• reziser
    6.8k
    Jako lijepa nogometna večer.
    Vidi se da je publika željna tekmi...
    Vardar nije mjerilo da bi se dobio dojam naše jačine
  • Peškaman
    4.2k
    Meni je Rog najveći pogodak ovih priprema, naravno,uz mlađe momke.
  • E46
    634
    Obrana Mmae, Torrente, Ogiwara 10/10, ja sam inace jako strog kod procjene igraca ali Torrente je uz ovog doktora Mmaea 5 puta bolji igrac. Jednostavno moraju u svim bitnim utakmicama cinit stoperski par i naravno Ogi klasa na beku i RPG na desnom, nek igraju oni koju sa najbolji a ne oni koji su nasi, svi su nasi.
  • don
    5.5k
    kada netko iskoči jedne pripreme to može biti slučajnost, ali mali Mikić se izdvaja već na drugim pripremama za redom i on mora dobiti priliku u prvenstvu, a na to ne mislim pri rezultatu 4-0 protiv Belupa.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Htio bi vidit Mmaea i Bernauera u kombinaciji. Bitno da se niko nije ozljedio, a klincima stvarno palac gore. Nadam se da ce naci minuta za njih ove sezone.
  • Paggini
    19.6k
    Obrana Mmae, Torrente, Ogiwara 10/10, ja sam inace jako strog kod procjene igraca ali Torrente je uz ovog doktora Mmaea 5 puta bolji igrac.E46

    Volio bih te vidjeti kad nisi strog...
  • hardek
    2.8k
    Definitivno. Meni se i u ove tri prijateljske Pavić puno više svidio od Vrbe. Iskreno kod Vrbe mi se čini da mu se stvari oko njega prebrzo događaju i da u ovom trenutku to ne stigne procesuirat. Vidjeti ćemo šta će Marić i ekipa odlučit, al po meni bi možda bilo bolje otkupit Kača i poslati Vrbu godinu dana na posudbu.
  • eol12
    588
    Ja se slažem s ostalim forumasima, ovo je sada vise nego očito da je Mikic taj, takvog igrača moraš jednostavno izložiti u momčad, nema se tu sto vise čekati.
  • Zagi
    7.6k
    Nemojte mi po Vrbi kenjkat.
  • sport
    3.3k
    Vrba se mora spustiti na zemlju
  • BBB Mataa998
    1.7k
    mali Mikic do pocetka sezone svaki dan sve lopte u klubu sto imaju poredati po desnoj strani i centrirati u 16 metara. Taj dio ima veliki prostor za napredak
  • Nino Bule
    13.4k
    Da, danas su mu ubaci bili losiji nego u prijasnjim utakmicama
  • Marley
    1.6k
    Onaj "Balkan Deda" toliko mrzi Kulenovica da je to vec jadno.
    Ajde Kule jos veca eksplozija ove sezone, bas u inat takvima!
  • cibona
    2.9k
    Mi imamo jako dobar kadar, nedostaje nam desno krilo i to je više manje to. Međutim, ono što zabrinjava je odnos Jakira prema određenim igračima. Izmišljaju se nove pozicije samo kako bi ristovski ostao u prvih 11. To tako ne ide.

    Sve je kristalno jasno. Lijevo imamo ogiwaru i perkovića, desno imamo RPG-a i Mikića, a ristovski neka se s Mikićem bori za minutažu u HNL-u.
  • FrenchMontana
    625
    Mikić ispred Rileta uvijek. Jakire skupi hrabrosti i baci malog u vatru, Rile je svoje dao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.