• Common Sense
    796
    Jedva čekam neko Bišćanovo gostovanje u podcastu pa da konačno saznamo istinu o ovim misterijima:
    1) slučaj Topić
    2) slučaj Perković
    3) slučaj Ljubičić
  • Maximo
    490


    A mislim olivari je to i nama jučer rekao u članku ali više u stilu još se može svašta promjenit, ako mu je to izvor...onda ga fućkaj:sweat:
  • sebenico
    552


    Odlična vijest jer Topić nikad ni nije trebao dobiti priliku u Dinamu. Kad se sjetim da smo Crnca poklonili, a Topića zadržali. U tom slučaju se već vidjelo da Bišćan ne zna što radi, a što nas je koštalo poslije u utakmicama s AEK-om...
  • Jurki
    11.6k
    Kad mislim da treba kritizirati.. kritiziram.
    Kad treba neke stvari pohvaliti onda pohvalim.
    A ova cistka je jedna od stvari koje definitivno treba pohvaliti.
    Odlicna stvar za klub i klubske financije.
    Prodisali bumo financijski, mozda se ove godine to ne vidlo u potpunosti.. ali tek se sljedece sezone budu vidjeli financijski rezultati i benefiti ove cistke.

    Isto tak jasno je da vise nema bjesomucnog potpisivanja bolesno visokih ugovora sa svakim djetetom koje je izaslo iz skole nogometa.

    Zalosno je kakvo nam ciscenje klub mora proci jer je bil tolki nemar i neznanje u prvom redu Perasice i ostalih tutleka koji su drmali klubom.
    Isto tak ne kuzim di je pamet bila Šimicu ko clanu uprave za sport a bome i Biscanu kaj su Topicu (koji bas po nicem nije zasluzil novi ugovor i kaj je svaka ptica na grani znala da od njega ne nist) i time direktno ostetili klub.
  • sebenico
    552


    MIslim da svatko podržava ovo rješavanje viškova, ali tek će se 2026. vidjeti osjetljivi benefiti. Imamo mi tu još dosta balasta koji nije moguće riješiti u jednom prijelaznom roku, trebat će barem tri-četiri, ali radi se...
  • modri7
    130
    idem s teme, ali me zanima je li točno da je ova uprava na čelu sa Zajecom u slučaju otkaza Jakiroviću zaista mislila vratiti Bišćana na klupu, unatoč neuspješnom prvom mandatu? Mnogo se pisalo o tome prije par mjeseci. Ima li itko točan info?
  • GOAT
    1.2k
    Prodisali bumo financijski, mozda se ove godine to ne vidlo u potpunosti.. ali tek se sljedece sezone budu vidjeli financijski rezultati i benefiti ove cistke.Jurki

    I onda sljedece sezone vec ocekujem malo skuplje ulazne transfere
  • The Undertaker
    5.1k
    Dobro, o kojoj lovi ovdje pričamo? Koliko koštaju godišnje svi ti igrači kojih smo se riješili?
  • Jurki
    11.6k
    MIslim da svatko podržava ovo rješavanje viškova, ali tek će se 2026. vidjeti osjetljivi benefitisebenico

    Zakaj mislis tek 2026? Ako smo u polovici 2024 se rijesili hrpetine igraca. S tim da je vjerojatno samo nekolicina dobila raskid ugovora na stetu kluba.
    Ostali su otisli ili na free transferu ili za 50% sljedeceg transfera.
    Ok ima jos igraca kojima bi se trebalo zahvaliti i vjerojatno odlazi prvi u redu Emreli.
    Od jacih ugovora ostali bi nam Bockaj, Juric, Peric, Štefulj i ajd Zagi.
    Ak jos koji ode to je samo bonus.
    Ovo vec sad je veliki boost na financije.. siguran sam da bumo bez obzira na nove dolaske smanjili budget za place bar 2-3 milijuna eura u odnosu na lani.
  • The Undertaker
    5.1k
    nove dolaske smanjili budget za place bar 2-3 milijuna eura u odnosu na lani.Jurki

    To ti je cca 10-15%.
  • Jurki
    11.6k

    Drmic oko 2 mil eura bruto, Šutalo 800 keka bruto,
    Bulat je imal 500 keka,
    Hrpetina klinaca koja je otisla svaki je imal bar 50 tisuca godisnje.
    Emreli ti je isto oko 400-500.
    Do kraja godine je ostalo jos 5 mjeseci.. pa izracunaj kolka bu to usteda na kraju godine.
    Samo letimicno sam presel po TM i dojde se do cifre od 13 nogometasa koji su otisli iz Dinama (ak su to svi pobrojani tam)

    Edit: nije tolko poanta da smo smanjili budget za place (daj Boze da bu trodupli) vec da smo se rijesili ogromnog balasta.. i umjesto placanja tog balasta mogli bumo nekom kvalitetnom igracu dati npr milju i pol place.
  • blubach
    230
    3-4m uštede na plaćama zasad (bez emrelija) po 24sata.
  • CastAway1986
    1.4k
    Rebica nebi doveo ni da će igrati besplatno kod nas i uopće nije bitno jeli zatucani hajdukovac kad je jednostavno zatucan a znam to osobno i čuo sam iz više primjera negativnih stvari o njemu..Ne treba trošiti slova na njega kad nije uopće na dinamovoj mapi..
    Za Topica liga BiH i je neki rang gdje bi mogao igrati , plaća mu je sigurno bila solidna u Dinamu !
    Ono što moram istaknuti da sam od jučer ja postao fan Pavica jer mali se ponaša na terenu kao da je vec odradio nekoliko sezona u Dinamu
  • NitkoBitan
    17k
    Emreli ti je isto oko 400-500.Jurki

    Sta je uopce s njim? Prvo se spominjao Quarabag, pa sad Nurnberg...

    On po meni uopce nije los igrac i gledao bi da makar nesto malo zaradimo na njemu osim rjesavanja place. Prodajom Brodica bi on mogao glumit 3. spicu do eventualnog transfera Carlosa ili neke druge perspektivne spice.

    Ima ugovor do lipnja 2026.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Početkom ljeta imao je Perković i upit, ako ne i ponudu, iz Saudijske Arabije. Uglavnom, sve je izvjesnije da će Perković ovog ljeta napustiti Maksimir, svjestan da neće previše igrati u aktualnom odnosu snaga u momčadi. Idućih dana još bi dvojica igrača mogla otići iz Dinama, poznato je da Fran Brodić i Dario Špikić imaju neke inozemne opcije, koje bi se mogle ostvariti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions