• Sajla
    5k
    Hajduk ce na porazenog iz dvomeca Trabzonspor - RuzomberokInfinity

    District: Ružomberok
    Region: Žilina

    jesu opet pogodili?
  • Eduardo
    19.9k
    Hajduk ce na porazenog iz dvomeca Trabzonspor - RuzomberokInfinity

    Svim srcem uz Oršića! Mislave, namjesti nišan do tad.
  • Infinity
    16.3k
    Mora Mislav prvo ispasti od slovaka da bi isao na tovare.
  • don
    5.5k
    znači hajduk i 5. klub slovačke lige
  • Đeki Ćen
    37
    Od EURO-a ne potcjenjujem Slovake
  • Eduardo
    19.9k
    eto, ponijelo me toliko da na taj dio nisam ni obratio pažnju :meh:
  • don
    5.5k
    jesam dobro skužio, ako hajduk dobije slovence i prođe ih, u PO ih može zapasti Chelsea i tamo one ekipe?
  • miro
    4.4k
    Ma ovo ako svi ne uđu u playoff KL nek se sami ugase
  • čovjekjogurt
    617
    Ružemberok je bio na sredini tablice u očajnoj slovačkoj ligi. To će realno biti malo jači trening za Hajduka.

    Osijek po meni uopće neće igrati protiv Dunajske Strede nego protiv azerbajdžanske Zire koja uopće nije naivan protivnik. Azeri su se zadnjih godina digli a Osijek se tradicionalno blamira u Europi. Tu bi moglo bit gusto.

    Rijeka bi bila favorit protiv Elfsborga ili Sheriffa ali Rijeka proda sve što valja do sedmog mjeseca, onda ponovno slaže ekipu a Europa joj uvijek dođe u trenutku kada je najslabija.
  • Infinity
    16.3k
    Da, od Chelsea do Zalgirisa. Sjajna razlika u snazi, doslovno ce im sreca odluciti da li ce uci u grupu.
  • don
    5.5k
    točno ne znam šta želim za hajduk.. Da se osramote protiv ovih šarana i ispadnu ili uđu u grupu i tako prenatrpavaju raspored za hnl čiji će ritam teško pratiti onda
  • čovjekjogurt
    617
    Uđu li u grupu onda podižu klub na novi nivo. Nabit će koeficijent, lakše ulaziti u grupe svake godine, proračun će im narast za barem 30 posto, postat će privlačniji igračima itd. Rast kluba na svakom području. Ove sezone bi patili ali bi srednjeročno i dugoročno digli klub na veći nivo.
  • miro
    4.4k
    nek dođu do playoffa, a onda nek vuku Chelsea
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ja fakat ne kužim zašto svi uzimaju za gotovu stvar prolazak prvih prepreka od strane naših klubova.

    Stvarno bi vam bilo svjetsko čudo da ispadnu?
  • miro
    4.4k
    ne bi naravno, ali zbilja su svi dobili prolazne protivnike
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.