• Infinity
    16.3k
    Sad na drugu mi ovo kod Osijeka i ne izgleda toliko strasno. Hajduk ima jacu ekipu, pa njihovi protivnici ne djeluju toliko prijetece, ali ovo kod Osijeka nije uopce lose.

    Istina da i nisu neki favoriti, ali su daleko od toga da se nekoga trebaju plasiti. Uzmemo li u obzir da ce PAO i Elfsborg proci dalje, te da su potencijalni protivnici Sheriff i Botev, Osijek bi trebao izbjeci samo St.Gallena. Mislim da nitko protiv njih ne bi bio izrazen favorit od ostalih ekipa.
  • Peškaman
    4.2k
    Pa ono ,meni su čak i Osijekovi protivnici okej.
    Daleko najopasniji su PAO i Elfsborg ali s njima mogu ako ispadnu od Sheriffa i Boteva što sam uvjeren da neće.
    U ovom društvu, uključujući Sheriff i Botev,najopasnije izgleda St.Gallen.
    Ostalo,uglavnom,prolazno.

    Za Hajduk,dobro su prošli ali imam osjećaj da će Brondby izvuć'.

    Inače Zrinjski je izvukao istu podgrupu kao i Osijek.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Osijek bi trebao izbjeci samo St.Gallena. Mislim da nitko protiv njih ne bi bio izrazen favorit od ostalih ekipa.Infinity

    Ne znam zašto bi i St. Gallen bio izražen favorit protiv njih, eventualno blagi favorit, ali i to možda. Ne vidim tamo nekog ekstra igrača, malo manje vrijede po TM-u, malo im je veći ELO ranking, a u zadnjih 10 godina europskog iskustva imaju neusporedivo manje od Osijeka: prije četiri godine su ispali na prvoj stepenici od AEK-a, a prije šest od Saarpsborga. To su klubovi kakve s ozbiljnim pristupom (a mislim da ga Boto i njegovi imaju) moraš rješavati u Europi.

    Hajduk sa svojim ambicijama ne bi trebao ni gledati koga može izvući ovoliko rano, ali i realno gledajući - ispadanje od svakog od tih klubova, izuzev možda Trabzona, bio bi još jedna crtica u tragediji europskih nastupa.

    Za Rijeku mislim da nitko ne zna kakva je, ali ja očekujem da se oni mogu potući sa svakim od ovih protivnika.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Hajduk bi mogao biti nositelj u PO jedino ukoliko bi u QR3 igrao protiv Trabzonospora
  • Infinity
    16.3k
    Izdvojio sam ih jer djeluju bolje od ostalih ekipa, ali kao sto kazes, nisu nesto posebno. Ima Osijek dobru sansu za proci dalje.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Hvala ti :cheer:

    Šaroliko dosta. Bit će zanimljivo.
  • plavi devet
    302
    Ukoliko Osijek bude igrao protiv Sheriffa i oni će biti nositelji u ždrijebu za playoff
  • Infinity
    16.3k
    Tocno. S obzirom da je Sheriff u krizi i da bi Osijek bio blagi favorit, Osijeku je bolje igrati sa Sheriffom nego s nekom ekipom koja je slabija od Sheriffa. Ako je cilj grupa, a ne tek play off, Sheriff je najbolji moguci zdrijeb. U play offu ce definitivno biti nenositelja koje Osijek moze, cak i mora izbaciti.
  • vjeko1701
    7.9k
    Sad kad gledam, najgori rasplet za Dinamo bi bio ulazak svih u grupe osim Hajduka xD
  • Infinity
    16.3k
    Hajduk ce na porazenog iz dvomeca Trabzonspor - Ruzomberok, a Osijek na boljeg iz dvomeca Zira - DAC.

    Sve ispod cetiri kluba u play offu je debakl
  • Peškaman
    4.2k
    Zrinjski na poraženog između PAO/Botev Plovdiv
  • Đeki Ćen
    37
    tovari ce bit potopljeni u Crnomu moru :sweat:
  • CrouchTomislavgrad
    323
    ... a Osijek u slučaju pobjede nad estonskom Levadijom ide na poraženog iz dvoboja između grčkog Panathinaikosa i bugarskog Boteva iz Plovdiva.
    Na 24 sata piše... Nisam pratio, jesu se zeznuli oni ili?
  • Peškaman
    4.2k

    Zrinjski ide na poraženog PAO/Botev
    Osijek ide na pobjednika Zira/Dunajska Streda
  • NORTE
    11.4k
    tovari ce bit potopljeni u Crnomu moru :sweat:Đeki Ćen
    Neće igrat s njima, Trabzon će ostat u EL dalje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.