• Omake
    2.5k
    Skočit ču sa zgrade, pun mi je k Deportiva iz Calia.

    eRCwpHP.png
  • Brusa
    1.5k
    Najbolje da mi vratimo Kaneka nekako :razz:
  • Lynx17
    4.1k
    Skočit ču sa zgrade, pun mi je k Deportiva iz Calia.

    eRCwpHP.png
    Omake


    Forumasi prema Omakea:

    1Q3q.gif


    Omake:

    200w.gif?cid=6c09b952p5bk0fbvg34ee9c6qngzmh8yzijtacfja5c9a0mt&ep=v1_gifs_search&rid=200w.gif&ct=g
  • sport
    3.3k
    Germanijak
    Ima li novosti oko Cordobe?

    "Oprostio se od kluba, vidjet ćemo u kojem će smjeru krenuti. Dinamo je poslao ponudu, možda se nešto promijenilo sad tijekom utakmice, to ne znam."
    Ajd Jakire ne seri,ako se oprostio od kluba onda zna kuda ide.
  • Zagi
    7.6k
    Ako nam dolazi, bolje da saznamo u video predstavljanju nego da ga trener ofrlji najavi par dana prije.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Ajd Jakire ne seri,ako se oprostio od kluba onda zna kuda ide.sport

    Pusti ti to, bijaše jednom na snetu priča jednog hajdukovca kako je Petković trebao završit u hajduku, ali je njegov stari promašio izlaz na autocesti i tako je ovaj završio u Dinamu.
    True story.
  • Keyser Soze
    10k
    Ja sam na instagramu vidio to :rofl:
  • Nogo
    3.6k
    Traore 3 gola za Ferenc. E da nam je takav jedan na desnu stranu.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Malo je žalosno da maštamo o krilima Ferencvarosa,Bodo Glimta i Šerifa.
  • Gospodin
    1
    a stoper koji nije dobio novi ugovor u ferencvarosu je zvijer i kapitalac
  • Gospodin
    1
    Trebali smo ga dovesti kad se popisao na nas sa 2 gola u dresu serifa
  • Nadmocniji
    219
    Malo je žalosno da maštamo o krilima Ferencvarosa,Bodo Glimta i Šerifa.Str1nger Bell

    Ako je igrac dobar i donosi ono sto nama fali u igri onda nije ni bitno odakle dolazi. Cemu podcjenjivanje takvih klubova, najbolje da posaljemo ponudu za Chiesu vidim da ima izlaznu klauzulu 25M eura.
  • Zagi
    7.6k
    Ferencvarosa,Bodo Glimta i Šerifa.Str1nger Bell
    Ajd Šeriff ali Bodo , Ferencvaros i Ludogorec nisu toliko ispod nas da nam njihovi najbolji igrači nebi bili pojačanja.
    Igramo s njima maltene svake godine i uvijek je čupavo.
  • Infinity
    16.3k
    Dobrodosao u diktaturu. I sretan ti put.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Ma nisam mislio na podcjenjivanje navedenih klubova, nego na nesposobnost nasih skauta.

    Dok smo mi kupovali Kastratije i Spikice, navedeni klubovi imaju top igrace na pozicijama di mi ne mozemo nac nista od Soudanija i Fernandesa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions