• Zagi
    7.6k
    @Haza RPG je sjajan ali on je ipak desni bek. Nije nemoguće naći klub u francuskoj koji ima 3 kvalitetna jer to tamo nije deficitarna pozicija, upravo suprotno.
    Bez obzira, svaka čast Mariću, top ulov.

    Ali lijevak na desnom krilu? Kolike su šanse da se ponovi sličan scenarij?
    Budi realan. To je pozicija za koje se mora iskrcati lova. Neće ti ga nitko pokloniti.
  • Ivanmtk
    1k
    Igrač koji je nama dostupan iz liga petice, a tu možemo brojati i drugu englesku i francusku mora bit u nekom problemu. Marić je to više puta rekao. Znači vraćati se od ozljede, biti u nemilosti trenera, biti treća ili debelo druga opcija u klubu. Jebi ga ti je tako, ali strašno sam razočaran što izgleda da kalkuliramo, jebemo se za malo novaca, ne riskiramo nimalo, a ulazak u LP bi nam značio, mislim da neki nisu toga ni svjesni, nemjerljivo puno. Financijski je ovo LP sa najviše novčane nagrade u povijesti, sa najviše utakmica zagarantiranih u povijesti, sa najviše konkurentih ekipa sa kojima možeš igrati zbog pravila da igraš sa dvi momčadi iz svakog pota. Moramo se bacit na glavu da se uđe u LP, da svakoga dočekamo spremni, da se ne bojimo ni tog Galatasaraya ako ga izvučemo. Premalo je ovo za sad. Ne možeš bez ulaganja očekivati nešto.
  • Daliban
    1.6k
    Slazem se, ocito je da kolega pise bez bilo kakvih argumenata. Cuj dostupni igraci iz championshipa i ligue 2 su srot. Kako da ne, pa nismo mi tovarija pa da dovodimo krilo sa jednim zabijenim golom.IstinaZaDinamo

    Ne, mi se za drugoligaške klase borimo sa Schalkeom. To nije razina za Dinamo, Schalke je jedva preživio u Cvajti.
  • Krizy
    43.1k
    Kako misliš da je nama dostupan samo šrot. Ako smo na zimu doveli Gabriela iz prve francuske lige, po kojoj logici nam je u drugoj engleskoj ligi dostupan samo šrot.Haza

    Gabriel je stariji od 19 pa je za kolegu automatski šrot.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Moram reć kaj se tiče RPG-a da me brinu njegove ozljede iako mi se čini da sam jedini po komentarima

    Cijela karijera mu je obilježena mišićnim ozljedama, evo i kod nas pokazuje znakove. Prvo ozljeda protiv Istre, sad ponovno prijava zadnje lože

    Zvijer od igrača, ali strah me da ne dobijemo 20 tekmi po sezoni od njega.
  • Captain America
    17.6k
    Nevjerojatno mi je da je nama toliki problem naći ljevaka na desnom krilu već 5. sezonu od odlaska Hajrovića i Kadziora. Sigurno postoji desno krilo u Austriji, Mađarskoj, Švici, Poljskoj (*Crnac*) ili Češkoj koji bi mogao koštati do 2 milijuna eura.
  • emilperska
    5.4k

    Sunjic kao (ne)stalni clan Birminghama, jednog slabijih klubova Championshipa, ima placu preko milje EUR tam. Ne znam place ostalih tamo, ali vjv ima i vecih.

    Da dovedemo Šunku (kojeg sam fan i stavimo na stranu ovaj dio da bi mu dio ekipe zamjerio prerani odlazak), koliku placu bi on trebao dobit? Da dobije 70% onog sto je imao, bio bi drugi najplaceniji lik u klubu, a njemu bi vjv bilo malo.

    + uz forsiranje Sučića kao next big deala i cinjenicu da je Miske dokapetan, Sunka vjv ne bi bio starter..
  • emilperska
    5.4k

    Tamo nema free agencya, neg treba pare za odstetu dat. Mi ocito radimo sve da do toga ne dođe..
  • Zagi
    7.6k
    Sigurno postoji desno krilo u Austriji, Mađarskoj, Švici, Poljskoj (*Crnac*) ili Češkoj koji bi mogao koštati do 2 milijuna eura.Captain America
    Sigurno.

    I bez obzira što preferiram razvojne igrače zbog odgovornosti prema proračunu , to nije pozicija za razvijati (osim ako imamo vlastitog igrača iz škole).
    Daj neku iskusnjaru koja će isporučiti poput onog Traorea, a razvijamo druge pozicije.
  • Daliban
    1.6k
    To je najlakša pozicija za razvijati. Što ćeš lakše razvijati nego krilo?
  • Zagi
    7.6k

    A brinemo se, s druge strane su tu Rile i Mikić pa ono ... Ne previše.
  • Haza
    4.1k
    Šunjić ima velika primanja prvenstveno jer je dolazio iz Dinama, od njega se očekivalo da će ga preprodati u prvu englesku ligu, drugo, imao je progresivni ugovor pa mu je plaća rasla, ali on je u Birminghamu bio jedan od najplaćenijih igrača.
    Međutim, nemojmo zaboraviti da je Teofil kao free agent u Dinamu imao plaću od 1 mil eura neto, i još je dobio 200 tis eura nagrade za potpis ugovora, Drmić je imao 1.2 mil eura neto. Dakle znali smo mi platiti.
    Politika štednje da, ali ako se ukaže kapitalac, štednja bi bila suluda. Moja teorija ide uz pretpostavku da se nadam da je uprava svjesna da kapitalac košta...
  • Zagi
    7.6k
    Da ali najteže za nabaviti kvalitetnog mladog lijevaka.
    Di su ? A da su nam dostupni?
    Onaj Mvuka je koštao 5m eura kada je igrao protiv nas...
  • Captain America
    17.6k
    to nije pozicija za razvijatiZagi

    Uopće ideja da se ćeš dovest igrača iz Južne Amerike koji još nije otkriven gdje svaki ozbiljan klub ima razgranatu skautsku mrežu mi nema smisla.
  • emilperska
    5.4k

    Ako dovedemo krilo do tekme s Istrom, ima jos 2 kola da se ono uigra s ostatkom momcadi do LP.

    Inace momcad od prosle godine (+- Pjaca na krilu, ovisno s kim igramo) i vjv MMA u obrani s Teom i uzdat se da necemo Galatu izvuc nego Slovan..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions