• Praskaton
    2.2k
    Ljudinstrpimomswmdomkrajanprelaznog
    — Kujtim Shalla

    koji put razmak i delete koristiti i bit će to okej :rofl: Kujtim ujutro ne voli male tipkovnice! :lol:
    mali M

    Ja mislio doveli krilo iz Afrike
  • Marcinko
    544
    Kad se prati s nestrpljenjem čini se da to sve dugo traje, istina bilo bi dobro da dođu ta krila već danas, ali do play offa je još mjesec dana. Marić i uprava vjerojatno žele dobiti najboljeg igrača mogućeg najpovoljnije moguće. E sad ako sve pođe po krivu i svi nam povoljni "izmigolje" siguran sam da postoje i one skuplje opcije kao plan B.
  • NKDZ86
    1.2k
    Juniore u igru, daj im priliku poštenu pa da vidimo ko valja ko ne, ajde!!
  • don
    4.7k
    kakvoj crnoj probi? :grin: Čovjek je SD Dinama, nema tu probe i neprobe. Odgovara za rezultat kao i svi prije njega.
  • Teofil Kateran
    1.3k
    Ima još mjesec dana do playoffa, dosta se već posložila momčad, pogotovo obrana. Vjerujem da će se riješit do početka kolovoza desno krilo, i onda do kraja prijelaznog roka eventualno još jedno krilo za zamjenu ako Špika ode i lijevi bek.
  • Nogo
    3.4k
    Zvezda je nedavno otvorila pregovore i uspela da postigne preliminarni sporazum. Olimpiji iz Ljubljane će da pripadne 1.500.000 evra na ime obeštećenja, dok će Elšnik na Marakani zarađivati 420.000 evra neto po sezoni, saznaje Mozzart Sport.


    Jedan manje. Idemo dalje.
  • Olmic
    3.5k
    kaj smo mi onda ponudili ? Pol milje
  • Nogo
    3.4k


    Sigurno posudbu uz otkup od 1m.
  • emreli21
    30
    nije Dinamo ništa ni ponudio za njega.
  • Ivdzo11
    3.9k
    Lik ulazi u zadnju godinu ugovora, a bilo je priče da ima klauzulu gdje sve ide bivsem vlasniku Olimpije...

    Tako da ako su oni uspijeli za njega izvuci 1.5mil svaka cast
  • i more je plavo
    979
    Hrane nas s tim Cordobom ko da je Yamal, nemrem vjerovat da nemreju naci nekog juznoamerikanca koji je igrao u Europi jer kod njih je cesto prilagodba problem.
    Ono kaj se moze vidjeti po netu, me nije uvjerilo da je taj Cordoba vrijedan tolike pompe pa i love.
    Neka ga u Al Nassru ak mu nije cilj dokazivanje nego lova.
  • Olmic
    3.5k
    mi bi vjerojatno da se radi o nasem igracu dali besplatno uz 20% transfera
  • Mlađi referent
    12.3k
    Koliko novca za Šaranića smo dobili?
  • Common Sense
    796
    Spomenuo se i jedan koji je prošlu sezonu odigrao u Ukrajini kao potencijalno desno krilo, moguće je da je zbog toga kolumbijac na čekanju. Ja ne vjerujem da će kolumbijac doći, prošlo je dosta vremena i da je postojala ozbiljna volja s druge strane, već bi došao i odradio transfer.
  • deda
    31.8k
    Šuti, riješili smo se 3 godine ugovora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions