• Haza
    4.1k
    Čuo sam i ja da je prije par godina Petko doslovno nokautirao Livija, glava ga je htio izbaciti iz ekipe i staviti na transfer listu, ali je sve ispeglao Ademi.
    Pritom ne mislim da je molio išta glavu, nego oduvijek Ademi ima najveći autoritet u ekipi i njegova se uvijek slušala. Inače glava nije mogla smisliti Petka, iritirao ga je samom pojavom, nikad si nisu sjeli. Petko je čudna biljka, ali neka njega nama.
  • vjeko1701
    7.9k
    Inače glava nije mogla smisliti Petka, iritirao ga je samom pojavom, nikad si nisu sjeli.Haza

    Sad mi je jos drazi.
  • Dinaminjo
    929
    Svaku ustedu na placama ua 24 podijelite sa 2..
    Nitko nike oprostio rate do 30.6.
  • Jurki
    11.6k
    dopeljati LB, špica Carlos po mogucnosti..
    te popuniti s dva igraca "onu poziciju koja se ne spominje"
    Probat jos koga od prekobrojnih uvaliti
    I mozemo lagano zakljucati prijelazni rok.
  • Dadox
    19
    Od insajdera do čuo sam od frenda…Svašta se ovdje da pročitati.Uglavnom,taj sukob Petka i Livija je završio pičkaranjem i naguravanjem.
  • Paggini
    19.6k
    Teško mi je zamisliti Livakovića da se zakači s nekim, brijem da bih umro od smijeha da mi se krene grčit s jedva koherentnim rečenicama
  • Haza
    4.1k

    Meni Livi isto tako djeluje, mislim da bi ga prebio Belinho.
    Ništa ne tvrdim decidirano, ali stvarno je bilo sranje, jer je Petko bio na pragu izbacivanja iz ekipe.
    Ali od toga je prošlo skoro 4 godine.
  • Common Sense
    796
    Takvih situacija ima u svakoj svlačionici čak i u amaterskim seoskim ligama. Sve je to normalno.
  • OsamŠest
    3.3k
    Na našima je samo da kod svake ponude za Petkovića, kupcu pošalju video navedenog incidenta iz svlačionice..
  • SAS1987
    14.6k
    Takvih situacija ima u svakoj svlačionici čak i u amaterskim seoskim ligama.Common Sense

    Takvih situacija ima pogotovo u amaterskim seoskim ligama :lol:
  • Pop corn
    8.1k
    idem s teme, ali me zanima je li točno da je ova uprava na čelu sa Zajecom u slučaju otkaza Jakiroviću zaista mislila vratiti Bišćana na klupu, unatoč neuspješnom prvom mandatu? Mnogo se pisalo o tome prije par mjeseci. Ima li itko točan info?modri7

    Pisalo se, pa se jasno demantiralo isti dan... i od te debilane od "ekskluzive" je prošlo više od dva mjeseca.... jednako je relevantna bila tada i sada - nula!
  • Common Sense
    796
    Upravo tako. Ja sam cijeli život u nogometu u niželigašima, i sada igram u veteranima. Doživio sam svašta u svlačionici, tučnjave, gušenja, guranje trenera, sudaca. Nitko ne voli gubiti, pa čak ni sada u veteranima kada je rezultat objektivno potpuno nebitan.
  • Plava stijena
    179
    Ovisi koliko si velik i snažan. Ovaj tovar ga se usro!

    62590150-okrsaj-livakovic-i-sahitija.jpg
  • Omake
    2.5k
    Zadnji urbi et orbi predsjednika Calia

    Najbližih smo dogovoru s ekipom iz Europe, ali i dalje bi htjeli da to bude 5 milijuna. Kasnije se ispravio, kao ne bih pričao o novcu, blizu smo dogovora, ali nije ništa konačno. Pitao ga je jedan novinar da li je ponuda iz Arabije u kojem trenutku izbacila Dinamo iz razmatranja. On je rekao da nije, da je transfer u Europu uvijek bio prioritet.

    Cordoba je na insta objavio story u kojem izruguje sponzorušr koje se nakače na igrače čim potpišu dobar ugovor. Također je objavio par slika s prošle utakmice s kriptičkim potpisom, Bog samo zna.
  • austrijanac
    4k


    "Putopisi Omake po južnoj polutci"

    Svaka čast na ovom izvještavanju. Samo radi ovog bi volio da krenemo po nekog tamnoputog crnca iz Nigerije, bio bi gušt pratit tvoje praćenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions