• Nemrem igra Dinamo
    2k
    Kako vrijeme prolazi, čini mi se da ništa od nekog trećeg jakog rješenja na desnom krilu, što je većini ovdje nekako najveća želja.
    Rekao bih da dolaze Cordoba pa onda i Pašalić nakon kaj Rijeka odradi Euro pretkola, a Špika bu prodan...
  • cibona
    2.7k
    Mi već pola godine govorimo na sva zvona da nam je desno krilo najkritičnije i da je to prvo mjesto nam kojem se moramo pojačati.

    I što se dogodilo po tom pitanju? Prošle su glavne pripreme, sezona počinje za nekoliko dana, a mi se i dalje natežemo oko 21-godišnjeg južnoameričkog igrača bez iskustva igranja "velikih utakmica" za kojeg znamo da će trebati imati jako dugu prilagodbu.

    Taj transfer može biti dobar, ali zašto pobogu od svih pozicija najviše riskiramo u onoj koja nam je najslabija. Bio bih puno zadovoljniji kada bismo doveli iskusnijeg, poznatijeg, europskog igrača.

    Ova trakavica traje predugo. Ako smo htjeli dovesti takav tip igrača, to smo trebali napraviti prije početka priprema.
  • Paggini
    18.9k
    Ili je Špika imao maestralne pripreme i uvjerio cijelu upravu da je on taj s kojim idemo u napad na LP. :cool:
  • emilperska
    5.2k

    Marić pikira nekog svog Fahd Moufija mozda a.k.a. free agent iz Bastia/Lorienta/Lensa/Ajjacio
  • Praskaton
    2.2k
    A nista moze RPG i desno krilo :lol:
  • Paggini
    18.9k
    Da vratimo Ljubičića iz AEK-a i probamo s njim na desnom krilu :chin:
  • GOAT
    1.1k
    Saga Cordobe i DInama je duza od one Mbappe-a i Reala. A sto se tice Pasalica, zanimljivo mi je kako je zabijao najvise dok ga je Jakir vodio, nakon njegovog odlaska ima koliko mozda 2 gola? Rudes i Hajduk koliko se sjecam.
  • don
    5.1k
    Marić mora konačno preuzet odgovornost s igračima ne deficitarnim pozicijama (desno krilo i lijevi bek) i dovest 2 igrača s jebenom odštetom i odgovarat za njih. Ako nisu dobri, nisi ni prvi ni zadnji koji je kiksao. Nećeš odmah dobit otkaz. Ove beskonačne fore s pregovorima od mj dana, milijun Tongo Doumbia i Fahd Moufija za sve pozicije nisu na razini ovog šta ovaj klub mora biti. Za neki kurac se mora i platit odšteta..emilperska

    :100:
  • Kujtim Shalla
    2.8k
    Ljudinstrpimomswmdomkrajanprelaznog pa da sudimo Maricu, on je sd na probi. Za sad sve ok,nista vise od toga. I ja sam nestrpljiv ,Ali pustimo ljude da rade . Bude sve dobre kak kaze nas Facke
  • Daliban
    1.5k
    Osobno mi se samo Pašalić baš sviđa od igrača s kojima smo povezivani. Cordoba mi je okej transfer, može biti top ili flop, ali ne bih ga pikirao da sam biram. Carlos mi se ne sviđa. Drago mi je da nismo uzeli Šotičeka. Nadam se da je Ruiz medijska patka i nikada ga nismo razmatrali.

    Općenito ne vidim neku posebnu klasu, makar u naznakama, kod većine ovih igrača s kojima nas mediji povezuju. Cordoba bi mi bio prvi nakon Pašalića, ali imam upitnike i nisam siguran koliko je spreman.

    Mislim da su oba krila Ludogoreca o kojima se naširoko ovdje pisalo bolje opcije od ovih koje mi razmatramo, mislim da talentom u JA ako bismo već ulazili u takav rizik teško da možemo bolje od Rivere kojeg sam spominjao, mislim da je onaj Andrade kojeg je Tranzicijski Napad stavio na Scout temu bolji igrač od naših meta iako je više desetka i vjerojatno igra malo preduboko za ono što nama treba.
  • Peškaman
    4.1k
    Nadam se da je Ruiz medijska patka i nikada ga nismo razmatrali.Daliban

    Prema SNa i njihovim maks. izvorima,tzv. "fake news" za Ruiza.
  • mali M
    5k
    LjudinstrpimomswmdomkrajanprelaznogKujtim Shalla

    koji put razmak i delete koristiti i bit će to okej :rofl: Kujtim ujutro ne voli male tipkovnice! :lol:
  • Daliban
    1.5k
    Prema SNa i njihovim maks. izvorima,tzv. "fake news" za Ruiza.Peškaman

    A vidio sam, ali na kraju nikad ne znaš. Osobno od početka nisam ni vjerovao da smo stvarno zainteresirani za tog dečka. Bio sam mišljenja da, ako ima ikakve poveznice s Dinamom, koristimo ga da spustimo cijenu Cordobi.
  • Tried'nTested
    9
    Cordoba navodno dobio ponudu al- nassra
  • Peškaman
    4.1k

    Ista stvar,mislim da je Cordoba gotova stvar i da dolazi.
    Momak je već prije imao bogate ponude iz MLSa pa je birao Europu,ista stvar će se dogoditi i s Saudijcima.
    Po meni,obična patka južnoamerikanaca da podignu cijenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions