• Neki tip
    21.3k
    Pratio sam pomalo, ali kako se sad ulogirah vidjeh gdje se stalo prije manje od 2 mjeseca od zadnjeg logiranja.. i mogu vam reći da ste natukli preko 900 stranica.. :grin:

    Oko 3200 (tri tisuće i dvjesto) u godinu dana. :eyes:

    Bome, ni Ron Hubbard se ne bi posramio. :strong: :lol:

    Neka, odlučio sam na to gledati pozitivno - raste interes za Dinamom i onime što se u Dinamu događa. Dobro, ne baš događa, više zamišlja da se događa, al razumijemo se u suštini. :victory:
  • BigZ
    461
    @Omake

    Hvala ti sto si osvjezio forum svojim neumornim istrazivanjima i izvjestajima.
  • mlinchica
    1.8k
    Ja bih isto istaknula @Omake postove.
    Iscrpni su ali konkretni i zanimljivi. Samo nastavi tako :clap:

    @Neki tip dobrodošao natrag, nadam se odmoran, da nam začiniš malo sve skupa :blush:
  • Maximo
    490


    Top izvješće

    Ček, jučer je kao rekao da nagovara malog za arabiju, a danas kaže da je Europa bila prioritet, sumnjam da će mu naši išta blizu 5 dat
  • Dubbbrava
    446
    Možda Marić to digne na 2 okruglo i 20% od transfera i super
  • Sajla
    5k
    Oko 3200 (tri tisuće i dvjesto) u godinu danaNeki tip

    Prošlog ljeta:
    stranica ove teme br. 1982 je nepovratno uništena, molim vas sve da se suzdržite od bezveznih rasprava koje ne vode nikuda, pa da stranica 1986 bude puna samo lijepih vijestiSajla

    Znači u 11 mjeseci napisano više nego ukupno u 5 godina prije toga. Nije loše :cool:
  • Neki tip
    21.3k


    Eee, ali i tih 1982 (i 1986 pol sata kasnije :lol: ) je bilo negdje u kolovozu, a dotad se od prošlog lipnja natipkalo oko 1000, odnosno krenulo s manje od 900.. što će reći u 2 mjeseca više nego u skoro 5 godina.. :cool:

    Ma neka, treba pustit ljude da u miru snuju, planiraju, maštaju, žele, slažu, nadaju se, ljute. Ima 50 drugih tema, za svakog ponešto.
  • Haza
    4.1k
    Ovaj predsjednik Calija se pomalo fura na Miškovića...
    I Miško je imao ponudu Arabije, i Miško traži 5 milja...
  • Haza
    4.1k
    Piše Germanijak da je Kačavenda produžio ugovor s Lokomotivom.
    Bilo bi lijepo da se prestanemo blamirati na ovu temu, nakon šta smo mu godinu dana plaćali rehabilitaciju, šta ćemo ga sad još trenirati i dizati mu vrijednost za Lokomotivu?
    Nije lijepo ni za ugled kluba, jer ovo je uistinu nakaradno šta radimo s Lokomotivom na temu Kačavenda.
  • skener
    873

    I oba ce popustit
  • MarK
    621
    Petko je karakter i nije ničiji pa ni njegov dupelizac i svaka mu čast. Ipak mi je žao Livija plaho izgleda i inače, mogu misliti kako je tada izgledao. Još kasnije dobio i u Turskoj.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    prijatelja ko god da si ,ti mi cinis zonu interesantniju. Citat tvoje positive je uzivancija. Pa taman da je loziona :heart:
  • Haza
    4.1k

    Livi je dobrica, međutim ono u Turskoj mi čak i nije žao, jer je isto forsirao odlazak iz Dinama, pa tražio si dobio si...Livi, Orša, bili su carevi, pa su odlaskom pali, pogotovo Orša.
    Srećom sad su neki drugi naučili na njihovim greškama.
  • Jaki991
    120
    Ovo s kacavendom je stvarno vec bizarno, oko cega se tu imaju toliko nadjebavat da mi je znat
  • sanjinlego
    3k
    Dakle, koliko imam informaciju, a ne kažem da je 100% ispravna. Zajec i ekipa nakon ulaska u klub zatekli su preko 55 igrača na platnom' spisku.

    Jedan od njih je, uz 1 odigranu utakmicu u Kupu imao cca 350 tisuća eura godišnje. To je horor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions