• Haza
    4.1k
    Čisto da bacim komentar na ljude koji se pišaju po drugoj engleskoj i francuskoj ligi. To su lige koje su dva koplja iznad HNL, i pokušavam shvatiti zašto bi bruka bila dovesti ponajbolje igrače te lige ako su dostupni?
    Dakle fokus nam mora biti na najboljim igračima te lige, i to bi za nas bila dobra priča.
    Prosjek iz te lige nam ne treba, osim ako su free transfer i traže mala primanja...
  • Crni86
    3.5k
    U odnosu na ovo doba prosle godine doveli smo 4 igraca vise. Poduplani smo na svakoj poziciji i cekamo jos desno krilo. Sta nije bolje to desno krilo odradit kako spada ako zelimo da budr top kvalitete? Ili da zakapare prvo slobodno desno krilo samo eto da imamo krilo? Jasno je mislim svima u klubu da moramo dovest provjerneo ime za tu poziciju i bit ce to okej

    22.7. je nama je kadar 95% popunjen
  • Krizy
    43.1k
    Toliko krila, a samo Vidović imao dvoznamenkastu brojku golova i asistencija u cijeloj HNL sezoni. I to jedva, 7+3.
    Takvi igrači nemaju što raditi u prvih 11 Dinama.
    Najgora krila Dinama kroz ligu 10. Uvjerljivo.
  • Omake
    2.5k


    Jedan klijent Cordobina agenta, isto Kolumbijac David Ospina napustio klub 1.7. To je jedina poveznica koju sam uspio naći. Vjerojatno agent Saudijcima prodao priču da će mali biti novi Vini Jr. Ili nešto takvo.
  • badjibadara
    3.1k
    Da pokucamo u Pesti kod Traorea, bas me zanima koliko bi Ferenc trazio, obzirom da mu ugovor traje do 06/25, a lik pojede i Soticeka i Cordobu a da se ne podrigne.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Koji kontekst? Da su nam krila bila toliko brutalno loša da smo morali tražit formaciju bez krila

    Takuro je s 27 godina završio u Kortrijku, isto govori nešto
  • Zagi
    7.6k
    Dakle fokus nam mora biti na najboljim igračima te lige, i to bi za nas bila dobra priča.Haza

    Ok nema problema. Slažem se da će najbolji igrači ENG2, FRA2 biti bolji (i to dosta) od HNL igrača.
    Ima koji takav da nam je u cjenovnom rangu?
    Vjerojatno klubovi sredine njihovih prvih liga češljaju to tržište, a s njima se najvjerojatnije ne možemo boriti.
  • Krizy
    43.1k
    Nemoj tako, trebali smo s njima u Ligu prvaka :rofl:
  • Zagi
    7.6k
    Ok dečki , Taki je loš. Kajgod vas veseli.
    Ali zamjene nema !
  • Krizy
    43.1k
    Treba paničarit, prijelazni rok završava sutra u ponoć, a roster samo 95% riješen.
  • don
    5.5k
    donekle se slažem s tobom ali nije statistika sve već okvirni pokazatelj na prvu. To barem mi u Dinamu znamo s obzirom na Petkovića u vrhu napada.
  • Haza
    4.1k

    Ono što mi nudimo, a vrijedi jako puno, je grupa Lige prvaka ili Europske lige. Nudimo ono što nema baš puno klubova, a to je mogućnost elitnog razvoja igrača, te zatim transferiranje u top klubove (uvjeren sam da se za Dinamo ne treba guglati u inozemstvu).
    Sve ovo što mi imamo i nudimo, ima ozbiljnu vrijednost.
  • dinamo vitez
    295
    Najbolji igrači u drugoj engleskoj koštaju 30-40 milijuna funti, njih sigurno nećemo dovesti :grin:

    Čak i iz druge francuske je Mikautadze prošle godine išao za 15+ milijuna. Ako dovodimo otamo, vjerojatno će to biti netko 'ispod radara'. I mislim općenito da su Španjolska, Francuska i donekle Portugal najbolji bazeni igrača. Englezi su preskupi.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    a roster samo 95% riješen.Krizy

    Ja sam zadovoljan s pojačanjima recimo, ali roster realno nije riješen ni približno. Pogotovo ako je stvarno u planu dovest još i beka, a nemamo doslovno NITI JEDNO desno krilo na razini Dinama u klubu... To se već trebalo riješiti, i nadam se da se bude riješilo ubrzo jer ovo postaje malo neozbiljno s obzirom da su nam cijelu prošlu godinu krila bila problem.
  • mbzg
    96

    Krilni igrači zbog brzine i tehnike, Nizozemska, Belgija, Francuska, Portugal, sigurno se da naci nešto kvalitetno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions