njim? Rješavanjem njega, Emrelija i Brkljače sigurno bismo uštedjeli još preko milijun eura na godišnjoj razini. To je ispravan način za tzv. "kresanje" budžeta.
  • Jurki
    11.6k
    Juric ima 420 tisuca eura place, Emreli je oko 500, Štefulj ima minimalno 300, Bockaj 500, Moharrami 350 mislim..Brkljaca 350.. 2,5 milijuna eura za nist.
    Perica da ne racunam.

    Horor je kamilica za ovo.

    Edit: racunajuci Zagija, Krkalica dodamo jos 600 tis..
  • Omake
    2.5k

    Nema na čemu, za Dinamo sve


    Lik je naručio više atentata, uključujući neuspjeli na vlastitog brata. Ja mu ništa ne vjerujem.


    Drago mi je da muka ima nekog značaja.



    Bilo bi lakše u Nigeriji, barem je engleski. Prije par godina sam preko kuma koji radi u mom lokalnom klubu kao glasnogovornik urgirao da se na probu dovede Phillip Otele nakon što mu je u Litvi istekao ugovor. Njima nije bio zanimljiv. Ovo ljeto preselio iz Cluja u Emirate za 4 mil


    Taman sam poslušao cijeli Zona Libre De Homo. Ništa o Cordobi, ali sam se prijavio na nagradnu igru. Tri osobe će dobiti vip lože kao nagradu za sljedeću utakmicu. Ugl je priča bila o gradskom rivalu, Atletico Nationalu i novim igračima Dep Cali koji će doći ili bi mogli doći. Ovi su gori od tovara. Jedva podmiruju dugove a sanjaju o Jamesu i Falcau.

    Edit

    Sva šestorica voditelja su baš gadni na oči, a jedan od glavnih sponzora im je optika. Vrhunska ironija. Zadnje što su raspravljali je u kojem je filmu Jennifer López bila top. Na kraju su se složili da je to film Serena.
  • austrijanac
    4k

    Kakav si ti kralj...

    Tri osobe će dobiti vip lože kao nagradu za sljedeću utakmicuOmake


    Imas ti velika muda ako bi išao u Cali... Pitaj ih kaj služe u vipu
  • badjibadara
    3.1k
    Meni Livi isto tako djeluje, mislim da bi ga prebio Belinho.Haza

    Za to vrijeme Livi :cool:

    2051676.jpeg
  • Jaro
    7.3k
    Juric ima 420 tisuca eura place, Emreli je oko 500, Štefulj ima minimalno 300, Bockaj 500, Moharrami 350 mislim..Brkljaca 350Jurki

    Makni Emrelija, po ovome je i Moha zakinut na placi :rofl:
    Štefulj, Bockaj i Brkljaca - skoro Petkoviceva placa...
  • Paggini
    19.5k
    Aj čekaj stani malo, brijem da nismo dovoljno prokomentirali.

    Znači kacavenda dodje potrgan iz lokse, mi mu platimo rehabilitaciju i posudbu, decko se oporavi, ode na pripreme s nama, ljubi dres, stavlja slike u dresu kad je bio klinac i onda potpise produzenje sa lokomotivom?

    Pa dobro koji je to jebeni kurac hahahaha, di to jebeno ima? Jel mi moze netko objasnit logiku potpisivanja produženja od strane kacavende? Jel lik fkt toliko voli jebenu loksu?
  • NKDZ86
    1.4k
    A gle mi ne znamo kako se odvija razgovor između njega i nas i lokomotive. Možda je status quo, a njemu istječe ugovor, naravno da misli o svojoj budućnosti i da će rađe ići na sigurno nego čekati zadnji čas, ali dobro. Ne znamo kakve je uvjete tamo dobio i sl. Ne treba odmah suditi... Ali zmamo da su svi digli cijenu kad se radi o nama...
  • Paggini
    19.5k
    Loksa ce mu osigurati egzistenciju :lol:

    Ma na stranu Šikićevo manevriranje, nego meni nije jasno to od strane Kačavende, koja je jebena logika iza toga?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions