• NKDZ86
    1.4k
    Svaka čast, kakvi bolesnici. Uzmu polovne tramvaje, praktički za otpad i onda će još voziti samo 8 mjeseci godišnje jer nemaju klimu? To stvarno moraš bit budala
  • Tundra
    691
    Jebiga, nesposobni bolesnici vode grad. Promet je u Zagrebu generalno loše organiziran duže vremena, ali su možemoidi napravili još veći kaos u svome mandatu. Evo u zadnji tjedan dana imaju već 2 kiksa s idiotskom organizacijom novih parkirnih zona i sada s tramvajskim prijevozom.
  • mali M
    5k
    meni je najsmješniji ovaj novinarski narativ "ali, opravdano". Pa nije opravdano kad su ih kupili BEZ KLIME. nije da neznamo da su u Zagrebu ljetni mjeseci vrući. Nije da smo Švedska po klimi...
  • Nolifer
    8k
    Sve ste rekli umjesto mene.... Dobra zapažanja. :clap: :up: Ali bit će opet obranjeni, :lol: jer eto su nas htjeli uvjeriti da su bolji nego Končarevi, a sad čame u garaži..Kaj bi u prijevodu značilo, ode bačena lova u nepovrat...
  • Sljeme
    2.4k
    Katastrofa. Uredno ne voze prema rasporedu, kuhaš se u njima, a ovi "novi" stoje u garaži. Nevjerojatni kreteni vode ovaj grad.
  • Tundra
    691
    Ali bit će opet obranjeni,Nolifer

    Pa kao i uvijek kad imaju medije na svojoj strani koji će zataškavati propuste i afere. A ljudi na žalost slijepo vjeruju medijima, pogotovo oni lijevo nastrojeni koji su generalno i manje inteligentni.
  • Mali Zeus
    12.4k
    Ali uštedili su na tramvajima!

    Mislim ovo je tak smiješno jer uredno voze oni mali češki koji isto nemaju klimu tj. klima je da otvoriš prozor, al ovi novi stoje u spremištu..

    Da ne govorim da malo malo pa se pojave one prastare dvanaestice koje bi trebale biti u muzeju.
  • Nolifer
    8k


    Al oni su htjeli maknut i te Češke.... :down:



    Eh da, da je netko drugi u pitanju, bilo bi drž nedaj. Ovako nikom ništa...
  • Mali Zeus
    12.4k
    To se sve vrti u krug. Jer i oni niskopodni se ne održavaju kako treba i stalno se kvare i onda se vade stari tramvaji. Umjesto da bar te dobro održavaš i da su većina po gradu. Kad i ako nabave neke nove neće ni te održavati pa će sve biti kao i inače. Al opet kupiti polovne tramvaje bez klime je baš jeben posao.
  • mali M
    5k
    pogotovo oni lijevo nastrojeni koji su generalno i manje inteligentni.Tundra

    ma čak nebi rekao manje inteligenti, ali je nevjerojatna razina žmirenja i čepljenja ušiju kako nebi vidjeli ili čuli što se događa oko njih. I opravdavanja ovakvih odluka koje su sulude. Ja i dan danas kad nekom tko naginje lijevo kažem da je ovo katastrofa od nesposobnosti, odgovori koje dobivam je: "A da, bolje da nas vode oni lopovi iz HDZ-a..." To ti je taj mindset, nema veze kolko je netko sposoban, bitno je u kojoj je stranci. Pa mi iz centra prema desno nismo imali nikog kvalitetnog. Ali je meni recimo Fokus bio puno bolji odabri nego Možemo. Ima mi Most kakvu takvu politiku koja mi odgovara, mada su počeli opasno brljati, ali Troskot im je bio pucanj u potkoljenicu od kandidata. Lik jednostavno nema karizmu, a bez obzira koliko to nije važno za vođenje grada, ali i je. Mada bi i on bio svemirski brod za ovog... Neznam... nadam se da pojedine stranke ili solo kandidati spremaju dobre programe i stavke za gradonačelnika.
  • Tundra
    691
    namjerno malo provociram :lol: , treba vodit prljavu kampanju protiv možemosa
  • Nolifer
    8k
    ma čak nebi rekao manje inteligenti, ali je nevjerojatna razina žmirenja i čepljenja ušiju kako nebi vidjeli ili čuli što se događa oko njih. I opravdavanja ovakvih odluka koje su sulude. Ja i dan danas kad nekom tko naginje lijevo kažem da je ovo katastrofa od nesposobnosti, odgovori koje dobivam je: "A da, bolje da nas vode oni lopovi iz HDZ-a..."mali M

    A daj nemoj tak. Znaš da bu opet neko drugi kriv, samo ne oni. Možda imaju kakvih koristi sad, pa zato žmire i ne grče se...
  • mali M
    5k
    treba vodit prljavu kampanju protiv možemosaTundra

    mislim da njima netreba pomoć u prljavštini.. imamo smrdljivi, grad pun smeća, sa smrdljivim iscjedkom iz bio kamiona koji se zapeče na asfalt pa smrdi dok nam divlje svinje razvaljuju smeće po podsljemenskoj zoni..

    Možda imaju kakvih koristi sad, pa zato žmire i ne grče se...Nolifer

    ja zbilja neznam čak niti tko ima koristi od njih. oni su nesposobni na entu.. kad oni završe nitko se više neće željeti ni povezivati sa njima jer će im to biti ne mrlja nego odbojni faktor u CV-u.. garantiram ti
  • Sljeme
    2.4k
    Uredno busevi ne voze prema rasporedu, šaljem im mailove, zovem nikakve koristi. Čistoća mi potrgala kantu za smeće, već skoro dvije godine ih molim da mi daju novu kantu jer ova smrdi i napadaju ju živine, na cesti pušta cijev od vodovoda i slijeva mi se u šaht, moram ispumpavat svaki tjedan, sto puta zovem ove kretene iz vodovoda, utvrdili su kvar ali mjesecima ne dolaze popravit, voda uredno curi.

    Ne znam jel ikaj funkcionira normalno u ovom gradu.
  • puxigadjurdja
    1.6k

    javit će ti se jedan kolega forumaš i objasnit da sve funkcionira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.