• reziser
    6.8k
    gledam sad snimku, zadnjih 20 minuta, travnjak na telki izgleda puno gore nego što je bio u živo, ali da je bio loš, bio je.
    Prijenos na maxsportu je očajan, a ovaj komentator se ne gasi....dok ide pjesma zapada .... :rage:
  • mokoxax468
    698
    Ovo je bila idealna pripremna utakmica za HNL sezonu, većina momčadi se ovako povuče protiv nas u dupli blok. Pohvalno je što Vardar nam doslovno nije uspio prijeći centar, a ne zaprijetiti
  • NitkoBitan
    17k
    Dobar ambijent, doduse uvjeren sam da nas je bilo dosta vise od 2 tisuce.

    U subotu generalka protiv Shaktara, bolji termin i renominiraniji protivnik od Varadara. Ajmo ispunit taj zapad.
  • Crni86
    3.5k
    Proso sam komentare i nitko nije spomenuo Maxa, fenomenalna partija bas jako dominantna. Okej nije neki protivnik ali citanje igre, energija i agresivnost na najvisoj razini. Mislim da ce Jakir imat slatke brige na stoperskoj poziciji. Maee isto izgledao dosta solidno za prvi put i Torrente je izgledao mnogo opustenije.

    Brine i dalje sterilnost u napadu. Energija i intezitet “prve” momcadi su opet bili debelo ispod razine. Misic opet ispodprosjecan. KTC ga je spasavao sa svojim izljetanjem par puta. “Druga” momcad opet odlicna energija, intezitet, temp ma bas ih je bilo gust za gledat. Trener se mora malo zapitat.

    Isto tako danas protiv Vardara smo dobili definitivnu potvrdu da na bekovima moraju biti RPG (desno) i Ogi (lijevo). Rile je danas izgledao stvarno koma, a Vardar je 10. klub Makedonije.
  • IceMan
    2k
    Nisam uspio prije pogledat tekmu pa gledam sada snimku.

    Novi dres je u odnosu na prošlogodišnji “Belupo” space shuttle.

    A neznam iskreno što se palite na te pripreme i prijateljske utakmice. Moraju se svi isprobat kao i sve formacije. Čak je i poželjno da ne izgledamo baš najbolje jer će tako se još više zapesti pred ulazak u sezonu.
  • blubach
    233
    ovo sam tek sada vidio, čemu ovakav komentar?
    Legitimno pitanje, tko je kriv za stanje ovakvog travnjaka?
    Nisam iz Zga, možda je bila neka jaka kiša ili nevrijeme pa je teren natopljen, onda bi bila kriva drenaža, ali ako nije, kaj je onda bilo? Pa mi godinama imamo najbolji travnjak u HNLu i po lošijim uvjetima, al jebe mi se za sami travnjak, kaj da se Sučić danas ozljedio kad mu je propalo koljeno? Il da smo se fino mogli pozdravit sa Pjacom ili Ogijem za polusezonu?
    Nije za zajebanciju da je ovo danas izgledalo ko na Šubičevcu, a još uvijek imam traume...
  • čovjekjogurt
    617
    Jel itko skužio da za Vardar igra Goran Zakarić, čovjek koji je čak 6 godina bio igrač Dinama?
  • Tongo Doumbia
    4k
    Da. Pogotovo me iznenadilo jer je prošle godine potpisao za Zadar. Odjednom u Vardaru..
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Sad cu lupit što se tiče terena, al mislim da se namjerno pusti trava malo više ljeti da štiti dno, pa u kombinaciji sa dosta poljevanja kao danas je bilo klizalište...
  • BBBaranja
    2.5k
    Nisam stručan da govorim nešto o održavanju terena,ali zbog zdravlja svih igrača i očuvanja istog ova tekma se komotno mogla igrati na Hitrecu..
  • Mr Anderson
    7.9k
    OK je to, klasična pripremna utakmica, očekivano su opet rezerve ušle puno življe i energičnije u utakmicu. Na Pjaci se vidjelo koliko je bio željan pokazati se, on, Kule i Sučić najviše pokazali prvo poluvrijeme, RPG pokazao da možr i lijevo bez problema.
    Drugo poluvrijeme uz Roga već tradicionalno odskakali Mikić i Pavić. Kačavenda se puno trudi, fizički je OK, mogli bi ga zadržati.
    Teren katastrofa, premekan očito, valjda će netko reći u čemu je problem.
  • ZgDLions
    395

    I meni se činilo više.
    Kasnio sam pola sata na tekmu jer me nisu pustili iz birtije, dolazim, a na kartoteci deset ljudi kupuje karte.
    Kad sam ušao, odozdola mi se činilo sve popunjeno, a i kad smo išli doma bila je omanja gužva, tak da imam dojam da je bilo više ljudi.
    A, šta reći, malo lošiji protivnik, još lošiji travnjak, ali pjesma, pjesma nas je održala, njojzi hvala.
    :grin:
  • Dinamosaur
    1.5k
    uvjeren sam da nas je bilo dosta vise od 2 tisuce.NitkoBitan

    Iznad mene bili stari godisnjaci koji idu kroz neki poseban ulaz na zapadu. Kazu da su tamo samo pokazivali godisnju zastitaru na uvid, nikakav skener barkoda ni nista.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Dobar ambijent, doduse uvjeren sam da nas je bilo dosta vise od 2 tisuce.NitkoBitan

    Sigurno. Meni i barem jos par desetaka godisnjaka koje sam vidio kako su ulazili nisu godisnje ni provjeravali, a kamo li skenirali ili evidentirali. Do pocetka prvenstva bit ce spremni novi skeneri na kentaurima, a loyalty ce biti aktivan, tako da ce onda i taj problem biti rijesen.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Samo da primjetim jednu stvar koju nitko nije spomenuo, teren je bio katastrofa :zip:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.