• NitkoBitan
    17k
    Do pocetka prvenstva bit ce spremni novi skeneri na kentaurimaBosskovitz

    Tko se bude svercao nece dobit loyalty bodove haha.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Mogla se ..samo onda ne bi moglo biti gledatelja
  • Dinamosaur
    1.5k
    Lijepa vecer na Maksimiru.
    U prvim redovima oko centra je malo starija ekipa(65+) negodovala zbog svojih mjesta ali je ipak sve proslo bez svađi i u mirnom tonu..(sam da znas to ti je moj stolac :lol: )

    Teren je uzivo izgledao bolje nego na tv. Upravo ova iskusna ekipa koju sam spomenuo je komentirala da je teren jako natopljen.
    Klizalo se je(al komentari na Zoni su prebrutalni, spominjanje sabotaze i slicno)

    Navijanje ili nenavijanje, kak se uzme, za stare zapadnjake valjda previse, za ekipu sa sjevera slabo ili bolje reci nikakvo, osim one izmjene
    U svakom slucaju neki mix ekipa koji jos nismo imali prilike dozivjeti

    Netko je vec spomenuo, nova grafika na semaforu izgleda puno bolje od prijasnje

    Obrana nam je ko beton, pogotovo stoperi, a Rile je ovdje nazalost najslabija karika, cak mi bolje zvuci kombinacija sa Mikicem ili Ogiwarom.
    Cinilo mi se da u tranziciji bas jako fali Baturina. Klinci opet dobri i treba im davati prilike cim vise

    Kad ce ta Istra?!?
  • NitkoBitan
    17k
    Obrana Mmae, Torrente, Ogiwara 10/10E46

    RPG, Mmaee, Torrente i Ogiwara buducnost nase obrane.

    Dovedeni za dzabe, Maricu doktore!
  • Samurai
    104
    ako mu je to najveca mana,onda nema straha..
  • mali M
    5.1k
    Momci volio bi pogledati tekmu još jednom, gdje vi gledate snimke? Ili da mi neko pošalje link u DM? Hvala
  • ZgDLions
    395

    Ja sam kasnio pola sata, a još je ekipa kupovala karte.
    Ne da me nisu pitali za kartu, nitko me niije ni pogledao, samo sam prošao.
    Imao sam Dinamovu majiicu pa su možda mislili da sam dio protokola.
    :grin:
  • BBBaranja
    2.5k

    Zašto na Hitrecu nebi moglo biti gledatelja?
    Nedavno je trening bio otvoren tamo koliko ja znam..
  • Mali Zeus
    12.7k
    Kakvi su Mmae i Torrente?

    Kako je Pjaca izgledao?
  • reziser
    6.8k
    Kakvi su Mmae i Torrente?

    Kako je Pjaca izgledao?
    Mali Zeus

    Igrači u obrani nisu mogli ništa pokazati jer je Vardar bio potpuno bezopasan.

    Pijaca je bio jako dobar,a tek njegova žena..eeee :up:
  • rioda
    4.8k
    Teren je bio loš, a protivnik preslab za neku ozbiljniju ocjenu, ali prve naznake su vrlo optimistične. Mmaee izgleda stvarno moćno na terenu, jak u duelu, dobar u predaji lopte, dodavanja su mu brza i točna i mislim da će moći dosta sudjelovati u izgradnji napada, u tom segmentu je bolji od KTC-a. Torrente miran i siguran, isto točan u predaji lopte, mislim da se na to i ciljalo kod njihovih dovođenja. Osobno mi on izgleda kao puno bolja verzija Perića. Kažem, vidjet ćemo u nekoj jačoj utakmici kako će to izgledati, ali zasad sam prilično optimističan da će obrana biti teški beton, a s njima dobivamo i opasnost u prekidima. Torrente je i zabio, a zanimljivo, u toj situaciji je u blizini praktički sam bio i Mmaee.

    Pjaca mi je isto izgledao dobro, mislim da on nije ni upitan. Igrao je desno krilo, puno više mu leži lijevo zbog ulaska u sredinu na šut. Bit će veliko pojačanje, isto se istaknuo golom.
  • Droljo
    8k
    sam da znas to ti je moj stolacDinamosaur

    I nisi ga zbakljo vugla?
  • vjeko1701
    8k
    Da se razumijemo, treba biti kritike. Ne smijemo stvarati sektasko ozracje ili nedodirljive bogove od djelatnika i igraca. Al ponekad bi bilo dobro da se malo stane i pusti da vidimo rezultat. Ja se nadam da su mnogi nove kolege ovdje jednostavno jako mlade pa zato takvo ponasanje ali ponekad se zbilja pitam dal su placeni trolovi, posebno ono koji konstantno ponavljaju istu retoriku.
  • Tundra
    691
    Do pocetka prvenstva bit ce spremni novi skeneri na kentaurimaBosskovitz

    znači za jučerašnju tekmu se neće dobit loyalty bodovi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.