• Maximo
    490
    Ima li novosti oko Cordobe?

    "Oprostio se od kluba, vidjet ćemo u kojem će smjeru krenuti. Dinamo je poslao ponudu, možda se nešto promijenilo sad tijekom utakmice, to ne znam."
    Kakav je ovo odgovor?:lol:
    Zar se nije jutros iz raznih izvora pričalo da ide kod nas
  • Crusades1986
    11.9k
    Pa tak je i za Pjacu rekao da se pregovara kad je sve manje-voše bilo poznato i jasno.

    Ne kažem da će sigurno doći kod nas, kažem kakav je stil odgovora.
  • Izet Hajrović
    2k
    valjda čeka predsjednika da ga pokupi svojim čamcem pa da skupa doveslaju. :joke:

    Meni taj odgovor djeluje kao da se komplicira oko transfera, nadam se da do istoga neće doći. Naše mjere štednje i kolumbijski vlasnici igrača kojih ima preko nekoliko sa svakakvim potraživanjima mi nikako ne idu u istu rečenicu, a o pozadini "pregovarača" smo imali prilike čitati.
  • Maximo
    490


    Volio bi vidjeti kak 20 agenata igrača dijeli naš financijski kolač od milja i pol
  • Orc123
    7.8k
    Znaci i dalje mi pojma nemamo jel on dolazi kod nas ili ne.....to vise dragi Isus Bog ne razumije? Pa kaj se more to u sat vremena promijeniti? Kakav je to onda dogovor? Pa mi s njim pregovaramo 3 tjedna, kaj moze doc netko i uzet ga u par sati?
  • Maximo
    490


    Haha, pa to i velim..." vidit ćemo u kom će smjeru krenut", kaj smo na placu
  • Orc123
    7.8k
    oni jos ne znaju jel kupio kartu za Katar ili za Hrvatsku ili mozda izvlaci na aerodromu....hehehe
  • emilperska
    5.4k
    Mislio sam da se nikad vise nece Ojeda ponovit, ali ovo je jace..

    Tih njegovih 20 agenata jos vjv ne zna da placamo u 20 rata s pocetkom placanja nakon ulaska u LP :lol:
  • Crni86
    3.5k
    Odgovor je politicki. Pa naravno da ce rec pregovaramo, vidjet cemo sve. Kolko se sjecam bilo je primjera kad su igraci odradili i slikanje pa je transfer propao. Treba biti oprezan.

    Ali je znakovit ovaj dio da se oprostio od kluba.
  • Maximo
    490


    Očekujem da i ovaj odradi slikanje i onda ga njegov agent otme i odbaci u arabiju
  • Laugreano
    2.5k
    https://www.youtube.com/watch?v=KVUST189Nps&ab_channel=DiegoSaviola
    Odmah na pocetku govori za Cordobu. Ako netko razumije spanjolski, neka prevede.
  • Krizy
    43.1k
    Pa mi s njim pregovaramo 3 tjedna, kaj moze doc netko i uzet ga u par sati?Orc123

    A evo imamo i svjež primjer, često se to događa :grin:

    "Iako su ga u Rennesu očekivali na liječničkom pregledu kako bi završili dogovoreni posao, Marin Pongračić ipak će karijeru nastaviti u Fiorentini."
  • badjibadara
    3.1k
    Pusti ti to, bijaše jednom na snetu priča jednog hajdukovca kako je Petković trebao završit u hajduku, ali je njegov stari promašio izlaz na autocesti i tako je ovaj završio u Dinamu.
    True story.
    San Lorenzo

    Jos jace je ono Bjelanovicevo da je Hajduk zelio Petkovica kada Dinamo jos nije cuo za njega :lol:


    - Mene je Goran Vučević angažirao u kolovozu 2015. kao glavnog skauta čim sam završio karijeru. To me malo iznenadilo jer se nismo najbolje ni poznavali, ali jedan od mojih prvih prijedloga je bio Bruno Petković. Odlično sam ga poznavao iz Italije, a tada Dinamo još nije znao ni da on postoji.

    A najjace da su sjebali transfer u Inter izvjesnom Susicu iz Hajduka i uvaljali Broza umjesto njega :lol:
  • Orc123
    7.8k
    boga mi slusam i ne razumijem nista hehe
  • ivosivo
    188
    https://www.youtube.com/watch?v=KVUST189Nps&ab_channel=DiegoSaviola
    Odmah na pocetku govori za Cordobu. Ako netko razumije spanjolski, neka prevede.
    Laugreano

    "Dobro, idemo zatvoriti temu o Deportivu, temu América i druge vijesti o nacionalnom i međunarodnom nogometu. Za zatvaranje teme o paketu prve ruke i završit ćemo sa gospodinom Baronom jer imamo dvije stvari za pitati u vezi s utakmicom i temom suđenja.

    Prvo, jučer smo spomenuli Boro de América i situaciju s Juanom Joséom Córdobaom Alánom Nazarom, gdje je Cristiano Ronaldo. Obratite pažnju na situaciju jer se ovdje ponekad miješaju osobni interesi više od institucionalnih. Ne govorim o Caliju, nego o poduzetnicima oko njega. Lucas Jaramillo, predstavnik Lorenza, priprema Juan Joséa Córdoba za Dinamo Zagreb u Hrvatskoj za 2 milijuna dolara. Kao dobar poduzetnik, govori mladom igraču da će u Hrvatskoj imati dobru klimu, odličnu hranu, najmodernije automobile na svijetu i tako mu puni glavu da ode u Hrvatsku. No, očito je da Jaramillo želi izravno poslovati kako bi ostvario svoj profit.

    No, u nedjelju, kao da je Caliju pala s neba prilika s Jeffersonom Díazom, pojavila se nova prilika. Predsjednik kluba, Humberto Arias, već je kontaktirao gospodina Andersona iz Engleske, koji je ponudio da Córdoba ode u Arabiju. Ovaj klub pod kontrolom šeika nudi gotovo 3 milijuna dolara, dok Dinamo Zagreb nudi samo 2 milijuna dolara. Cali ima samo 50% Córdoba, pa nije isto primiti 1 milijun ili 1,5 milijuna.

    Dok Jaramillo pritišće da Córdoba ode u Hrvatsku, Humberto Arias razmišlja o institucionalnim interesima kluba. Liga u Arabiji je danas puno vidljivija od Hrvatske lige. Ako Córdoba posluša, ima šanse postati budući igrač za kolumbijsku reprezentaciju, dok ga u Hrvatskoj nitko neće primijetiti. Savjetujemo mu da ne ide u Hrvatsku jer tamo neće napredovati.

    Osim toga, predsjednik Dimayor Fernando Jaramillo rekao je da Cali mora platiti Nacionalu ili neće moći registrirati nove igrače. Nacional je imao strpljenja s Calijem, ali sada zahtijevaju da se dugovi plate. Cali je jutros neočekivano primio uplatu od Adriána Palaciosa iz Belgije, što će iskoristiti za prvu ratu prema Nacionalu.."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions