• Zagi
    7.6k
    Ako se mogu dogovoriti neke posudbe s opcijom otkupa, to je jedini način da dovedemo dobrog igrača. Onda ako klinac razvali i vidiš ga iz prve ruke, a otkup je 4m, teško je ne potpisati ga unatoč štednji™.Daliban

    Ok može tako. Prošli prijelazni rok je aktualan bio onaj Agoume. Samo i taj nas je odbio u korist fenjeraša iz Španjolske.
    Neka nađu takvih igrača, nemam ništa protiv.

    Probalo se s Vidovićem, nije zadovoljio. Ok , next.


    Samo , taj način potrage je za prije priprema. Dogovoriš prije kraja sezone.
    A možda i nije. Vidović npr je sa Bayernom na pripremama. Tamo se najvjerojatnije neće probiti do prve momčadi pa će tražiti neki klub gdje će igrati.
    Možda za nekog takvog nije kasno.
  • Dinamouberalles
    218
    Meni je bitno samo da mmae ili torrente da bar jedan bude starter .
    Lijevo imamo pjacu i hoxhu , za desno krilo se ne sekiram toliko . Ako udjemo u ligu prvaka sigurno ce doc neki kapitalac , ako ne ne bi imao nista protiv da to krpaju stojke i kacavenda ( znam da nisu krila ) nego da dodje netko tipa kaneko
    Edit: pod uvijetom da zadrzimo baturinu i petka
  • GOAT
    1.2k
    Rog je tu samo do zime nažalost.Keyser Soze

    I onda nam dolazi Joseph Littlemouse kao pojacanje iz ENG2 za free
  • deda
    32.5k
    Info iz kluba za sve ljubitelje transfera: igrat ćemo bez krila.
  • NitkoBitan
    17k
    Neka sutra Maric dode medu narod na zapadu dolje ako se usudi :rofl:
  • Majki2111
    3.1k
    To je u redu. Može se i bez krila. Alui bez zezancije. Pa nogomet se ne mora igrat s krilima.
  • Zagi
    7.6k
    Ja se ovdje borim sam sa sobom. Na Scout temu više ništa ne stavljam jer ne želim predlagati šrot igrače, a vodim se time da mi preko 1,5m ne mislimo potrošiti maltene ni na koga.Daliban

    Podesi filtere za dob na 28+ i nećeš imati problema.
    Prihvati da ovo nije rok za takve transfere i dobro. Bitnije je bilo zadržati Baturinu.

    Da je tu Takuro, ja bih bio potpuno zadovoljan.
  • E46
    634
    Mogu i ja odigrat(pokrit) desno krilo ako ce mi leđa cuvat RPG. Nemam agenta pa vjerujem da je to prednost za naseg SD u pregovorima i da mu je to olakotna okolnost, placa moze biti 5 puta manja od Soticekove a umjesto bonusa za ulazak u skupine natjecanja dovoljno mi je da mi se kupi jedan stari Bmw u mint stanju. Jos uvijek sam relativno mlad i dolazim iz skladista pa mi nece trebat puno treninga za uci u formu razine Spikica. Deda, gdje se mogu ponuditi s obzirom da nemam agenta? I da jedini uvjet je da kada sam ja u prvih 11 mogu igrat jedino sa RPGom jer ako bi igrao s Riletom postoji velika sansa da bi se posvađali i potukli usred utakmice.
  • CastAway1986
    1.4k
    To je premalo, nikakva krpanja desnog krila nebi trebala dolaziti u obzir uostalom za krpanje tu je još uvijek Špikić..

    spomenio si maloprije Mvuku , upoznali smo ga svi u dvomeču s Bodo Glimtom, nije se snašao u Francuskoj ja bi ga opet vrlo rado gledao na posudbi u Dinamu..Isto tako u scout temi tko ne želi nek ne stavlja , moje mišljenje a vjerujem da se i ti slažeš da ima zanimljivih imena , meni strašno dobro izgleda onaj Andrade iz Qarabaga i mislim da cjenovno nije skuplji od Cordobe a djeluje puno bolje!
  • Zagi
    7.6k
    spomenio si maloprije Mvuku , upoznali smo ga svi u dvomeču s Bodo Glimtom, nije se snašao u Francuskoj ja bi ga opet vrlo rado gledao na posudbi u Dinamu.CastAway1986
    Mislim, ako je moguće zašto ne?
    Jedino , mislim da je bilo nekih priča da ima neke probleme sa zdravljem.

    Nisam siguran točno kaj , mislim da je bilo srce u pitanju. Netko će znati točno.
  • Dinamouberalles
    218
    nisam ni ja za krpanje , al ako nista radije da to budu stojke i kacavenda nego spikic ili da se bacaju pare na tipa koji nece zadovoljit na kraju .
  • CastAway1986
    1.4k
    ima igrača zasigurno koji se mogu posuditi ako već ne možeš platiti igrača nešto kao Vidović lani !
  • Lynx17
    4.1k
    Info iz kluba za sve ljubitelje transfera: igrat ćemo bez krila.deda


    A jebiga, hitno po Red Bull!
  • Peškaman
    4.2k
    Jedino što je bitno je to da nama treba desno krilo do kraja ovog tjedna/početak idućeg kako bi imali vremena za uigravanje.
    Vjerujem da je Cordoba blizu jer su upravo o takvom profilu pričali i Jakirović i Marić,ostati na Špikiću nije dostojno Lige Prvaka.
    Obrana je odrađena,ako Perković ne ide to je to,popunjeni smo obrambeno.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Inače, Cordoba noćas igrao, zamjenjen u 60. minuti, a po ocjenama je bio najgore ocjenjen igrač svoje ekipe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions