• NKDZ86
    1.4k
    Upravo tipka brijem, sve će ti bit jasno.
  • Patak
    2.9k
    Joj sjećam se kako su tu na forumu neki hvalili taj potez nabavke polovnih tramvaja bez klime a usput udarali po jednoj od najuspješnijih tvrtki izvoznika u RH Končaru i njihovim tramvajima.

    Končar je sve ono što možemoidi nisu - visoko sposobni i uspješni stručni ljudi okupljeni u jednoj od top tehnološkoj tvrtki
  • Bosskovitz
    11.7k
    javit će ti se jedan kolega forumaš i objasnit da sve funkcionira.puxigadjurdja

    Ako je ovo mene išlo, ne brini, nećeš od mene više čuti ništa, ne trošim više vrijeme na vas par u te tri i pol opskurne teme. Samo circlejerk i rokajte kao da me nema, jedino ovu temu još čekiram jer može imati veze s Dinamom i stadionom :D
  • Dudu9
    812
    kakve veze ima končar sa poslovnim tramvajima iz Njemačke
  • Mali Zeus
    12.5k
    Tim više što grad kupuje nove Končareve tramvaje.
  • Fanboy
    2.6k
    Objavljena statistika rođenih, potop u Zagrebu za 2023 godinu.

    Rođeno je 6 996 djece...Što je najgori rezultat mislim od kada se prati statistika.

    2021 je recimo rođeno 8030

    2022 je rođeno 8030

    Gubitak na godišnjoj razini je bio 2030 samo na prirodnom prirastu, u zadnjih par godina je Zagreb izgubio 9000 samo na prirodnom prirastu.

    Recimo 2019 je bilo 8062 rođenih i 8 865 umrlih te gubitak od 803 što u odnosu na danas zvuči sjajno.

    Potop...
  • blueboy
    139
    Svaka čast, kakvi bolesnici. Uzmu polovne tramvaje, praktički za otpad i onda će još voziti samo 8 mjeseci godišnje jer nemaju klimu? To stvarno moraš bit budalaNKDZ86

    Vjerovatno jer su se svi digli kada se saznalo da nemaju klimu, iako ni u novijim tramvajima i autobusima ne radi zbog lošeg održavanja pa nikog nije briga

    Al oni su htjeli maknut i te Češke.... :down:Nolifer

    I kada stigne ovih 20 novih do prosinca 2025., opet će nedostajati tramvaja. Čak i kada se završi natječaj i nabavi još dodatnih 20, opet će nedostajati, tako da su ovi iz Augsburga skroz ok kupovina za krpanje, pogotovo kada uzmeš u obzir da je 11 plaćeno skoro kao jedan novi.


    Inače, na novi natječaj za 20 novih tramvaja javila se i turska firma Bozankaya i dala cjenovno povoljniju ponudu od Končara (50 milijuna eura), dok su Turci dali 45 milijuna eura. Također, vrlo je vjerojatno da bi Turci trebali raditi nove tramvaje za Beograd, pa se tamo pojavila sumnja da su kriteriji napravljeni kako bi ovi lakše dobili posao.

    Zanimljivo je da će Končar iz prošle nabavke isporučiti prve tramvaje sredinom 2025., što znači 24 mjeseca od potpisivanja ugovora (sklopljenog u lipnju 2023.), dok bi Turci ovima trebali započeti isporuku nakon 12 mjeseci od potpisa.

    Tramvaji za Beograd među najskupljima u Evropi, tender nacrtan za firmu iz Turske: “Šapićevi saradnici išli na tajne pregovore u Ankaru”
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Uredno busevi ne voze prema rasporedu, šaljem im mailove, zovem nikakve koristi. Čistoća mi potrgala kantu za smeće, već skoro dvije godine ih molim da mi daju novu kantu jer ova smrdi i napadaju ju živine, na cesti pušta cijev od vodovoda i slijeva mi se u šaht, moram ispumpavat svaki tjedan, sto puta zovem ove kretene iz vodovoda, utvrdili su kvar ali mjesecima ne dolaze popravit, voda uredno curi.

    Ne znam jel ikaj funkcionira normalno u ovom gradu.
    Sljeme

    Meni je čistoća jednom prilikom jednostavno odvezla kantu za bio otpad. Zaboli me ona stvar za biootpad, nisam nikog zvao, samo smo sve rokali u običnu kantu. Nakon par mjeseci smo dobili novu.

    Što se tiče smrdljive tekućine iz kamiona. Ja redovito razvučem šlauf i to operem. Šta ću, smrdi ko kuga, privlači insekte i ostale životinje.
  • puxigadjurdja
    1.6k

    sorry ako si se uvrijedio jer meni to nije bila namjera. Dapače, podržavam i simpatično mi je.
    Forum je bože moj, ne moramo svi isto misliti.
    Samo sam insinuirao da bi se mogao javiti jer se uvijek potrudiš naći opravdanje smeću po/u gradu.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ne brini, ništa osobno, zaista. Samo dajte, cisto je osobna odluka :)
  • mali M
    5k
    hahahahahhahaha, pa ja ću se operirati... kakav tugy plaky, kakve moralne visine, samo sam čekao da čujem: "peasants!"
    enivej...

    iako ni u novijim tramvajima i autobusima ne radi zbog lošeg održavanja pa nikog nije brigablueboy

    tako je, pa onda možemo kupiti još sa istim problemom.. ima smisla...
  • Mali Zeus
    12.5k
    IMG-20240723-WA0007.jpg

    :love: :love:
  • Fanboy
    2.6k


    To objavljeno na nekoj stranici ili iz tvog kvarta ?
  • NKDZ86
    1.4k
    Stari moj, ovo izgleda ko labirint. Još ak si nacvrcan, nebuš našo put do doma
  • Mali Zeus
    12.5k
    To objavljeno na nekoj stranici ili iz tvog kvarta ?Fanboy

    Kvart.

    Dobro mi je da je plan bio da što manje kontejnera bude vani. A sad je u kvartu negdje 5 vrsti kontejnera i kanti. Plus kaj za ovaj boks na slici nitko ne zna od kojeg je ulaza. Znači postoje još uvijek i oni veliki kontejneri za papir i plastiku koje su stavili nove, al su tu i ovi s rupama za boce za plastiku koji su naravno uvijek otvoreni i onda je otpad svima na izvolte.

    Radovi na vrelovodnoj mreži su čini mi se gotovi jer nikad nema nikog tamo, ali je sve i dalje raskopano.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.